אני רק רוצה שהוא ישן לילה שלם...
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אני רק רוצה שהוא ישן לילה שלם...
מחבר: סופי תאריך ושעה: 27/03/2019 12:11
הבן שלי בן שנתיים וחצי הוא החיים שלי באמת אני מכורה אליו אבל הלילות איתו זה סיוט .. לפני חודש בערך העברנו אותו לחדר משלו בהתחלה נראה שהמעבר היה חלק וקיבל את זה יפה דאגתי להזכיר לו איזה ילד בוגר וכל הכבוד וכמה אני מאושרת לאחרונה התחיל עם לבוא אליי בלילה כל פעם שהוא קם אני מחזירה אותו ויושבת לידו עד שנרדם משהו שיכול לקחת גם שעה אני גמורההההה אני בעצמי צריכה ללדת כל יום קשה לייי זה יכול לקרות כמה פעמים בלילה שאני יושבת חצאי לילות על הרצפה ומחזיקה לו את היד קר לי הגב שלי שבור אני עייפה כל כך ובמילא בקושי ישנה אז עד שכן נרדמת אני קמה אליו לא יודעת מה לעשות כבר .. בעלי מצידו שישן איתנו וזהו לא באמת אכפת לו הוא עובד פיזית ובעצמו קם מוקדם אז אני לא מעירה אותו אבל עכשיו אחרי שהילד קם בפעם השלישית הערתי אותו אמרתי לו שאני לא מסוגלת הגוף שלי בוער מעצבים ומה עשה החכמולוג ? השכיב אותו לידנו התחלתי לריב איתו ואמרתי לו שאת זה גם אני יודעת לעשות עוד יותר גרם לי להתפוצץ על שתיהם הקטן התחיל לבכות ולעשות לי פרצוף נפגע אז ממש עכשיו אני יושבת לידו שוב פעם על הרצפה עם בטן של סוף הריון ומחכה שיירדם ואכולת ייסורי מצפון שצעקתי עליו .. למישהי יש עצה איך לגרום לו לישון לילה שלם ?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום