מה הייתן עושות במקרה כזה?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מה הייתן עושות במקרה כזה?
מחבר: שרון תאריך ושעה: 27/02/2018 14:09
שבוע שעבר הבת שלי בכיתה א' בחינוך מיוחד חזרה מבית הספר וסיפרה לי שילד מהכיתה שלה שנוסע איתה בהסעה אמר לה לשבת עליו ואחרי זה אמר לה לעמוד כשהיא עמדה הוא הוריד לה את המכנס והציץ לה בתחתונים.

ילד נוסף מהכיתה אישר שזה באמת קרה כמובן שישר פניתי למורה ולראש העיר זימנו אותי לשיחה בעירייה ואמרו שיטפלו בזה .

בשיחה הם ניסו להבהיר לי שהם בכלל לא מחוייבים בהסעה העירו לי על שיש לי תמונות של הילדה בפייס התלוננו למה פניתי לראש העיר ולא למחלקת החינוך ואמרו שצריך לעשות טיפול לילדה למה היא בכלל הסכימה לעשות מה שהילד ביקש ממנה .
ניסתי להתעקש איתם שילדים קטנים בכיתה א' ועוד בחינוך מיוחד מצריכים מלווה בהסעה הם טוענים שמבחינת החוק הם לא זכאים למלווה.

אם אין שום השגחה בהסעה מי אמור לפקח על הילדים ? איך זה שהנהג לא שמע ולא שם לב לכל מה שקרה ? והתשובות של העירייה שנראה שבטיחות הילדים זה הדבר האחרון שמעניין אותם אפילו במשטרה לא יכולים לעשות כלום כי הם מתחת לגיל 12 .
איך יכול להיות שילדה בת 7 עוברת הטרדה מינית ואף אחד לא נותן את הדין ולוקח אחריות ?

הפחד הכי גדול שלי בתור אמא זה שאני לא אוכל להגן על הילדים שלי והרגע הזה הגיע ואני אוכלת את עצמי על זה ולא יודעת מה לעשות איזה חוסר אונים ...
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום