באנר 1
באנר 2
באנר 3
דיקור סיני למען הפוריות שלך

דיקור סיני כחלק מטיפולי פוריות

אם את נמצאת לפני או בזמן טיפולי פוריות, חשוב מאד שתכירי כמה עובדות חדשות על האפשרות לעבור דיקור סיני, שבמקרים רבים יוכל לסייע גם לך להרות…

דיקור סיני כחלק מטיפולי פוריות

דיקור סיני למען הפוריות שלך

עוד לפני אלפי שנים, לפני שמישהו חשב בכלל על טיפולי פוריות, הזרקת הורמונים, בדיקות אולטרסאונד ובעצם כל מה שמוכר לנו היום מעולם הפוריות, נשים רבות בסין שסבלו מבעיות פוריות או בעיות גניקולוגיות טופלו באמצעות דיקור סיני וצמחי מרפא סיניים.

כיום דיקור סיני לפוריות הוא אחד מהכלים החשובים לנשים הרוצות לשפר את סיכויי השתרשות העובר ברחם וקליטה מוצלחת של ההריון.

דיקור סיני להגברת פוריות – האם זה מחליף טיפול מערבי?

דיקור סיני לפוריות הוא טיפול בטוח, שיכול להינתן במקביל לטיפולים המערביים.

כיון שהאבחנה נעשית באמצעות כלי אבחון של הרפואה הסינית, האבחון מזהה בעיות שאינן מזוהות תמיד באבחון המערבי או שהטיפול המערבי אינו נותן להן מענה.

יש נשים שהזמן הוא גורם פחות מלחיץ עבורן והן בוחרות לשפר מצב הפוריות באמצעות דיקור בלבד, ללא ההתערבות של טיפולים הורמונליים.

לקריאה נוספת קראי גם על: הפריה חוץ גופית ללא הורמונים

יש בזה יתרון גדול, כיוון שהתהליך הוא פחות מלחיץ ואין “לו”ז” קבוע של הזרקת חומרים ותיזמון של תהליכים שאמורים להיות טבעיים לגוף האישה, כגון ביוץ, הבשלת ביציות וכדומה.

דיקור סיני לצורכי פוריות – איך זה עובד?

דיקור סיני פוריות מביא להרגעת האישה. תהליכי הכניסה להריון מלווים לעיתים במתח וחששות. רגשות כמו דאגה, פחד ומתח עשויים לפגוע בכניסה להריון.

לקריאה מורחבת בנושא הריון בגיל מאוחר לחצי: תקתוקו של השעון הביולוגי

שימוש בתרופות לתזמון הביוץ עלול לפגוע ברירית הרחם. דיקור סיני בשילוב צמחי מרפא סינים יכול לעזור בעיבוי רירית הרחם.

דיקור סיני לצורך הגברת פוריות מגביר את זרימת דם לרגליים ולבטן התחתונה. זרימת דם טובה נחוצה לכל תהליך ביולוגי בגוף האישה, בפרט כשמדובר בתהליכים של מערכת הרבייה

דיקור סיני לפוריות יכול להסדיר מחזור לא סדיר או  להסדיר את מועדי הביוץ.

הדיקור מאזן את המערכת ההורמונלית שאחראית על תיזמון תהליכים גניקולוגיים ועל הפרשת הורמונים נשיים.

טיפולי פוריות ע”י דיקור סיני – רק לנשים?

חשוב לציין, כי דיקור לבעיות פוריות יכול לטפל גם בבעיות פוריות אצל הגבר, כגון ספירת זרע נמוכה או מצבים פיזיים המונעים זרימת דם נאותה באשכים (בלוטות הזרע) ובבטן התחתונה.

כמובן שלא כל בעיה ניתן לפתור באמצעות השיטה, אך קיימות עדויות רבות של נשים שלא קיבלו מענה ברפואה הקונבנציונלית והרו לאחר טיפולי דיקור סיני לפוריות.

בהקשר הזה חשוב לציין כי גם רופאים גניקולוגיים, המתמחים בפריון אינם שוללים את הטיפול בפוריות באמצעות הרפואה הסינית.

כמה זמן נחוץ לתהליך הטיפולי?

התהליך הטיפולי יכול לארוך גם כמה חודשים. ברור כי זרימת דם לקויה, מצבי אנמיה, מחזור לא סדיר וחוסר איזון של שנים אינם נפתרים ברגע אחד.

לעיתים קיימות ברקע בעיות נוספות המשפיעות על סדירות המחזור כגון: שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס ובעיות הורמונליות שגם בהן יש לטפל.

במקרה כזה התהליך הטיפולי הופך לארוך יותר, כיון שהסדרת המחזור היא תנאי יסודי להיקלטות, ביוץ תקין ולהשתרשות הריון ברחם.

קראי באתר הריון על: טיפולי הפריה מלאכותית

דיקור סיני כחלק מטיפולי פוריות

תכנון הריון

250X290
250X290
250X290

מעקב הריון

250X290
250X290
250X290
צהבת ילודים

לדעת יותר על צהבת ילודים

צהבת ילודים היא מצב נפוץ בילודים ובעיקר בפגים. ניתן להבחין בצהבת לפי גוון העור גם בעין שאינה מקצועית. מהו ההסבר הרפואי לצהבת, כיצד מאבחנים צהבת ילודים ומהו הטיפול לתופעת צהבת ילודים? התשובות במאמר הבא. צהבת נגרמת במצב בו חומר בשם בילירובין המצטבר בגוף צובע את העור ואת לובן העין בגוון

זה לא רק את – בעיות פוריות אצל גברים

התפתחות הרפואה בעשור האחרון הובילה לשינויים רבים בתחום הטיפול בבעיות פוריות בכלל ובבעיות פוריות אצל גברים בפרט. לעיתים ישנה נטייה לחשוב, כי מרבית בעיות הפוריות מקורן באישה אך, למעשה, כמחצית מהבעיות מקורן בגבר. עם זאת, האפשרויות הקיימות לטיפול בבעיות פריון אצל גברים הן עדיין מצומצמות ביחס לאלה הקיימות אצל נשים. הגורמים לבעיות

סוכרת הריון

כל מה שחשוב לדעת על סוכרת הריון

סכרת הריון היא מצב שבו הורמונים בשם HCS המיוצרים על ידי השלייה, גורמים לעומס רב בפירוק הפחמימות (סוכרים) בגוף האישה ההרה. כתוצאה מכך האינסולין אינו מצליח לבצע את המוטל עליו כראוי, למרות שהלבלב מפריש כמות מוגברת של אינסולין. דבר הגורם לעלייה ברמות הסוכרים בדם. רוב הנשים אינן מושפעות מכך בכלל,

אבחון תסמונת איקס שביר לפני הריון – Fragile X syndrome

אודות להתפתחות המדע והטכנולוגיות בעשור האחרון, כיום ניתן לאתר מחלות, בעיות והפרעות גנטיות לפני או בחודשי ההיריון הראשונים, ולהותיר בידיי ההורים את היכולת לבחור באם להמשיך את ההיריון. במקרים שכן, ניתן להפנות את ההורים לקבלת יעוץ ועזרה גנטי, כיצד להתמודד עם החיים החדשים הצפויים להם עם תינוק בעל מוגבלות פיזית או שכלית. אחת

תפריט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן