לא רוצה לישון - רק ידיים!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
לא רוצה לישון - רק ידיים!
מחבר: מוריאל תאריך ושעה: 19/11/2017 10:08
פוסט שנכתב בדמעות. ברקע עכשיו בכי קורע לב של אופרי, בתי בת ה 1.5, מזה 3 שבועות לסירוגין היא מתעוררת בסביבות 12 בלילה בבכי, רוצה ידיים, לא ישנה, מעירה את כל הבית בצווחות כל פעם שמחזירים אותה למיטה ורוצים לצאת מהחדר.

בקבוק לא מרגיע, רק ידיים. זה לא היה ככה. זו ילדה שהיתה הולכת לישון ב 6 וחצי בערב אחרי טקס שינה קבוע של מקלחת ובקבוק והכל היה בסדר. עכשיו שעתיים שלוש זה נמשך, הבכי, נסיונות ההחזרה לשינה.

ואני, מרגישה חסרת אונים כי לא מבינה מהיכן זה נובע, מדוע השינוי. גם מי שמתמודד עם זה מולה לרוב זה אבא שלה כי אני מניקה רוב בלילה ניו בורן בת חודש, ותוהה האם יש קשר? האם זה בגלל התינוקת החדשה?

יודעת שהיא מקנאה, רואים את זה אבל הכל בסדר בשינה עד אמצע הלילה ואז מתחיל הסרט. גם ככה כולנו מותשים, אני בקושי ישנה עם ההמרות התכופות והגזים שהתחילו ומרגישה שהכל פה בלאגן.

זה מתווסף לתחושות אחרות שלי שההנקה גוזלת לי זמן איכות עם הילדים שמתגעגעים אליי, רואים זאת. יש לי עוד ילד בכור בן 3.8 שהוא בסדר עם הגעת התינוקת, אוהב אותה ,מחבק, זו אחות שניה שמקבל וגם הוא מבין ומתקשר ואילו אופרי תינוקת בעצמה שצריכה תשומת לב ואת אמא.

לא אוותר על ההנקה כי מצפונית אכעס על עצמי אבל אם המחיר שזה לוקח אולי צריכה לחשוב על זה. ולא,אין לי שאוב לצערי ולא, אין לי עזרת משפחה כלל מהרגע שהילדים נולדו.ואני במקום חדש כי עברנו דירה אז אין חברים שיכולה "ליפול" עליהם. כן מחפשת מישהי שתבוא אחהצ לעזור כדי שאתפנה לילדים עד שבן זוגי מגיע. האם אני צריכה יועצת שינה? יש דרך אחרת להקנות לה ביטחון? תודה לכל מי שקראה, אשמח לחיבוק.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום