אמא בחדר לידה ועוד שאלה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אמא בחדר לידה ועוד שאלה
מחבר: סיוון תאריך ושעה: 01/07/2015 09:31
ביקשתי מאמא שלי להצטרף אלי ואל בעלי לחדר לידה, היה נראלי הכי טבעי שהאישה שהכי קרובה אלי בעולם תהיה חלק מהחויה הזאת, ומה גם שבגלל שיש שלב מסוים בלידה ממנו לבעלי יהיה אסור לגעת בי, היה לי טבעי שתהיה שם גם אישה.

לאחרונה כמה פעמים ממש כאב לי הגב וביקשתי מאמא שלי שתעסה לי את המקום וסוג המגע לא היה לי ממש נעים, ואפילו יותר מציק ממועיל, ניסיתי להסביר לה לעשות קצת יותר חזק ולא באותו מקום, אבל אולי פשוט יש אנשים שאין להם את זה.חח.
בקיצור זה התחיל להטריד אותי קצת, שיכאב לי מצירים ולא תהיה שם מישהי שתצליח להרגיע עם מגע, והפוך, אולי רק תעצבן. מצד שני אין מצב שאני אומרת לה עכשיו לא לבוא, נראלי זה ממש יפגע בה.

אז חשבתי על דולה שאשריין בצד ליתר ביטחון, ואם ארגיש צורך אקרא לה, זה יתן לי תחושת ביטחון שיש שם מישהי מקצועית שיודעת לעסות ולטפל בכאבי הצירים.
אבל הדולות מאוד יקרות וקופ"ח מאוחדת בה אני חברה, לא מכסה, אז רציתי לשאול אם אתן יודעות על דולות מתחילות שלוקחות מחירים יחסית זולים או אפילו מציעות שירותים בהתנדבות רק כדי לצבור ניסיון?

אשמח לשמוע.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום