רוצה לשמוע מנשים אחרות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
רוצה לשמוע מנשים אחרות
מחבר: זיוה תאריך ושעה: 18/11/2018 14:36
אספר בקצרה את הסיפור שלי, אני בת 26 נשואה לבעל מדהים 4 שנים במהלך שנות הנישואים ניסינו להיכנס להריון עד שפנינו לטיפולי פוריות, לפני כשנה נכנסתי להריון, היינו בשמיים, שמחתי כמו שלא שמחתי מעולם, בעלי היה מאושר היה בעננים ככה עד שבוע 11. בלילה קמתי היה מעט דימום מיד הלכנו לבית החולים ושם הודיעו לנו בצורה אכזרית שאין דופק ושצריך לעבור הפלה.. עד היום אני לא מאמינה שעברתי את זה, זו הייתה החוויה הכי קשה בחיים שלי, הרגשתי שחרב עליי עולמי! ובעלי היה מושלם כמה שגם לו היה קשה הוא תמך בי הרים אותי חיזק אותי היה לצידי כל הדרך..
היה לי מאוד קשה להמשיך אפילו חשבתי להפסיק לנסות להרות ואז אחרי 4 חודשים שוב נכנסתי להריון עכשיו כבר בחודש 6 מאושרת ושמחה.. ועכשיו הבעיה, יש לי מחשבות רעות.. אני מדמיינת סיטואציות מפחידות שאפילו קשה לי לתאר כמו איך אני אגיב שיגידו לי שוב שאין דופק, איך זה יקרה ועוד דברים שאני אפילו לא מסוגלת לתאר. ממש מדמיינת איפה אני יהיה מי יהיה לידי וכדומה. כל פעם שאני נכנסת לשירותים הלב שלי מחסיר פעימה עד שאני רואה שאין דם בנייר לפעמים אפילו נמנעת להיכנס לשירותים שמה אראה דימום. כל כאב כל הרגשה מעלה מחשבות ודימיונות שפשוט לא מרפים.. אני חולמת על זה בלילה.
זה מפריע לי! ולא מרפה
שיתפתי רק את בעלי במחשבות האלה הוא מנסה לעודד אבל זה לא באמת עוזר.

מה עליי לעשות? האם יש עוד מישהי שחוות דברים דומים? האם זה יעבור?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום