x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

צילומי הריון לאורך תשעת החודשים היפים שלך...

תאריך: 24/03/2015 16:07

בימים עברו, צילום פורטרטים מקצועי היה חלק בלתי נפרד מחייה של כל משפחה. כיום, עם זמינות המצלמות הביתיות ומחיריהן הנמוכים, כמעט אין זאטוט שלא מסתובב עם מצלמה דיגיטאלית משלו, בתוך הפלאפון ומחוצה לו, ומעלה תמונות לאתרים קהילתיים חדשות לבקרים.

זמינות זו גרמה כמעט לכל אספקט מחיינו להיות מתועד באינספור תמונות שצפות להן באלבומי המחשב וברחבי הרשת. אך מה בנוגע לאותם אלבומים של פעם? לאותן מסגרות מעור בהן התנוססו תמונות מושקעות שצולמו על ידי צלם מקצועי?

מזכרת לדורות ושנים ארוכות בתוך אלבום צילומים

בדיוק לשם כך, התחיל בשנים האחרונות התחום הטרנדי של צילום הריון מקצועי. צלם או צלמת מקצועיים עשויים לדרוש מחירים שונים עבור הצילום, שנעים בין מאות לאלפי שקלים. במידה והאישה בחרה בצלם יקר, יהיה זה אחרי התבוננות מדוקדקת בתיק העבודות שלו או שלה.

לעתים בחירה בצלם פחות טוב עלולה לגרום למפח נפש, ולכן רצוי ללכת עם אדם שנדמה כי התוצר שלו יהיה התוצר האיכותי ביותר. אחרי הכול, אלו זיכרונות שיישמרו לנצח.

לקריאה נוספת: הכנה רגשית ללידה

הזמן הטוב ביותר להצטלם בהריון הוא מעל לשבוע 30, אז הבטן עגולה ובולטת, אך עדיין נמצאת למעלה, ולא יאוחר משבוע 39, אז האישה עלולה להרגיש תשושה וחסרת אנרגיה לצילומים.

אלבום צילומי הריון – רק יתרונות!

צילום הריון שונה מכל תחום של צילום. יש לכך סיבות רבות, אחת מהן היא כי הוא לא מיועד אך ורק לתעד את התקדמות ההיריון, אלא את התחושות שסובבות אותו. צלם טוב ידע כיצד לתפוס את אותן הבעות פנים קטנות, ולגרום לאישה להיראות כמו דוגמנית מקצועית.

צילום הריון למזכרת

סיבה נוספת היא הסטודיו המקצועי. סטודיו מקצועי יכול לעשות את כל ההבדל בין דימויים בעלי מראה זול לבין פורטרטים מקצועיים שיישארו לנצח. לכל סטודיו יש את התאורה, הרקעים והאביזרים שיסייעו לצלמת או לצלם להוציא מהאישה את צדדיה הטובים ביותר.

כמו כן, צלם מקצועי יוכל לרטש את התמונות, או להוסיף להן אפקטים אמנותיים, שישדרגו כל תמונה ויעצימו את יופייה.

מי למה וכמה – רק צלם או צלמת הריון מקצועי/ת!

כיום זמינים אתרים של אנשי מקצוע רבים, המציגים את תיק העבודות שלהם. לעיתים כדאי לבחור בצלם או צלמת שמתמחים בצילום הריון, אך לא תמיד זה חשוב, מה שחשוב יותר הוא התמחות בצילום פורטרטים, ויכולת לבחור פוזות ותמונות מעניינות ומושכות את העין.

חשוב שהאישה תרגיש בנוח עם הצלם או הצלמת שמולה, וכן שתרגיש שהיא זו שבוחרת את סגנון הלבוש. ישנן נשים שירצו למשל להצטלם ללא חלק עליון, על מנת לתעד את הבטן או את השדיים.

נשים אחרות ירגישו נוח רק בביגוד מלא, ונשים אחרות עשויות לרצות שרק בטנן תישאר חשופה. חשוב שהרקע שייבחר יהיה רקע שגם יסמל את אופייה של האישה, ואת העדפותיה.

יתכן כי האישה תימשך בעצמה לסגנונות צילום מסוימים על פני אחרים, כמו למשל סגנון צילום שחור לבן שמשתמש באור וצל, או למשל סדרת צילומי טבע המתחברים רעיונית לחודשי ההריון שלך.

קיראו בהרחבה על: שבועות ההריון

האישה יכולה לבחור להצטלם לבד, יחד עם בן זוגה, או יחד עם ילדים גדולים יותר, וכך ליצור פורטרט אישי או פורטרט משותף של המשפחה או בני הזוג בזמן ההריון.

לקריאה נוספת: קורס הכנה ללידה

ליחצו כאן להוספת תגובה
1. צילומי הריון
אני לא עשיתי צילומים בהריון הראשון והצטערתי על זה, ככה שבהריון השני לא חשבתי פעמיים... התמונות פשוט יפיפיות והיא גם שכנעה את בעלי להשתתף שזה בכלל מדהים. אחר כך חזרתי לעוד צילומים עם הגדול והקטנטנה יחד. יצא מקסים!!! ניסיתי להכנס לאתר שלה, שהיה עדיין בבניה אבל אולי כבר סיימו: memories-photography.co.il או שאפשר גם לפייסבוק של הסטודיו בשם "זכרונות סטודיו לצילום" www.facebook.com/photography.memories
סגור
הוסף תגובה

דפי 09/11/2011 16:15
סגורסגור