צריכה עזרה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
צריכה עזרה
מחבר: ענבל תאריך ושעה: 20/01/2020 10:58
יש לי ילדה בת שלוש, ילדה מהממת, בוגרת מאוד לגילה , חכמה מאוד! בקרוב מאוד עתיד להצטרף אח קטן למשפחה (אמור לקרות כל רגע בערך) ובתקופה האחרונה היא השתנתה לא לטובה.
זה מתבטא בדיבור תינוקי (שקראתי על זה והבנתי שזה חלק מהעובדה שאמור להגיע תינוק) , בעקשנות בדברים מפגרים לפעמים, אי רצון ללכת לגן (אני מתחילת השבוע בבית אבל שומרים על שגרה כמו שהייתה עד כה כדי לא לערער אותה), הדבר שהכי קיצוני זה הבכי בגן, בעלי הוא זה ששם אותה בגן אבל משבוע שעבר היא נצמדת לרגליים ולא מוכנה להכנס לגן (וחשוב לומר שהיא מאודדדד אוהבת ללכת לגן, הייתה מתעלמת ממנו בבקרים לפעמים). ביומיים שלושה האחרונים זה הפך לבכי היסטרי, ממש כמו ההסתגלות של תחילת השנה. אני לא יודעת מה לעשות, חשבתי אולי היא צריכה זמן איכות איתי (היא הייתה ממש בהתמוטטות עצבים כשהוצאתי אותה מהגן, התחרפנה לי באוטו מכלום!!!) אז הלכתי איתה לגן שעשועים והשתוללנו ודיברתי איתה והצלחתי להוציא ממנה שהיא מתביישת מצ׳אבי (שם בטן) שאמור להגיע והסברתי לה שהוא לא לוקח לה את המקום, שאנחנו אוהבים ותמיד נאהב אותה לא משנה מה, היא בתגובה אמרה שהיא תלמד אותו לשחק, ותעזור לו ותשמור עליו.
אני יכולה לומר שהזמן הזה היה פרייסלס כי היא באמת זעקה לעזרה והייתי חייבת לעשות משהו. אבל אני מרגישה שזה לא מספיק, אנחנו מאוד סבלניים, מכילים, מחבקים וכל הזמן אומרים לה שאנחנו אוהבים אותה. אני לא יודעת מה עוד לעשות!
היא נהייתה לי מאוד מפונקת, צמודה אליי ממש, רוצה רק אותי, מתעצבנת על שטויות, בוכה מכל פיפס, צועקת בבית.
אני יודעת שזה מאוד קשור לאח שעוד שניה מצטרף אבל מה אני יכולה לעשות כדי לעזור לה, אני כבר ממש מתוסכלת מהמצב!
כל עצה תתקבל בברכה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום