משבר קדם אחות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
משבר קדם אחות
מחבר: רינת תאריך ושעה: 04/08/2019 10:27
הגננת של הבת שלי (בת רבע ל4) ילדה ממש לפני שבוע והגיעה לבקר בגן עם התינוקת החדשה. הבת שלי ממש התלהבה וקראה לי מהר לבוא לראות והתלהבתי ודיברנו אני והגננת והבת שלי הייתה ממש שמחה. אני אמורה ללדת. מתי? עכשיו. מתישהו בימים הקרובים. ההתרגשות בשיאה והראתי לה איך נראית תינוקת קטנטנה כזאת ודיברנו על זה שבקרוב גם לה תהיה אחות בגודל הזה (שיחה שחוזרת על עצמה כמה פעמים ביום לפעמים), ויצאנו מהגן ללכת הביתה.
באוטו בדרך הביתה היא התחילה קצת להתנהג לא יפה, פתחה את החגורה לפני שהחננו את האוטו, עברה למושב הקדמי והתחילה להרביץ למראה למעלה. הבנתי שמשהו עובר עליה כי זה לא ממש ההתנהגות הרגילה שלה. בשביל מהחנייה הביתה היא הספיקה להציק לכלב של השכן, לרוץ ולהפחיד חתול, ולא להסכים להיכנס בדלת של הבניין בשום פנים ואופן בבכי על הרצפה ורקיעת רגליים וכל הג'אז הזה. לא רבתי איתה, פשוט עמדתי שם רגועה ושאלתי אותה שוב ושוב אם היא רוצה לעלות הביתה או להישאר מחוץ לבניין. אחרי כמעט רבע שעה שלה בוכה שהיא לא רוצה להיכנס ולא רוצה להישאר בחוץ היא פשוט נעמדה לידי וחיכתה לחיבוק. ירדתי אליה וחיבקתי אותה חזק ואז היא אמרה שריינבו דאש (הפונית מהפוני הקטן) אומרת שאני אמא רק של ריינבו דאש ולא של הבת שלי. פה זה כבר היה די ברור מה העניין. חיבקתי אותה חזק ואמרתי לה שברור שאני אמא שלה, אני תמיד אהיה אמא שלה, והיא נישקה וחיבקה אותי ונישקתי וחיבקתי אותה, ופשוט עלינו הביתה. היא עצרה רגע ואמרה שריינבו דאש רוצה לבוא איתנו גם, וכמובן שהלכתי ופתחתי לה את הדלת של הבניין שתבוא איתנו. והכל היה רגוע!

השאלה היא איך ממשיכים מכאן? בקרוב כשהיא תשאל את השאלה אני אצטרך לענות משהו כמו "אני גם אמא שלך אבל גם של x"? עשינו לה הרבה הכנה ואני יודעת שהיא מחכה לזה כי היא מדברת על אחותה כל הזמן ומספרת לה סיפורים ומציירת אותה וכו.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום