מכוונת ללידה טבעית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מכוונת ללידה טבעית
מחבר: ש.ד תאריך ושעה: 26/02/2018 18:02
קצת רקע...
עברתי קיסרי בחירום עקב מצג עכוז ירידת מים בשבוע 35 פלוס 6 משקל המתוקונת שלי הייתה 2350.

כיום הריון שני בשבוע 31 פלוס 6 משקל העוברית לא קטן היא גדולה 2100 ונחשבת לפי הערכת משקל בשבוע 33 פלוס 2 ,
מרגיש לי כמו שהרגשתי בלידה הראשונה שאלד מוקדם שנית,
יש צירים לא סדירים לחצים בבטן התקשויות ולחץ על החתך הכל נורא חסר מקום בידיוק כמו שהיה לי בראשונה, 3 שבועות לפני שילדתי שאמרתי לכולם אין מצב אני סוחבת עד שבוע 40 והעוברית עוד גדולה מהרגיל.

הרופא במיון אמר לי ליהיות עם יד על הדופק ולהשתדל ליהיות במעקבים ואמר עוד דבר שמאחר ועברתי קיסרי אהיה חייבת ליהיות מנוטרת במהלך כל הלידה למקרה של מצוקה או קרע במהלך צירים ,

העיניין הוא שאמר שלא אוכל ליהיות בבריאות האישה ללידה טיבעית ולא אוכל להשתמש בניטור אלחוטי כי לא טוב לפי מה שאמר(הרופא משיבא).

ללדת טיבעי מאוד קריטי עבורי, האפידורל לאחר שהייתי בהתאוששות גרם לי לבעיה בריאותית קשה שהיו בטוחים וגם אני הייתי בטוחה שאני בין החיים למוות, למשך יום הייתי בבית חולים רגיל לקחו אותי לבדיקות לאחר "ההתאוששות" ועוד יומיים חוסר אונים מוחלט ..
יהיו לי בקרוב 2 בנות לטפל בהם, לא אוכל להרשות לעצמי כשיש לי ילדה בת שנה וחצי בבית ותינוקת להניק ליהיות בסיטואציה הזו שנית ..

מה עושים ?איך יולדים טיבעי כשמחוברים?
בזרימת מים ?בתזוזה שחייב עם הצירים?מישהי עברה לידה טיבעית כשהיא בכל הלידה הייתה מחוברת למוניטור לא אלחוטי זה אפשרי?
אני לא רואה איך עם צירים אני שוכבת במיטה מחוברת למוניטור ומחכה ללדת...
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום