לא תמיד הרופאים יודעים יותר טוב...
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
לא תמיד הרופאים יודעים יותר טוב...
מחבר: אירני תאריך ושעה: 19/11/2017 10:12
4 חודשים שהילדה שלי סובלת! 4 חודשים שאני הולכת יום יום לרופא ומקבלת את אותה תשובה-"גזים", "קוליק"
- "תנסי את הטיפות האלה", "תנסי את התרופה הזו", "אולי תעברי למטרנה צימחית", "תקטיני את כמות האוכל", "תגדילי את כמות האוכל"... אין ספור נסיונות על הקטנה שלי ושום דבר לא עוזר.
כל פעם מחדש אומרת לרופא שזה לא גזים אני אמא שלה וההרגשה שלי אומרת שזה לא גזים אבל הם בשלהם- תינוק קטן שנודניק ולא מפסיק לבכות זה גזים!
4 חודשים שהילדה לא יורדת לי מהידיים, לא מפסיקה לבכות כל היוםםםם ואני לא מגזימה בכלל, 4 חודשים שלא יכולתי לצאת מהבית, 4 חודשים שהילדה פולטת גם אחרי שעתיים של אוכל, 4 חודשים שאני ממורמרת שרואה שהילדה סובלת ואין לי מה לעשות!
יום חמישי הלכתי שוב לרופא והמשפט הראשון שאמרתי לו שאני לא יוצאת מפה בלי פיתרון למצב הזה ושהפעם אני אומרת מה הטיפול. אמרתי לו שאני רוצה לבדוק כיוון אולי הילדה רגישה לחלב ושאני רוצה מרשם לאוכל "נוטרמיגן"- אם לא יועיל לפחות גם לא יזיק לנסות. וכרגיל הרופאים לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות והפנה אותי לאולטראסאונד בטן ורק אחרי זה יבדוק כיון של רגישות לחלב.
לא ויתרתי והחלטתי שהפעם אני הולכת לפי ההרגשה שלי. נסעתי לבית מרקחת וקניתי נוטרמיגן בלי המרשם. אחרי המנה הראשונה שאכלה ראיתי שיפור ענקקק פתאום הבית שקט בלי בכי שלה, הצלחתי לשים אותה על המזרון בלי שתבכה, פתאום היא צוחקת ומשחקת ולא פולטת!!!!
היום זה היום השני שהיא אוכלת נוטרמיגן והילדה רגועה-שיפור עצום!
מקווה שימשיך ככה.
חוזרת מחר לרופא לקבל מרשם לאוכל הזה כי המחיר שלו מטורף!
מה שאני באה להעביר לכן תלכו לפי ההרגשה שלכן.
אמא יודעת הכי טוב בשביל הילד שלה.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום