תודה על הנס שקרה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
תודה על הנס שקרה
מחבר: עדן תאריך ושעה: 26/03/2018 20:47
דריה שלי.. אז לאחר שנה שאת חלק בלתי נפרד מעולמנו אני חושבת שזה הרגע המתאים ביותר לסיפור גילוי הנס ברבים, הנס שלנו, הנס שלך!
אז הכל התחיל לאחר הריון תקין לחלוטין, כל הבדיקות מעידות על היותך תינוקת בריאה עם התפתחות תקינה.
לאחר 38 שבועות שהם 266 ימים , הגעתי בשעה 2:45 לפנות בוקר לחדר לידה בעקבות ירידת מים שהפתיעה אותי מתוך שינה. מתחברת למוניטור ובודקים פתיחה, אין צירים בכלל ויש פתיחה של 1.5 ס"מ בסה"כ, השעות התחילו לעבור מקבלת כמויות מטורפות של זירוז מתחברת לאפידורל שלא עזר בכלל. לאחר שהשעות חלפו להן ללא התקדמות, הגענו כבר ל36 שעות בחדר לידה עם ירידת מים ופתיחה בסה"כ של 3 ס"מ, ופתאום התחילה המצוקה, אני מעלה חום, את מאבדת דופק ושוב מקפיצה אותו ואז שוב מורידה, הוחלט על ניתוח חירום, בזמן שהולכים לבדוק מה קורה עם חדר הניתוח פתאום התקדמה לה הפתיחה ל7 ס"מ ופשוט ניסו לילד אותי באופן טבעי, נכנסת למצוקה ממשית. לאחר רבע שעה מסתבר שאין חדר ניתוח פנוי, ובעקבות הניסיונות ללידה טבעית מצבך הדרדר ממש מהר חיכנו במשך שעתיים שלמות שיתפנה חדר ניתוח כדי שתגיחי לך בריאה ושלמה לאויר העולם, אך להקב"ה היו תוכניות אחרות בשבילינו, הובילו אותי במהירות לחדר הניתוח לאחר שעתיים שאת במצוקה ועם דופק ששואף לאפס – שעתיים! הוציאו אותך ואני אפילו לא שמעתי אותך בוכה! וכאן התחיל המסע האמיתי, נולדת אבל ללא דופק וללא נשימה, מיד עברת החייאה שנמשכה כמו נצח, שעה שלמה שעובדים עלייך שאת מונשמת, הצלחת מעט להתאושש אבל לא עבר די זמן ופשוט קרסת, עברת קריסת מערכות שכללה כל מערכת אפשרית בגוף הקטן הזה שלך שפשוט ממצוקה התחיל להרוס את עצמו, שלא נדבר על הפעילות המוחית שלך שכמעט ולא הייתה קיימת, למחרת היה נראה כי את מתאוששת אבל את יודעת איך זה, צרות באות בצרורות, התחלת להראות סימנים של מצוקה קשה מאוד, התחלת לפרכס לאבד הכרה לאט לאט נכנסת לקומה והפסקת לנשום בכוחות עצמך, בעוד שאנחנו לא באמת מבינים על איזו רכבת הרים עלינו. הרופאים מגיעים אלינו בערב ליל הסדר לבשר לנו את הבשורה הקשה, שאת במצב אנוש והסיכויים שלך לחיות אפסיים, כן והם גם גילו מה יש לך, למה את לא מצליחה להשתקם ומצבך רק מדרדר, הגיעה הזמן לקרוא לילד בשמו.. "בנוסף לתשניק שהיא חוותה בלידה גילינו מחלה מטבולית נדירה שקוראים לה חמצת איזוולרית" לא ידענו אפילו אם זה טוב או רע, הרי גילינו מה יש לך, ממה את סובלת חשבנו שזה פשוט שנוכל לתת תרופה וזה פשוט יעבור ויחלוף מעצמו, אך לא תיארנו לעצמינו איזו כברת דרך יש לנו לעבור. באותה נשימה ופעימה אומרים לנו שצריך לתת לך טיפול שיעזור לך להשתקם או שלפחות יעצור את ההדרדרות אבל חובת השגת התרופות היא עלינו "כי אין לנו בבית חולים את התרופות" פתחנו חמ"ל קטן לגייס לך את אחת התרופות מדינה שלמה עמדה על הרגליים (וכל זה בערב ליל הסדר כן?) לאחר שעות מורטות עצבים ובכי בלתי פוסק כמובן מצאנו לך את התרופה באבו גוש. הבאנו אותה אלייך וקיווינו שמשהו ישתנה, אך מצבך רק הלך והדרדר, למחרת הגעתי לבקר אותך ולשבת לידך, בעודי מביטה בך ומתבוננת מבין הדמעות נשמע צפצוף חזק ושונה משאר הצפצופים, צוות רץ וקפץ עלייך אמרו לי שאת הפסקת לנשום והוציאו אותי מלידך בעודי מתפרקת ומתרסקת מצנררים אותך ומחברים אותך למכונת הנשמה שתהיה החברה הכי טובה שלך לתקופה הקרובה שבאה אחריה. ביצענו העברה לבית חולים וולפסון ההעברה הייתה מורכבת ובעלת סיכונים רבים וכבר התכוננו לאבד אותך בדרך, אבל את, את היית חזקה ונלחמת על החיים שלך בשתי ידייך וחיבקת אותם חזק בכל נשמתך וכוחך!
הגעת לבית חולים וולפסון אחרי נסיעה שהרגישה נצח, עם ערכים בדם שלא ברור איך אפשר להגיע אליהם , ביניהם 1200 סוכר!! ורעלים שפשוט גרמו לך לקרוס טוטאלית. הגענו לבית חולים , לא נתנו לך סיכוי ואמרו שככל הנראה נותר לך נזק מוחי קשה ובלתי הפיך בין היתר גם שום איבר שלך לא תפקד והסבירו לנו שלפי מצבך נותרו לך בערך 3 שעות לחיות הגעתי לראות אותך היית שרועה שם על המיטה הקטנטנה בעודך כולך אפורה לא היה לך טיפת צבע בגוף אבל רק אלוהים יודע כמה יפה היית, כמו מלאך קטן שהגיע לתקן משהו בעולם ועכשיו הוא סיים את מלאכתו וזהו הגיע זמנו ללכת , אבל אני ואבא אמרנו שכל עוד הלב הקטן הזה פועם אנחנו נשארים לצידך, לאחוז לך את היד ולעזור לך להמשיך להלחם על החיים שלך, כי מי אנחנו שנוותר כשאת בעודך נלחמת?!!
עברו להם הימים שבהם קרסת ועברת מי יודע כמה החייאות, צינורות וחורים בכל הגוף, צלקות, בצקות, דיאליזות, הליכים רפואיים בעלי סיכון חיים גבוה ביותר וכמובן שדאגו תמיד לומר לנו שגם אם תשרדי את תהיי צמח ויהיו לך חיים קשים ורקים מתוכן, אך משהו בנו הרגיש שאת חזקה ושאת פייטרית שרואים רק בסרטים או שומעים רק באגדות.
אחרי אין ספור ברכות שקיבלת מרבנים, הפרשות חלה עוצמתיות, קבלות של כל כך הרבה אנשים לרפואתך, תיקונים שעשו לך ואין ספור תפילות לאבא שבשמיים התחולל לנו הנס התחלת להשתקם, הצליחו לגמול אותך לאחר חודשיים ממכונת ההנשמה, מדיי פעם גם שכחת איך לנשום אבל זכינו לחבוק בך, לגעת, לטפל ואפילו להחליף לך טיטול. היינו כל כך גאים בך! כל כך שמחים על כל דבר ודבר שהיית עושה גם הדברים הפשוטים שביניהם כמו למצמץ לדוגמא.
לאחר שאמרו לי שלא אזכה לראותך מחייכת כנראה, ברגע שאחזתי בך ונרדמת בידיי הבטתי בך ופתאום עלה לו חיוך עדין וטהור זה היה הניצחון שלי , שלנו, שלך !!!!
מאז ילדה שלי גדלת לך ואת לאט לאט מגשרת על פערים שנצברו, את מחייכת, מתקשרת, מבינה, מתפתחת, נכון יש עיכוב והתפתחות ואת גם כנראה לא ממש רואה טוב בעקבות הפגיעה המוחית, ואת נושאת מחלה נדירה שבה את מוגבלת באכילת מוצרים המכילים חלבונים (שנמצאים כמעט בכל דבר) שתלווה אותך לכל שנות חייך הארוכות, אבל למי אכפת?! את קיימת בעולמנו וזה מה שחשוב ! את מלווה אותי בכל שניה ורגע ביום שלי, את ממלאת לי את החיים באור. זה גם נכון שהשגרה שלנו לא קלה והכל יותר מסובך ואנחנו מבקרים בבתי חולים לא מעט אבל זה הרע במיעוטו, כי יכולתי לחוות מציאות אחרת, מציאות בלעדייך!
אהובה גיבורה שלי לאחר ששיתפתי את הדרך שעברת ואת מסע הניצחון המטורף הזה שלך הגיע הזמן לברך אותך, ולאחל לך שלל ברכות ואיחולים ליום הולדתך הראשון..
"ישימך אלוקים כשרה רבקה רחל ולאה יברכך ה' וישמרך יאר ה' פניו אלייך ויחונך, ישא ה' פניו אלייך ויישם לך שלום"
דריה שלנו המון מזל טוב, בריאות איתנה שהקב"ה יבטל מעלייך כל גזרות קשות ורעות, שישלח לך רפואה שלמה, בריאות הנפש והגוף, אושר ושמחת הלב, שתמיד נזכה לקבל עבורך בשורות טובות בכל בדיקותייך ! שתזכי למאור עינייך ושיחלוף כל פגע, שתדעי ימים של כל טוב, שתגדלי להיות חכמה, נבונה , נאהבת ומבורכת.
אני רוצה שתדעי יקירתי שאני אהיה שם תמיד מאחורייך כעמוד תווך ואדאג לטפל בך במסירות, מאחלת לי שאוכל להעניק לך כל שחפץ ליבך ולא להחסיר ממך דבר גם אם זה מעל גבול היכולת שלי, אני נותנת לך כאן את הבטחתי שתמיד אכיל אותך, אבין אותך, אתמוך בך ואהיה קשובה לכל דרישותייך וצרכייך, אמא תשמור עלייך ולא תיתן לשום דבר לפגוע בך או לשים לך רגל, אלחם בשבילך עד הסוף כדי להעניק לך עולם טוב יותר ממה שחווית עד עכשיו. יום הולדת שמח ועד 120 שנים של בריאות לוחמת שלי!

מודים לכל הצוות של וולפסון שעבדו 24/7 כפול חודשיים וחצי כדי להציל אותך ושנזכה לחבוק בך!

ותודה לכל המשפחה וכל מי שהתפלל וליווה אותנו בדרך.. שנחזיר רק בטוב ובשמחות.
וכמובן כמובן! #תודה_לאבא_בשמיים!!!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום