לא מחליפים חיתול בגן עירייה?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
לא מחליפים חיתול בגן עירייה?
מחבר: אושרת תאריך ושעה: 29/01/2020 17:06
בגן עירייה הן לא חייבות להחליף חיתול? הבת שלי הכי קטנה בגן בת 3 וחודשיים כל השאר בין כמעט 4 ו 4 פלוס.
אני מרגישה שהן לוקחות את החוק הזה וכאילו משתמשות בו לרעה כדי לזלזל ולהתעלל בחסרי ישע!!
האם זה מה שהחוק אומר זה מה שהתכוון החוק או משהו בי אולי לא בסדר??!
בצהרון מקבלים את הבת שלי פעם רטובה ממים או פיפי או מלאה בקקי שעושה לה כוויות נוראיות.. אז היא לא מוכנה לגמילה היא לא משתפת פעולה כרגע בשום דרך.. כשיש לה קקי היא לא אומרת שצריכה לשרותים וגם לא אומרת אחרי שעושה...זו סיבה להתעלם ממנה? אם סייעת או גננת לא אוהבת ילדים אז למה היא שם?? איפה הלב שלהן מעבר לחוק הטיפשי הזה?? למה לא לבדוק אותה מדי פעם.. פעם בשעה נניח תראו אם היא עשתה מה כבר יקרה?? רק כדי שלא להגיע לרמת כוויות כאלו שגורמות לה לבכות ולצרוח עד השמים ביום ובלילה!!
היא הגיעה לגן גמולה מפיפי וללא חיתול בתחילת שנה.. ביחד עם הגננת בגלל פספוסי קקי החלטנו להחזיר אותה לחיתולים לתקופה מסויימת אז אם יש לה חיתול זה אומר שלא רואים לא שומעים לא מריחים רק מתוך נוחיות??
ועוד כשהגענו לגן היום הגננת כמעט לא הסכימה להכניס תילדה לגן מתוך נקמנות על זה ששלחתי לה תמונות של הכוויות שנגרמו לה מאתמול היא אומרת שזה לא בטוח כוויה שזה בטח פטרייה או משהו מדבק ושחייב אישור של רופא להכניס אותה לגן.
אין לה בעיה עם אישור על כוויה זה יהיה דווקא לרעתה...אבל גם בהורים היא מתעללת אני בשוק מהחוצפה!!
נשבעת שלא יודעת מה לעשות חוץ מלהתלונן לגורמים גבוהים יותר...
הבנתי עכשיו מאיזו אמא שיצא חוק חדש שמחייב את גני העירייה להחליף חיתולים מישהי שמעה על החוק הזה?
איפה אני רואה את זה כתוב? חייבת צילום של זה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום