חייבת עזרה שלכם!!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חייבת עזרה שלכם!!
מחבר: חן תאריך ושעה: 11/12/2019 15:48
נמצאת אם ילד בן שנתיים בבית (גיל שנתיים הנורא זה גהנום) אם אני אומרת אסור חרב עלי עולמי אם אני שניה עוזבת אותו לבשל הילד מתחרפן לא מוכן שאני יזוז אפילו לשניה יש תינוקי בן 4 חודשים בנוסף חח !!! הסדר יום כזה מתחילה את הבוקר ב5 בבוקר מכינה לבעלי מתקתקת את הבית !!! מה שמספיקה לפני שהקטן קם לבקבוק ב6 מחליפה לו מאכילה גרפס קצת משחק (אם הגדול לא מתעורר יש לי את הפרולגיה לעשן סגריה ראשנה חח) ואז שוב מחילפה לגדול שותפת לו פנים נותנת בקבוק ופה מתחיל אם הילד קם על צד ימין (לא קורה הרבה) סבבה אם לא הוא הופך את הבית ! מכינה לו ארוחת בוקר בין לבין לעסיק ללמד את הגדול לאכיל להחליף לקטן שוב להכין ארוחת צהריים לגדול ב12 (בזמן שהוא אוכל מסדרת את הבית שהפך) מסיים לאכול מקלחת ולישון ! בזמן הזה מסדרת את הבית שהפך כלים וזה ומבשלת לבעלי ארוחת צהריים בניפרד שישאר חם הוא מגיע ב4 בנתיים הילד קם ב 2 וחצי 3 שוב הופך !! בעלי בא ואני מוטשת !!! מוציאה לגינה ביום יפה ושוב ארוחת ערב מקלחות לישון ואז מתפנה לכביסות (המכונה והמייבש פועלים 24/7) מסיימת מתקלחת ואז אם יש לי כח אוכלת אם לא לישון בשבועים האחרונים הגדול קם ב2 בצרחות בסופו של דבר נכנעת מביאה למיטה שלנו שלא יעיר את הקטן ואת בעלי והוא מפסוט משחק כאילו לא בכה (להשים בגן לא אופציה) חח תנו לי טיפים איך לשרוד! ממוטטת לא ישנה שעתעים ברצף! הוצאנו מהגן מהסיבה שלנו!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום