תקיפה בגן הילדים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
תקיפה בגן הילדים
מחבר: ליל תאריך ושעה: 21/05/2019 07:59
הבן שלי בן 5. לפני שבוע הוא עבר אירוע תקיפה בגן. למעשה זה היה בשעה שהגננת הראשית כבר הלכה הביתה אז זה נחשב בזמן הצהרון. מטפלת השאירה סכין חיתוך על שולחן נגיש לילדים ואחד הילדים לקח את הסכין וחתך את הבן שלי בפנים. לא עודכנתי על כך, ואף אחד לא טרח להתקשר אלי. אני התקשרתי לגננת, לאחראית על החינוך ולאמא של אותו הילד והבהרתי להן שזה לא מקובל עלי ואני מצפה שזה יטופל. הבן שלי לא רצה ללכת למחרת לגן (בצדק) אבל הלך (ללא הרבה התנגדות למרות שלא רצה כי ידע שאין ברירה). ככל שהזמן עובר אני יותר כועסת מכיוון שלא קיבלתי אף התייחסות כתובה שמראה לי שאכן הצוות עודכן (ההורים בוודאי שלא עודכנו) ובכללי אני מרגישה שיש ניסיון לטייח את זה. זה גן טרום חובה, במערכת קיבוצית שהבן שלי התחנך בה מגיל אפס. למעשה שלושת הילדים נמצאים במערכת הזו, ועכשיו אני מצויה במשבר אמון למול המצב. בפרט מטריד אותי שיכל להיות אסון שנמנע במזל גדול, האדישות/כיסתוח של הצוות, ויש לי שם גם תינוק שלא יכול לדבר ואין שם מצלמות ולכן גם הנושא הזה מטריד אותי. מה אתן מציעות לעשות?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום