סימפיזיוליס ארור
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
סימפיזיוליס ארור
מחבר: שקד תאריך ושעה: 12/03/2019 16:22
היי חדשה בכל העניין של הסימפי כאובה ברמות ומתוסכלת מכל העניין הזה ברמות אחרות ..אני שבוע 26, הריון שני אומנם, אבל פעם ראשונה סובלת מזה כבר משבוע 18 אבל לאחרונה החמיר ממש . כואב כל הזמן! כואב לשבת כואב לעמוד כואב לעלות במדרגות ובמיוחד כואב להתהפך בלילה , לקום לשירותים להעביר את הרגל מהגז לברקס וההפך .. מתה מהכאבים , אני מורה מה שאומר שאני כל היום על הרגלים ובבית עם פעוט בן שנתיים וחצי. מצד שני אני לא רוצה להינמק בבית בשמירה כי גם כשאני במנוחה אני סובלת ..אפילו בשכיבה וישיבה לפעמים יותר. הייתי היום אצל אורטופד נתן לי המלצה לשמירה אבל שוב זה לא העניין שאלתי מה אפשר לעשות בעייני עגל מתחננות לאיזשהו פתרון ? והוא פשוט אמר כלום .. אני מצטער שום דבר לא עוזר מלבד משכחי כאבים(ניסתי אקמול ואופטלגין לא ממש השפיע עלי) הציע לי מורפיום אבל זה נראלי ממש מוגזם. שאלתי על פיזיותרפיה, חגורת הריון, הזריקה המדוברת והוא פשוט אמר לי כלום לא יעזור לך חבל על המאמץ .
ועכשיו אלייכן ? יש משהו שעזר לכן באמת ? (הזריקה פחות רלוונטית ..ללכת כל 3 ימים לקבל זריקה לא בטוחה שזה עדיף) אשמח לקבל המלצה לפיזיותרפיה באזור המרכז דרך מכבי ? יש מישהי שכן עזר לה ? ובכללי כל עצה להקלה על המצב אשמח . סליחה על החפירה ותודה .
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום