חייבת לשמוע את דעתכן
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חייבת לשמוע את דעתכן
מחבר: נועה מ. תאריך ושעה: 06/05/2019 11:33
יש לי פשוש קטן בן שנה וחצי.. ולי ולבעלי יש דעות חלוקות בעניין האוכל, אני רוצה שהוא יאכל בריא ומזין ובעלי חושב שאני מגזימה עם הבריאות והוא צריך להיות ילד רגיל..
למשל - חשוב לי שלפחות ארוחה אחת ביום תכלול ירקות, אני לא מבשלת לו עם סוכר וגם לא עם מלח (כשיושבים כולם לשלוחן בעלי מוסיף לעצמו כמה מלח שרוצה) אם אני מבשלת תבשיל לכולנו בשישי שבת למשל כן שמה מלח.. אבל בדברים שהם רק של הבייבי כמו חביתה למשל.. לא שמה.
אני משתמשת בסילאן טבעי ללא סוכר, חמאת בוטנים ללא סוכר ופירות להמתיק כל מני דברים אבל לא חוסכת ממנו לאכול חתיכה קטנה של עוגה אצל סבא וסבתא או כשמתארחים ומוצאים, במבה בטיולים וגם ביסים של גלידה ושוקולד אם אנחנו אוכלים. אני מאוד משתדלת שיאכל ארוחה בשרית פעם ביום, או בגן או בבית ואת כל אבות המזון (מוצרי חלב, חלבונים, ירקות ופירות, פחמימות) אם יוצאים לטיול או סתם לאחצ בגינה תמיד משתדלת לקחת איתי פרות/ירקות ולא חטיפים
אני באמת לא חושבת שאני כל כך מגזימה עם הבריאות. אבל בעלי מרגיש שאני לגמרי מגזימה.. ויותר מזה הוא מרגיש שאין לו מילה, אם אני רוצה להכין שניצלים לטיול הוא ישר משתגע מזה ואומר שזה לא מתאים ואין לזה זמן והוא רוצה לקחת סנדוויצ’ים ובמבה למרות שאני זו שמכינה וקונה מה שצריך.. וכשאני לא מבינה למה מפריע לו שאני דואגת לזה שיהיה לנו אוכל קצת יותר מזין וכל האחריות והעבודה היא עלי הוא נפגע ומרגיש שהוא צריך להתווכח איתי שעות כדי שתהיה לו מילה בנושא.. ניסיתי להסביר לו שיש לו תמיד מילה אבל בסופו של דבר, אני זאת שחושבת על להכין אוכל, אני גם זאת שמכינה וגם באתי לדבר איתך ובוא נשנה, תדאג אתה לאוכל לטיול.. או שתגיד מה לא נראה לך בתזונה של הילד.. מה להוסיף? מה להוריד? מה להשאיר? הוא לא זורם איתי.. ולא מעוניין להכנס לזה ורק אומר שאנחנו צריכים לקבל החלטות ביחד. ואני צריכה להתייעץ איתו ולא להכתיב לו..
אז תגידו לי אתן - אני באמת מגזימה? ואם לא, איך אני מסבירה לו את זה?
מיואשת
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום