אני והפה הגדול שלי
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אני והפה הגדול שלי
מחבר: מרי תאריך ושעה: 04/02/2020 11:56
חייבת לפרוק..מרגישה אמא נוראית ובנאדם נורא!
היום הגדול שלי בן ה3 התנהג ממש לא יפה במשך כל היום וממש הוציא אותי מדעתי! כשהגיעה השעה לקחת את אחיו הקטן מהגן, הוא בדיוק היה נורא עסוק במשחק שלו בבית וכשאמרתי לו שהוא צריך לעצור ושיוכל להמשיך כשנחזור אז הוא לא היה מוכן והתחיל להתעצבן ולא היה מוכן לקום ולצאת אז נאלצתי למשוך אותו בכוח ולנעול לו נעליים בכוח וגם לתוך המעלית נאלצתי "לסחוב" אותו בכוח וכל זה נמשך כל הדרך עד שחנינו ליד הגן וגם כשיצאנו מהרכב לכיוון הגן..
באותו הרגע הגננת של הבן שלי יצאה בדיוק הביתה ושאלה לשלומנו ואני, עם רמת העצבים שהייתה לי בגוף בגלל ההתנהגות של הגדול שלי, שגם ככה היה לי ממש קשה להתמודד עם זה כי אין בי את הכוחות הפיזיים לסחוב ולגרור ילד בגילו כל כך הרבה, עניתי לה בחצי חיוך/ציניות "למה, למה עשיתי שניים??"
כמובן שהתגובה שלה הייתה גם עם חיוך והלצה והכלה "לא..אסור להגיד ככה... בילד השלישי זה מתאזן" וציחקקנו שתינו.
אבל אני בפנים, מאותה השנייה שהמשפט הזה יצא לי מהפה, לא מצליחה להירגע!!! אוכלת את עצמי מבפנים! לא מפסיקה לבכות עם עצמי בשקט ובא לי לשבור לעצמי את הפה על שבכלל העזתי להוציא מילים כאלה מהפה!
זה קורע אותי מבפנים ושבר לי את הלב!
הילדים האלה הם כל העולם שלי ובלעדיהם אני כלום!!! אבל פשוט כל הלחץ והעצבים וכל מה שעבר עליי באותו רגע פשוט גרמו לי לפלוט את זה ואני מרגישה כל כך רע עם עצמי! מי אני ומה אני בלי אחד מהם?! כלום ושום דבר! הם שני חצאי הלב שלי וביחד הם הלב שלי בשלמותו!
למה הפה הזה לא יודע לבלום את עצמו כשצריך?!

פרקתי כי הרגשתי שאני נחנקת עם עצמי עם הסערה שיש בי עד עכשיו... תודה לכל מי שקראה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום