ליחה ונזלת - ככה מתמודדים בלי להזיק לתינוק
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
ליחה ונזלת - ככה מתמודדים בלי להזיק לתינוק
מחבר: איילה תאריך ושעה: 12/12/2018 14:27
לאחרונה אני נתקלת בהרבה אמהות אובדות עיצות לגבי תינוקות קטנים שמפוצצים בליחה בחורף ,
הולכים לרופאה אומרת שיש ברונכיטיס-אסתמת תינוקות- כשהתינוק ממש קטן שולחים הביתה עם מי מלח לאף , אחכ נותנים לו מי מלח באינהלציה אחכ מוסיפים חומר לאינהלציה ושגודל מדביקים לנו משאף מפוצץ חומרים לא טובים וסטרואידים .
בתור אמא לתינוקי מתוק שסבל מגיל חודש מליחה שממש מנעה מכולנו לישון כי היה נחנק החלטתי שאין מצב שאין לזה פתרון והדבר היחיד שעושים זה רק להקל טיפה על הסימפטומים .
אז חפרתי ושאלתי ובררתי, ונתקלתי בהמון פתרונות של הרפואה האלטרנטיבית שחייבת להגיד הייתי סקפטית לגביהם ועל חלקם אפילו צחקתי , אבל לא היה מה להפסיד והחלטתי לנסות .
אז אני כותבת פה ברשימה לפי סדר העדיפויות שלי והנסיון שלי מה יכול לעזור ברמה של להפטר מהמשאף כליל ב"ה . ואין לי פה עניין לשווק שום דבר ממש מהלב ככה כי ראיתי כמה חוסר מודעות יש לנושא :
1. רפלקסולוגיה - עזר לנו מאד מאד. אני יכולה להמליץ באישי למי הלכנו.
2. מי מלח- אבל וזה אבל גדול , בטפטפת לתוך האף !! לא בקיסם לא בספריי כל אלו ייבשו לו מקומית את האף אחרי 2 דקות חזרה הנזלת שמטפטפים לתוך האף זה פחות נעים ומתאים לתינוקות מגיל חצי שנה בערך אבל זה מייבש עד לבפנים . אני שמה בוקר צהריים וערב ואם יש צורך אז יותר. זה לא מזיק.
3. שמן אתרי שנקרא רבנסרה - זה פשוט קסם. מישהי מדהימה המליצה לי עליו במקום משאף לבן שלי . והוא ממש מחולל ניסים . ניתן לקנות אותו בבית טבע וההמלצה לשימוש הרשמית היא לערבב בשמן בסיס(שמן זית , זרעי ענבים וכו) 2 טיפות מהרבנסרה ולעסות את בית החזה והצוואר .אם יש התקף שיעול חזק מותר לעשות את זה כל רבע שעה למשך שעתיים וזה עוצר את השיעול .
אני שמה לו 2 טיפות מהרבנסרה בלבד על היד שלי ואז מורחת על הגרון והחזה. בתדירות שכתבתי.
3. אם הליחה ממש ממש רצינית כבר אז תמצית של פשתן. הפשתן מנקה את כל הליחה של הגוף אבל , מתאים לתינוקות גדולים יחסית (מ7 חודשים בערך) . יש להזהר ! המי פשתן עלולים לשלשל וככה הליחה יוצאת אבל אם זה משלשל מדי , יש סכנת התייבשות אז לשים לב ששותה המון מים . ואם זה מוגזם להפסיק !
המינון הוא : כף זרעי פשתן בכוס של מים רותחים , אחרי כמה שעות מסננים ונותנים כף של המים בלבד. יום כן יום לא למשך שבועיים . אם השלשול כבד , שוב, להפסיק מיד ולתת מי אורז זה מייבש מיד ובכללי עוזר לשלשולים .
שוב הפשתן זה לליחה קשה שכל מה שכתבתי למעלה לא עוזר .
4. אם אפשר להמנע ממטרנה חלבית ולעבור לצמחית , לא לתת בננה , ושוקולד . מגבירים מאד ליחה . וכן חלב ומוצריו.
5. לא ניסיתי אבל שמעתי אנשים שניסו והצליח מאד - דיקור סיני .
6. בצל חתוך ליד ראש התינוק- לנו לא עזר מאד מאד , אבל שמעתי על המון שעזר להם .

בהצלחה וחורף בריא לכולנו
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום