בלי עין הרע
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בלי עין הרע
מחבר: אסנת תאריך ושעה: 23/07/2019 11:23
בקרוב תיוולד לנו ילדה שלישית בהפרש מאוד גדול. בתקווה גדולה שהכול יהיה בסדר ושתינו נצא מזה בשלום ובבריאות.
העניין הוא כזה: שנים רבות לא חשבנו שנעשה זאת, ולכן שילחנו מהבית כל מה שקשור לתינוקות כבר מזמן. מה שאומר שהיה עלינו לקנות עכשיו מחדש שידה ומיטה למשל, ובכל שאר הדברים הצטיידנו דרך חברים, מכרים ומשפחה.
עכשיו נשאלת השאלה: הניתוח בעוד כחודש. כיבסתי בגדים וסידרתי יפה יפה עם פתקים. התכנון המקורי היה שהשידה תגיע בהתאם למועד הניתוח, ואמא שלי תהיה פה ותארגן את השידה, את החדר, והכול. אבל... למה, בעצם? למה לחכות למועד הניתוח? זה לא ילד ראשון... הרי תיאורטית הייתה אמורה להיות לי פה שידה מהילדים, והייתי יכולה לסדר אותה מתי שבא לי. אז בגלל אמונה טפלה וחרדה חסרת בסיס לחכות לימי הניתוח?
לא יותר הגיוני שבימי הניתוח האנשים הקרובים אליי יהיו איתי, עם הילדים הגדולים, עם התינוקת החדשה? ולא עם המובילים והמרכיבים?
מרגישה לחץ לדחות, ומרגיע אותי לסדר מראש. בעלי זורם איתי, למרות שחושש מעין הרע. ואמא שלי ממש מתנגדת ומנסה לשכנע אותי לחכות למועד הניתוח עם זה.
מה דעתכן? מה אתן עשיתן, אם יצא לכן לחוות סיטואציה דומה?
תודה מראש, ו... בלי עין הרע!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום