רוצה שתעודדו אותי
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
רוצה שתעודדו אותי
מחבר: איןשם תאריך ושעה: 01/01/2020 10:42
מכיוון שזה עוד מוקדם ואני לא רוצה שידעו. אני בשבוע 9 להיריון. לפני שנה בערך עברתי עם בעלי דירה למקום מרוחק לצערי ממשפחתי, אבל מקום שמאפשר לנו לחסוך הרבה, בתקווה בשביל בית בעוד כמה שנים. המעבר לקיבוץ לווה מבחינתי בדיכאון (רחוק מכל דבר, מהחברות, מהמשפחה שלי) וכמובן שזה הוביל להשמנה של 10 קילו ממשקלי הרגיל (אני בחורה נמוכה ולכן הדבר מאוד נראה עליי). בנוסף, לפני כמספר חודשים חווינו היריון כימי, דבר שגם אכזב מאוד (אחרי תקופה של 5 חודשי ניסיונות) ואני מודה לאלוהים שעוד 4 חודשים אחרי עברו והצלחנו להיכנס להיריון. אני יודעת שזו מתנה ושזה דבר שיש נשים שמייחלות לו כל חייהן וכבודו במקומו מונח. האישיו שלי פה הוא דימוי הגוף. העובדה שכבר התחלתי היריון במשקל גבוה, ושאנשים עוד הרבה לפני ההיריון שאלו אותי אם אני בהיריון (דבר שפשוט גרם לי למבוכה שאין לתאר), והצורך להסביר שפשוט שמנתי, פשוט מכניסים אותי עוד יותר לדיכאון. אני הולכת לסיים את ההיריון הזה קרוב ל80 קילו ואני פשוט נחרדת מהמחשבה הזו. אני נגעלת מהמראה שלי כבר עכשיו וברור לי שהיריון זה לא זמן לדיאטות אלא רק לשימור מצב קיים בריא של אכילה נכונה ומזינה. אבל מה אני יכולה לעשות ? הערות של אנשים (מישהו שיודע על ההיריון אשכרה בא ואמר לי - את יודעת שזה לא תקין שהעלית כבר 3 קילו מאז שהתחלת את ההיריון נכון? את רק שבוע 9) שפשוט גורמות לי לבכות, החוסר רצון להסתכל על עצמי במראה.. והמחשבה על איזה גועל נפש ישאר ממני בסיום ההיריון הזה.

איך אתן מעודדות אותי?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום