צריכה עצה טובה שלכן
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
צריכה עצה טובה שלכן
מחבר: אסתי תאריך ושעה: 29/03/2018 13:52
היי..מחפשת קצת לפרוק ולקבל תמיכה. לפני שבוע עשיתי גמילה סופית מהנקה לבת שלי ( בת 2.2). היינו בשלב שינקה רק לפני השינה בלילה ולשנצ רק בסופש. מאז שנולדה הייתה מאד קשורה להנקה ולא לקחה בקבוק או מוצץ אף פעם. רציתי לגמול כבר הרבה זמן מכמה סיבות והחלטתי לנצל את חופשת פסח כי ידעתי שתתקשה להרדם ולא רציתי להצטרך להעיר אותה בבקרים. ידעתי שיהיה לה קשה אבל זה כל כך קשה גם לי. היו לנו 4 ימים שהיה לה מאד קשה להירדם ניסתה להתחמק בכל דרך מלהירדם. ללכת למטבח, לשחק, ללכת על המיטה שלה הלוך וחזור וזה בסדר גמור, ידעתי שיהיה לה קשה להירדם ככה. אבל בשלב מסוים נכנסת לעייפות מטורפת אבל מסרבת לשכב במיטה ואז פשוט מתחילה לבכות ואני לא מצליחה להרגיע אותה עד שהיא בסוף נשכבת אחרי שאני מרגישה שהתישה את עצמה היא נרדמת ובקושי מסכימה שאלטף אותה. היה לנו יומיים טיפה יותר טובים שגם לא רצתה לישון ונרדמה מאוחר אבל לא בכתה. ואתמול שוב בכי מטורף שאי אפשר להרגיע. הסברתי לה כמה ימים כבר לפני הגמילה שעוד מעט יגמר החלב בציצי ושהיא יכולה לאכול אוכל של גדולים ומאכלים שהיא אוהבת או לשתות חלב בבקבוק שלה..(שותה לפעמים בחודש האחרון סתם באמצע היום חלב רגיל בכוס מעבר) ושאם תהיה עצובה אמא תהיה איתה ותיתן חיבוקים ונשיקות ותקרא סיפורים ותשיר שירים. אנחנו באמת יושבות במיטה ואני מקריאה לה המון סיפורים ושרים שירים אבל היא לא מסכימה לשכב וגם לא להישען עליי וגם לא מסכימה שאכבה את האור ואני מרגישה שהאור ממש מפריע לה לישון. אני שלמה עם הגמילה אבל פשוט קשה לי שכל כך קשה לה. תודה לכל מי שקרא ואשמח לחיזוק או עצה...
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום