אפס הפרדה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אפס הפרדה
מחבר: אולגה תאריך ושעה: 13/11/2017 11:52
רציתי להתייחס לעניין של אפס הפרדה.
בנות שמתכננות לעשות אפס הפרדה כמובן שאני לא מתכוונת לשכנע אתכן לא לעשות את זה, אבל רציתי ככה לתת נקודה למחשבה.
ההבדל היחיד בין אפס הפרדה לביות מלא זה שבאפס הפרדה עושים את הבדיקות בנוכחות האמא. ובביות מלא התינוק נלקח לאחר הלידה לזמן קצר לביצוע הבדיקות כאשר האבא או מי שהיה המלווה בלידה יכול להיות נוכח בבדיקות. חשוב לציין כמובן שזה לא קורה מיד אחרי הלידה, יש לכם זמן לבד עם התינוק, את מניקה ויוצרת את הקשר הראשוני.

אני ילדתי לפני ארבעה חודשים ועשינו ביות מלא, היה לנו ברור מהתחלה שמהרגע שהתינוקת יוצאת היא איתנו. וכך באמת היה ואני לא מצטערת על זה לרגע. ברעיון מבחינתי של ביות מלא היה לתת לבעלי קצת לחוות, לחבר אותו עם המציאות החדשה, וגם טיפה זמן לעצמי, חצי שעה אחרונה שיש לי לעצמי וזה לא להלכתי למכון יופי או משהו חח..
תפרו אותי, התקלחתי, התלבשתי ורעננה יותר קיבלתי את התינוקת חזרה. לדעתי זו הייתה החלטה ממש נכונה, כי אין סיבה שהבעל יהיה נוכח גם בשלב התפירה, גם ככה הוא לרוב חסר אונים ולא באמת יכול לעזור יותר מידי. אז הנה יש לו פתאום תפקיד חשוב ומשמעותי. זה עשה טוב לכולם, לי, לו ולילדה. בכלל בלי קשר ממליצה מהיום הראשון לחבר את הבעל כמה שזה מתאפשר, ככה האסימון ייפול יותר מהר כי קשר טבורי זה משהו שרק אנחנו מרגישות.
שיהיה לכולן לידה קלה ושהכל יקרה בדיוק כמו שאתן מדמיינות ומאחלות לעצמכן.

*היום הם מאוהבים, לפעמים נראה לי שהוא אוהב אותה יותר ממני
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום