התייעצות עם אמהות מנוסות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
התייעצות עם אמהות מנוסות
מחבר: עופרי תאריך ושעה: 04/03/2018 18:43
קודם כל חשוב לי לציין שאני מאוד הורמונלית וכל יום אחר הצהריים אני מרגישה מחנק ופורצת בבכי.. כל יום זה טיפה משתפר אבל עדיין זה קיים.

לפני 9 ימים נולד הקטנציק ובמהלך השהות בבית חולים גילינו שאין לי מספיק חלב, שילבו סימילאק בשביל שיעלה חזרה במשקל (ירד 10%).
ביום שישי האחרון הבאתי יועצת הנקה הבייתה שעזרה אבל לא מספיק. החיבור לא מושלם, אני מנסה לתסף אותו בכל הנקה עם לחיצות על השד בשביל להגביר את הזרימה, אנחנו עדיין משלימים לו עם 30 סיסי סימלאק, שאיבות לא מצליחות לי יותר מדי.. מצליחה מדי פעם לשאוב בערך 15 סיסי.

ליל אמש היה מאוד קשה, הוא לא נרדם.. רק בכה, ניסיתי להניק אבל הוא סרב ונרדם. כשהרמתי אותו לשים בעריסה הוא התעורר בצווחות. הצלחנו רק ב6 בבוקר להרדים אותו.. זה היה לילה מאוד קשה נפשית עבורי.

היום עשינו לו את הברית והיה לי מאוד קשה להעיר אותו לאכול.. הצלחתי לאחר שהפשטתי אותו והוא ינק בערך כשעה (לא רצוף). בסוף נרדם והוא ישן כבר שלוש שעות רצוף.

מחר, בעלי חוזר לעבודה, ומכיוון שאני מניקה הוחלט על סידור שאני ישנה כמה שיותר במהלך היום כאשר הבייבי ישן ובלילה אני זו שקמה אליו (כמובן שאם אני מגיעה לסף תשישות אז אני מעירה את בעלי שיעזור לי)..
אבל אני בחששות מהלילה הזה.. אם הוא יהיה כמו הלילה הקודם שלא משנה מה עשינו הוא לא ישן.. והייתי שמחה לקבל עצות מכן איך אפשר להתגבר על החששות ולזרום עם הקושי של הלילות...

תודה על הסבלנות למי שקראה הכל
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום