תסמכו על האינטואיציה שלכן!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
תסמכו על האינטואיציה שלכן!
מחבר: מישל תאריך ושעה: 28/01/2020 14:00
רציתי לשתף שהתינוקת בת ה7 שבועות שלי העלתה חום ביום שישי בערב ל38 מעלות (מדדתי בבית שחי אבל חייבים בטוסיק). אחרי שהחום עלה עוד קצת הבאתי לה נובימול והחום ירד קצת אבל זמן קצר לאחן מכן עלה שוב. אמרתי לעצמי טוב זה חום אבל בוא נחכה ונראה אבל ליתר ביטחון התקשרתי לרופא אונליין שאמר לי שאני צריכה לפנות למיון בגיל הזה זה מסוכן. שיתפתי את בני המשפחה שלי שחשבו שהרופא מגזים והתנגדו שאסע איתה למיון בגלל המחלות שיש שם. אבל התחושה שלי לא הייתה טובה והתחלתי להתארגן למיון ובינתיים ראיתי איך היא נהיית עייפה מאוד וצבע העור שלה היה חיוור ולא טוב. מיהרתי והגענו למיון בו ישר מדדו לה חום בא
טוסיק והיה 39.1 שזה מאוד גבוה לגיל שלה. בגלל חשד לדלקת קרום המוח עשו לה גם דיקור מותני (לקיחת נוזל מעמוד השדרה) גם לזה בני המשפחה שלי אמרו לי שזה לא טוב ושלא אסכים אך סמכתי על הרופאים בעיניים עצומות והתוצאות הראשוניות הגיעו מהר והאבחנה הייתה דלקת קרום המוח. היא קיבלה אנטיביוטיקה ולאט לאט השתפרה. אני משתפת כדי שתדעו שאם יש לתינוק חום מתחת לגיל 3 חודשים, לא לחכות או להסס וישר להתפנות למיון בגיל הזה הסימנים למחלה הם סמויים. אם לא הייתי מרגישה שהיא חמה ולא נוסעת איתה למיון זה לא היה נגמר טוב. הזמן הוא המרכיב החשוב. תסמכו על האינטואיציה גם אם אתן מרגישות משהו קטן, אתן לא סתם מרגישות
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום