הרופא לא עזב אותי...
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הרופא לא עזב אותי...
מחבר: מורני תאריך ושעה: 18/07/2018 15:13
מניקה בובונת כבר שנה.
אתמול הגעתי לבית חולים בחשד בפעם המיליון לPid (דלקת זיהומית באגן) הרופא המושלם שלי לא יכל לקבל אותי ולכן נסעתי לרופא מיון והוא אכן שלח אותי מהר מהר לבית חולים כי ברור שיש כאן דלקת ויש צורך באשפוז עם מתן אנטיביוטיקה לווריד 3 פעמים ביום לשלושה ימים (התחננתי שייתן לי דרך הפה אבל הוא אמר שלא לוקח סיכון ורוצה שייתנו לווריד) כשהגעתי לבית חולים הסברתי את הבעיה וכמובן שאני מניקה אז שייתנו משהו בהתאם.
מאותו רגע!!!!!! הרופא לא עזב אותי, זה כואב לך בגלל ההנקה, ואנינאומרת לו מה קשור הנקה? אני מסבירה לך שיש לי את זהכבר פעם חמישית, מכירה את כל ההליך...כואב לי בכלל בקיום יחסים מה קשור הנקה? היא כבר בת שנה! עכשיו יתחיל לכאוב לי?!
והוא מתעקש, אומר לי נבדוק אותך אבל אין לך כלום, זה בגלל ההתחברות של התינוק לפיטמה, גורם לצירים.
ואני אומרת לו איזה צירים?! היא בת שנה!! וכואב לי בקיום יחסים לא כשאני מניקה.
והוא לא קשוב ומתעקש, בדק אותי, לקח בדיקוץ דם אמר לי אין לך כלום זה ההנקה ,עניתי שלא יכול להית שהרופא ששלח אותי היה ככ מבוהל ועכשיו אין לי כלום! הבדיקות אמנם תקינות אבל לא תמיד זה מדד (שוב , זו פעם חמישית שקורה לי)
דיברתי הבוקר עם הרופא שלי. כי כמובן ששחררו אותי בלי כלום ואני עם כאבים, סיפרתי לו הכל.
הוא נוראאאאאאא התעצבן שהשליכו את זה על ההנקה, ממש רתח!!! הוא ביקש שאגיע אליו בין התורים שוב וכנראה ששוב יישלח אותי לביץ חולים
הוא אמר שהוא הולך לשלוח מכתב תלונה בעצמו מדוע התעסקו בהנקה ולא בחולה, שזו רשלנות...ואני אומרת לעצמי איזה רופא מושלם יש לי :) למרות מה שעברתי ואעבור כנראה היום
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום