להקשיב ולתת לו ריטלין?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
להקשיב ולתת לו ריטלין?
מחבר: תהילה תאריך ושעה: 30/12/2018 15:28
יש לי ילד בן 6 וחצי
ילד שמח קונדסון קטן שתמיד היה שובב מבחינתי. בגן הגננת אמרה שיש לו בעיה לשבת במפגשים ושהיא ממליצה בגיקה של קשב וריכוז. הלכתי באופן פרטי לרופאה מומחית שאירי 10 דקות טענה שיש לו בעיות של קשב וריכוז ושהוא צריך לקבל ריטלין. יצאתי משם עם הרגשה לא טובה שלא יכול חהיות שכזה מהר אבחנה בעיה. קהעתי תור לרופא דרך הקופה ששלח אותי למכון טובה . עשה את הבדיקה הראשונה וביקשו שיקח את הריטלין ושוב ביצע אחרי שעה את הבדיקה. הבודקת יצאה ואמרה שיש שינוי לפני לקיחת הריטלין ואחרי הלקיחה אבל לא ברמה שמצריכה לקיחת ריטלין כי השיפור /שינוי לא כזה משמעותי. כל כך שמחתי והלכתי עם זה לנוירולוג המפנה והוא ישר אמר שהילד כן צריך לקחת ריטלין אם אני לא רוצה שהיחד יסבול. אני כל כך מבולבלת . איך זה יכול להיות. מה זאת הקלות לתת ריטלין בלי לנסות דרכים אחרות
תוכלו לעזור לי בבקשה .כל כך מודאגת. נילד כרגע בכיתה א .הצורה מדהימה ואומרת שהוא ילד חכם אבל שבתחילת שנה היתה חו יוטיבציה וכרגע טוענת שהוא לא מקשיב ושחבל עליו. שמעתי שיש ריפוי בעיסוק?? תוכלו לעזור לי לאן לפנות ומה לעשות לפני שנותנת לבן שלי ריטלין.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום