באנר 1
באנר 2
באנר 3

צילומי הריון לאורך תשעת החודשים היפים שלך…

צילום הריון – צילומים למזכרת לאורך חודשי ההריון שלך. המלצות ואלבום הריון באתר יומן הריון…

צילומי הריון לאורך תשעת החודשים היפים שלך…

בימים עברו, צילום פורטרטים מקצועי היה חלק בלתי נפרד מחייה של כל משפחה. כיום, עם זמינות המצלמות הביתיות ומחיריהן הנמוכים, כמעט אין זאטוט שלא מסתובב עם מצלמה דיגיטאלית משלו, בתוך הפלאפון ומחוצה לו, ומעלה תמונות לאתרים קהילתיים חדשות לבקרים.

זמינות זו גרמה כמעט לכל אספקט מחיינו להיות מתועד באינספור תמונות שצפות להן באלבומי המחשב וברחבי הרשת. אך מה בנוגע לאותם אלבומים של פעם? לאותן מסגרות מעור בהן התנוססו תמונות מושקעות שצולמו על ידי צלם מקצועי?

מזכרת לדורות ושנים ארוכות בתוך אלבום צילומים

בדיוק לשם כך, התחיל בשנים האחרונות התחום הטרנדי של צילום הריון מקצועי. צלם או צלמת מקצועיים עשויים לדרוש מחירים שונים עבור הצילום, שנעים בין מאות לאלפי שקלים. במידה והאישה בחרה בצלם יקר, יהיה זה אחרי התבוננות מדוקדקת בתיק העבודות שלו או שלה.

לעתים בחירה בצלם פחות טוב עלולה לגרום למפח נפש, ולכן רצוי ללכת עם אדם שנדמה כי התוצר שלו יהיה התוצר האיכותי ביותר. אחרי הכול, אלו זיכרונות שיישמרו לנצח.

לקריאה נוספת: הכנה רגשית ללידה

הזמן הטוב ביותר להצטלם בהריון הוא מעל לשבוע 30, אז הבטן עגולה ובולטת, אך עדיין נמצאת למעלה, ולא יאוחר משבוע 39, אז האישה עלולה להרגיש תשושה וחסרת אנרגיה לצילומים.

אלבום צילומי הריון – רק יתרונות!

צילום הריון שונה מכל תחום של צילום. יש לכך סיבות רבות, אחת מהן היא כי הוא לא מיועד אך ורק לתעד את התקדמות ההיריון, אלא את התחושות שסובבות אותו. צלם טוב ידע כיצד לתפוס את אותן הבעות פנים קטנות, ולגרום לאישה להיראות כמו דוגמנית מקצועית.

צילום הריון למזכרת

סיבה נוספת היא הסטודיו המקצועי. סטודיו מקצועי יכול לעשות את כל ההבדל בין דימויים בעלי מראה זול לבין פורטרטים מקצועיים שיישארו לנצח. לכל סטודיו יש את התאורה, הרקעים והאביזרים שיסייעו לצלמת או לצלם להוציא מהאישה את צדדיה הטובים ביותר.

כמו כן, צלם מקצועי יוכל לרטש את התמונות, או להוסיף להן אפקטים אמנותיים, שישדרגו כל תמונה ויעצימו את יופייה.

מי למה וכמה – רק צלם או צלמת הריון מקצועי/ת!

כיום זמינים אתרים של אנשי מקצוע רבים, המציגים את תיק העבודות שלהם. לעיתים כדאי לבחור בצלם או צלמת שמתמחים בצילום הריון, אך לא תמיד זה חשוב, מה שחשוב יותר הוא התמחות בצילום פורטרטים, ויכולת לבחור פוזות ותמונות מעניינות ומושכות את העין.

חשוב שהאישה תרגיש בנוח עם הצלם או הצלמת שמולה, וכן שתרגיש שהיא זו שבוחרת את סגנון הלבוש. ישנן נשים שירצו למשל להצטלם ללא חלק עליון, על מנת לתעד את הבטן או את השדיים.

נשים אחרות ירגישו נוח רק בביגוד מלא, ונשים אחרות עשויות לרצות שרק בטנן תישאר חשופה. חשוב שהרקע שייבחר יהיה רקע שגם יסמל את אופייה של האישה, ואת העדפותיה.

יתכן כי האישה תימשך בעצמה לסגנונות צילום מסוימים על פני אחרים, כמו למשל סגנון צילום שחור לבן שמשתמש באור וצל, או למשל סדרת צילומי טבע המתחברים רעיונית לחודשי ההריון שלך.

קיראו בהרחבה על: שבועות ההריון

האישה יכולה לבחור להצטלם לבד, יחד עם בן זוגה, או יחד עם ילדים גדולים יותר, וכך ליצור פורטרט אישי או פורטרט משותף של המשפחה או בני הזוג בזמן ההריון.

לקריאה נוספת: קורס הכנה ללידה

צילומי הריון לאורך תשעת החודשים היפים שלך…

תכנון הריון

250X290
250X290
250X290

מעקב הריון

250X290
250X290
250X290
צהבת ילודים

לדעת יותר על צהבת ילודים

צהבת ילודים היא מצב נפוץ בילודים ובעיקר בפגים. ניתן להבחין בצהבת לפי גוון העור גם בעין שאינה מקצועית. מהו ההסבר הרפואי לצהבת, כיצד מאבחנים צהבת ילודים ומהו הטיפול לתופעת צהבת ילודים? התשובות במאמר הבא. צהבת נגרמת במצב בו חומר בשם בילירובין המצטבר בגוף צובע את העור ואת לובן העין בגוון

זה לא רק את – בעיות פוריות אצל גברים

התפתחות הרפואה בעשור האחרון הובילה לשינויים רבים בתחום הטיפול בבעיות פוריות בכלל ובבעיות פוריות אצל גברים בפרט. לעיתים ישנה נטייה לחשוב, כי מרבית בעיות הפוריות מקורן באישה אך, למעשה, כמחצית מהבעיות מקורן בגבר. עם זאת, האפשרויות הקיימות לטיפול בבעיות פריון אצל גברים הן עדיין מצומצמות ביחס לאלה הקיימות אצל נשים. הגורמים לבעיות

סוכרת הריון

כל מה שחשוב לדעת על סוכרת הריון

סכרת הריון היא מצב שבו הורמונים בשם HCS המיוצרים על ידי השלייה, גורמים לעומס רב בפירוק הפחמימות (סוכרים) בגוף האישה ההרה. כתוצאה מכך האינסולין אינו מצליח לבצע את המוטל עליו כראוי, למרות שהלבלב מפריש כמות מוגברת של אינסולין. דבר הגורם לעלייה ברמות הסוכרים בדם. רוב הנשים אינן מושפעות מכך בכלל,

אבחון תסמונת איקס שביר לפני הריון – Fragile X syndrome

אודות להתפתחות המדע והטכנולוגיות בעשור האחרון, כיום ניתן לאתר מחלות, בעיות והפרעות גנטיות לפני או בחודשי ההיריון הראשונים, ולהותיר בידיי ההורים את היכולת לבחור באם להמשיך את ההיריון. במקרים שכן, ניתן להפנות את ההורים לקבלת יעוץ ועזרה גנטי, כיצד להתמודד עם החיים החדשים הצפויים להם עם תינוק בעל מוגבלות פיזית או שכלית. אחת

תפריט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן