הריון ללא בן זוג
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הריון ללא בן זוג
מחבר: אלמונית תאריך ושעה: 28/09/2016 06:32
שלום לכולם :-)
אני בת 28 ובהריון בחודש רביעי . על אף שהוא אדם מקסים וטוב לב החלטתי לעזוב את בן זוגי בערך כחודש לפני שנכנסתי להריון כי פשוט הבנתי שאין בנינו התאמה זוגית אין בנינו חברות ואין מכנים משותפים לדאבוני אחרי חודש גיליתי שאני בהריון וניסיתי לחזור אליו וכמו שאומרים ״להתפשר״ רק בשביל שהילד/ילדה יגדל למציאות שאני גדלתי בה בבית עם אבא ואמא כי רק עצם המחשבה שהייתי צריכה לגדול ללא אבא בבית או אמא מעציבה אותי וזה לא מה שארצה לילדיי .
אבל זה לא עובד .. אני פשוט לא אוהבת אותו ונורא קשה לי ברמה של אפילו להיות לידו . בלית ברירה הוא הדגיש שלא משנה מה יהיה הוא יתמוך בי ובילד בכל מצב אבל מבחינתו הוא לא איבד תקווה וממשיך להילחם שנחזור להיות יחד ונתחתן . האם לוותר על חלום הזוגיות הבריאה והנכונה לי בשביל טובת הילד ? או האם לקחת סיכון ולגדל ילד לבד ולקחת סיכון במציאת בן הזוג הבא עכשיו כשיהיה גם ילד קטן מאוד בתמונה ? חשוב לי לציין כי אני לא עובדת ולא עבדתי המון המון זמן כך שאם אחליט להיות אם חד הוריד אני מפחדת שלא אהיה זכאית לקבל עזרה מהמדינה כמו ביטוח לאומי וכאלה כך שזה עוד דבר שמקשה על ההחלטה אני יודעת שהוא ישלם מזונות השאלה האם זה יספיק לנו . כ״כ מבולבלת הריון זה דבר משמח וכל כך רציתי להיות אמא כבר ממזמן אבל החיים הביאו אותי למצב בו אני רחוקה מלהיות שמחה אני בוכה המון כל היום וכל הלילה במחשבות ובהתלבטויות . אני אשמח לשמוע את דעתכן ואת מה שאתן הייתן מייעצות לי לעשות . קשה לי להחליט לבד... המשפחה שלי תומכת כרגע אבל מאוד מצפה ממני בסוף להתחתן איתו כי ״ככה זה נורמלי ובסוף הכל יסתדר ״
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום