פרגון טהור לחיתולי האגיס
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
פרגון טהור לחיתולי האגיס
מחבר: מיכל תאריך ושעה: 14/03/2018 18:04
פרגון טהור!! כי כשמגיע מגיע...
אני רואה הרבה פרסומים של אמהות מתוסכלות שמספרות על דליפות מהטיטול ומחליטות שהאגיס על הפנים.

אז רציתי לשתף את הסיפור שלי:

יש לי תינוקת מדהימה בת 10 חודשים וכל בוקר הייתה קמה רטובה. היא גם ישנה רק על הבטן אז כל הספיגה הייתה מתרכזת בקדמת הטיטול.

כל בוקר אותו סיפור מתסכל להחליף את כללללל הבגדים שוב ושוב.

גם אני החלטתי שהבעיה כנראה בהאגיס וניסיתי לעבור לפמפרס שבדיעבד הטיטול היה גרוע!! הטיטול לא היה גמיש, הסקוטצ׳ לא נתפס והכי חמור שאפילו לא ספג שעה וחצי (!!!) ולא רוצה לדעת מה היה קורה אם הייתי מנסה לילה שלם.

לאחר שנפלתי על אזניים ערלות בשירות הלקוחות שלהם, בטענה כי תשובה לטענותיי אני אקבל רק בדואר (?!) וגם אין באפשרותם לשלוח דוגמיות במידות הללו מלבד טיטולי תחתונים, החלטתי להתקשר לשירות הלקוחות של האגיס ולשתף אותם בתסכול שלי. להפתעתי הצוות היה מאוד אמפתי ויעיל והציעו לי לנסות מידות יותר גדולות ובמקום שאבזבז עם כסף על קניית חבילות נוספות, מבלי ידיעה אם יתאימו או לא, הציעו לשלוח לי דוגמיות עם מידות שונות מ-2 הסוגים. הקטנה שלי מידה 4, שלחו לי לנסות מידה 4+, 5 ו-6 ואת הפתרון המושלם מצאתי במידה 6 (רק לשעות הלילה).
והיום הבעיה חלפה לגמריי, קמה בבוקר יבשה לחלוט
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום