מה אני עושה עם הילדה?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מה אני עושה עם הילדה?
מחבר: אושרת תאריך ושעה: 15/01/2019 11:33
אז ככה הבת שלי התחילה עם קשיי לימודים מכתה א קשב וריכוז..וכך התחיל ..שהיא התחילה את הטיפול של הריטלין והפסקתי ושוב התחיל הבעיות כי היא לא רצתה אותו.הבית ספר החליט שמעבירים את הילדה לבית ספר אחר עם בעיות רגשיות וקשב.זה קרה שנה שעברה מסתבר שהכניסו אותה לבית ספר גם עם בעיות רגשיות וגם עם בעיות נפשיות. שזה פגע בה מאוודד. ובאמצע השנה הוצאתי אותה .ולא יכלו למצוא לה בית ספר אז אמרתי יום כן יום לא תלך או שתשאר בבית לבית הספר הזה לא שולחת וכך היה ..ועדיין לא מצאו מסגרת .אמרתי למנהלת .אני רוצה להוציא תילדה ואמרה למה תשאירי אותה אמרתי בשום פנים ואופןןן אתםםם רוצים לשגע אותהה.תתנו עליה המלצה טובה ושתעוף כל עוד נפשנו בנו.רשמווו עליה המלצההה כל כך גרועה שהילדה אף בית ספר בתחילת שנה לא רצה לקבל .בגלל ההמלצה שנתנו עליההה שהיא אלימה ..שהיא בדכאון. כך רשמו.והילדה נורמטיבית לחלוטין עם הפרעות קשב .תחילת ספטמבר חיכיתי 3 חודשיייםםם והחינוךךך המיוחדדדדד עדיין לא מצא מסגרת ..למי לא פניתי עשיתי באלאגן אין עם מי לדבר
לפני שבועיים מצאו לה מסגרת שהילדה מרוצה הייתה מאוד נכנסה לבית ספר לא עבר שבועעע כבר המנהלת רוצה ועדה ולמה בגלל שהילדה לא רצתה להכנס לכיתה כמה פעמיים וגם בגלל שלא רציתי להביא לה כדור פסכיאטרי.היא הייתה בבית ספר לוקחת תריטלין והוסיפו לה בנוסף לכל כדור פסיכאטרי שהרופא לא ממליצה בכלל . וגם הכדור ניסיתי פעם אחת והייתה הייתה חצי מעולפת הייתה את הוועדה והמנהלת לא רוצה את הילדה רק בגלל שלא הבאתי לה את הכדור הפסיכיאטרי.והילדה שוב בלי מסגרת אני כל כך בצער.מזה שאין חמלה ועזרה במדינה הזאת שיוכלים להציל לי את הילדה שתלמד בבית ספר נורמלי ותלך לבושה כמו כולם לבית ספר אני עובדת עצות הם אמרו לי בועדה לשלוח לפנימיה איך אני יכולה לשלוח לפנימיה אין להם פתרון העיקר לזרוק את הילדה. אני אובדת עצות אני צריכה עזרה לא יודעת מה לעשות.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום