רופאת ילדים?!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
רופאת ילדים?!
מחבר: שחף תאריך ושעה: 07/03/2018 09:16
מסתבר שילדים מרמת אביב יותר טובים , שקטים ומחונכים מילדים מבת ים , לדברי "רופאת הילדים , היום הייתי עם הבת שלי אצלה , הבת שלי לא מתה על רופאים... ורגילה לרופא שלה קלטר , אבל הייתי חייבת תור דחוף, הגעתי הרופאה בקושי נגעה בילדה בקושי בדקה מה יש לה , מה שהרגיע את הבת שלי זה הפלאפון עם שירים של יובל , ולה זה נורא הפריע ... יש לציין שהיא הייתה עם הפלאפון לאחר הסוג של הבדיקה שהרופא הקלידה עשתה , זה היה בזמן שהיא הקלידה במחשב את המרשם ... אז נתתי לה את הפלאפון כי בכתה אז ה"רופאה" אמרה לי:

"מעניין אני מטפלת בילדים גם ברמת אביב והם לא מתנהגים כמו הילדים של בת ים" , אז אמרתי לה מה זאת אומרת ?! , ענתה לי שוב את אותה תשובה והוסיפה מבט מזלזל,

עצוב לי מאוד מאוד לדעת שזה מה שהיא חושבת על המטופלים פה , עצוב לי שעדיין ב2018 עדיין יש את האפליה הזאת ואת הסטיגמה הזאת שלא עוברת , אם זה מה שהיא חושבת עלינו הבת ימים ה "בעייתים " אז אני חושבת שאישה כזאת לא צריכה לשרת אותנו ברפואה הציבורית, נכון זה משפט קטן שהיא אמרה אבל עדיין עם משמעות מאוד גדולה.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום