באנר 1
באנר 2
באנר 3

בגדי הריון – כך תבחרי בגדי הריון

איך תבחרי בגדי הריון? על טרנדים ואופנה בבגדי הריון.

בגדי הריון – כך תבחרי בגדי הריון

אם בעבר מקובל היה לחשוב שהריון ואופנה הם שני דברים שלא יכולים להתקיים יחד,
הרי שהיום לא כך הם פני הדברים, כך שאישה הרה יכולה להיראות אופנתית ומעודכנת גם כשהבטן מתעגלת ותופחת.

בגדי ההיריון הגדולים והרחבים ששימשו נשים בעבר, מפנים את מקומם לטובת פריטים שלא מבקשים לכסות ולהצניע את הגוף הנשי, אלא דווקא לחשוף אותו ולהחמיא לו מתוך גישה המתייחסת אל הריון כדבר טבעי, נשי ויפה.

תמיד אישה – החופש לבחור בגדי הריון מתאימים ונוחים

לנשים בעלות מודעות אופנתית חשוב להמשיך להיראות טוב גם בזמן ההיריון, והן מחפשות בגדים שיחמיאו לגזרתן המשתנה, יאפשרו להן להרגיש נוח עם גופן וליהנות מ’לוק’ צעיר ומעודכן כפי שהן אוהבות בשגרה.בגדי הריון

בגדי היריון אופנתיים ומחמיאים יכולים לחולל פלאים בתחום מצב הרוח ולסייע לכל אישה לעבור את התקופה המיוחדת הזו בכיף ובשמחה.

נוחות ופרקטיות

בגדי ההיריון המעוצבים המוצעים לנשים היום, אינם שונים בהרבה מהבגדים ‘הרגילים’ מבחינת הצבעים, הבדים והגזרות.

ההבדל היחיד הוא שהם גמישים באזור הבטן והאגן ומאפשרים ללובשת אותם להרגיש בנוח ולהמשיך ליהנות מהם גם כשהגוף גדל ומתמלא.

את למעלה משלושים? בואי לקרוא!

הדגש בבגדי היריון אלה מושם על נוחות ופרקטיות כך שהלובשת אותם לא תרגיש לחץ או מחנק.

מעצבים המתמחים בבגדי היריון יודעים היטב שנשים הרות מעדיפות בגדים אווריריים ו’נושמים’ וזאת בשל הנטייה לסבול מחום בזמן ההיריון.

מסיבה זו הם בוחרים להשתמש בבדים שעל אף היותם אלסטיים, יש בהם גם סיבים המבטיחים שהלובשת תרגיש בהם נינוחה וקלילה.

בחירות מומלצות

אחד מפריטי הלבוש הפופולאריים ביותר בתקופת ההיריון הם מכנסי הטייטס הצמודים המדגישים את הרגליים הדקות יחסית ומאפשרים את הגמישות באזור הבטן באמצעות חגורת גומי.

כיום ניתן למצוא מכנסי טייטס בשל צבעים ובבדים דמויי ג’ינס. לבישת טוניקה אופנתית מעליהם משלימה את ההופעה ומעניקה ללובשת מראה צעיר ומעודכן.

שמלות בעלת קו מותן גבוה נחשבות למחמיאות מאד עבור נשים הרות. שמלות אלה מדגישות את אזור החזה ומבליטות את החלק הצר יחסית שמתחתיו. מתחת לקו זה, הבטן יכולה להתפתח לה ללא הפרעה בזכות קפלי בד נדיבים.

רוצה תיעוד של התקופה היפה? לחצי לקריאה על צילומי הריון

לגבי אורך השמלה אין כל מגבלה, אם כי כדאי להעדיף שמלות באורך ‘מידי’ המדגישות את הרגליים אך גם מאפשרות לבטן לגדול.

בגדי היריון אופנתיים שומרים מקום של כבוד לחזה הנשי המתעגל והמתמלא, ומציעים גזרות המחמיאות לו ומציגות אותו בשיא תפארתו. טרנד זה תואם את המגמה העולמית להעדפת מידות חזה נדיבות המעניקות לאישה מראה נשי ושופע.

מחשוף מעניין או צבע מודגש באזור החזה ימשכו את תשומת הלב ויוסיפו חן ויופי לכל אישה, קל וחומר לנשים הרות.

לגבי צבע הנחשב לעדיף בתקופת ההיריון, הרי שאין אחד כזה, אם כי יש את אלה השומרות אמונים לשחור הנחשב ל’צבע מרזה’. מעצבים רבים חושבים שההיריון הוא תקופה נהדרת לחגיגה של צבעים, אך בו בעת הם ממליצים להתרחק מהדפסים מקושקשים או גדולים מדי.

רוצה להיות מוכנה ללידה? קורס הכנה ללידה

בגדי הריון – כך תבחרי בגדי הריון

תכנון הריון

250X290
250X290
250X290

מעקב הריון

250X290
250X290
250X290
צהבת ילודים

לדעת יותר על צהבת ילודים

צהבת ילודים היא מצב נפוץ בילודים ובעיקר בפגים. ניתן להבחין בצהבת לפי גוון העור גם בעין שאינה מקצועית. מהו ההסבר הרפואי לצהבת, כיצד מאבחנים צהבת ילודים ומהו הטיפול לתופעת צהבת ילודים? התשובות במאמר הבא. צהבת נגרמת במצב בו חומר בשם בילירובין המצטבר בגוף צובע את העור ואת לובן העין בגוון

זה לא רק את – בעיות פוריות אצל גברים

התפתחות הרפואה בעשור האחרון הובילה לשינויים רבים בתחום הטיפול בבעיות פוריות בכלל ובבעיות פוריות אצל גברים בפרט. לעיתים ישנה נטייה לחשוב, כי מרבית בעיות הפוריות מקורן באישה אך, למעשה, כמחצית מהבעיות מקורן בגבר. עם זאת, האפשרויות הקיימות לטיפול בבעיות פריון אצל גברים הן עדיין מצומצמות ביחס לאלה הקיימות אצל נשים. הגורמים לבעיות

סוכרת הריון

כל מה שחשוב לדעת על סוכרת הריון

סכרת הריון היא מצב שבו הורמונים בשם HCS המיוצרים על ידי השלייה, גורמים לעומס רב בפירוק הפחמימות (סוכרים) בגוף האישה ההרה. כתוצאה מכך האינסולין אינו מצליח לבצע את המוטל עליו כראוי, למרות שהלבלב מפריש כמות מוגברת של אינסולין. דבר הגורם לעלייה ברמות הסוכרים בדם. רוב הנשים אינן מושפעות מכך בכלל,

אבחון תסמונת איקס שביר לפני הריון – Fragile X syndrome

אודות להתפתחות המדע והטכנולוגיות בעשור האחרון, כיום ניתן לאתר מחלות, בעיות והפרעות גנטיות לפני או בחודשי ההיריון הראשונים, ולהותיר בידיי ההורים את היכולת לבחור באם להמשיך את ההיריון. במקרים שכן, ניתן להפנות את ההורים לקבלת יעוץ ועזרה גנטי, כיצד להתמודד עם החיים החדשים הצפויים להם עם תינוק בעל מוגבלות פיזית או שכלית. אחת

תפריט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן