סיום הנקה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
סיום הנקה
מחבר: אביטל תאריך ושעה: 02/12/2018 14:47
שנה ושבועיים...
כשהללי נולדה ממש נלחמתי להניק אותה אבל כבר בבית חולים בחדר לידה היא פצעה אותי בפטמה וכאב לי נורא. אבל עדיין מאוד רציתי להניק אותה. כשחזרתי הביתה חברה שלי פינקה אותי במתנת לידה ביועצת הנקה... סבלתי מכאבי תופת כל הנקה הייתי נושכת שפתיים בועטת ברגליים.... אבל עדיין לא ידעתי מה לעשות.. יש לי גודש הקטנה ממש רוצה לינוק אבל אני ממש סובלת. יועצת ההנקה שאלה אותי מה אני רוצה לעשות? אמרתי לה שאני רוצה להניק 3 חודשים.... וככה התחלתי... עם נשיכת שפתיים ובעיטות כל הנקה... כשהללי הייתה בת חודש עשינו לה אירוע קטן ואני זוכרת שישבתי בצד להניק אותה ופתאום קלטתי שכבר לא ככ כואב לי.... מאותו רגע לא הצלחתי להפסיק להניק אותה וגם כשרציתי להפסיק היא לא הסכימה..... הייתה בוכה וצורחת עד שלא הייתי נותנת לה ציצי. נרקוציצי אמיתית. היא ככ אהבה ציצי שלא הייתי מסוגלת להפסיק היא הייתה יונקת כל הלילה.... למדתי להניק בשכיבה וככה הייתה יונקת לה כל הלילה... עד שלפני שבןעיים פתאום החליטה שדי... לאחר צילןמי גיל שנה שכללו גם צילומי הנקה היא החליטה שדי והדפה אותי..... מאז הצעתי עוד כמה פעמים היא ינקה ממש מעט.... וזהו... נגמר....
אני ממש שמחה שזה בא ממנה. ונגמר ככה בכיף
היה קשה ומאתגר. אבל בחיים לא חשבתי שאניק שנה ושבועיים
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום