חשוב לי לשתף
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חשוב לי לשתף
מחבר: שני יפרח תאריך ושעה: 27/05/2019 14:29
עד כה לא שיתפתי אבל כרגע מרגישה צורך להגביר עירנות ולשתף אתכם במקרה שקרה לי:
כשהבן שלי היה בן 10 חודשים זאת הייתה תקופה שהוא היה משלשל לסירוגין בגלל הוצאת שיניים.
שלא יכולתי להחסיר יותר מהעבודה בעלי הציע שנחפש מטפלת שנוכל להיעזר בה כשיש פנצ׳רים ואולי גם בחופשים.
דרך הפייסבוק בעלי מצא מישהי שטענה שהיא עבדה בגן ילדים והיא מטפלת עם הרבה המלצות ואמא בעצמה לפעוטה והיא עשתה רושם טוב, למרות שהאינטואיציה שלי אותתה לי שמשהו לא תקין חשבתי שזה בגלל שאני חרדתית ולא סומכת על זרים שזה נוגע לילדים שלי.
היא שמרה על הבן שלי רק יום אחד ובו ביקשתי שהם יהיו אצלנו בבית ושהיא לא תיסע איתו ברכב שלה וכמובן תכין לו לאכול ותדאג לו.
כל שיחת טלפון היא אמרה שהכל בסדר... הוא בדיוק אכל.... הוא משחק...הוא ישן וכו׳.
בדיעבד התברר לי שהלו״ז שלו היה שונה בתכלית:
היא לקחה אותו באוטו שלה לעיר אחרת לשמור על ילד נוסף, לאחר מכן הייתה צריך לסתום חור שעתיים באיזה גן שעבדה בו בעבר ושמה את הבן שלי אצל חברה שלה שאין לי מושג מי היא.
היא לא הכינה לו לאכול אבל ״שטפה״ כלים נקיים שאחשוב שהיא הכינה משהו למרות שהפח היה ריק
ולקינוח חשבה לשים לו חותמת על היד ולהגיד לי שלקחה אותו לג׳ימבורי ולחייב אותי בעלות הכרטיס!
בקיצור עבר על הילד שלי יום שלם שהוא תינוק קטן שלא מדבר ואין לו דרך להגיד לי מה עבר עליו.
מאותו יום נשבעתי שאני בחיים לא משאירה את הילדים שלי עם אף מטפלת.
ברור שיש מטפלות טובות אבל אני לא מוכנה שהסינון יתבצע על חשבון ילדיי.
משום מה לא התעמתי עם אותה בחורה אבל אני באמת מקווה שלא תהיה לה פרנסה בתחום.
אין פאנצ׳ רק רציתי לשתף בסיפור שיכל להגמר באסון אלמלא עירנותי והחשדנות שלי.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום