צריכה עצה טובה מנשים אחרות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
צריכה עצה טובה מנשים אחרות
מחבר: עדי תאריך ושעה: 20/02/2018 14:29
מרגישה קצת חסרת אונים.. הבת שלי בת חודש היום.. עד לפני שבוע היה לי ציצי מלא ושופע בחלב... אפילו היה גודש וסתימה קלה ולכן הפסקתי הכדורי חילבה.. כנראה שיצרתי זעזוע ופתאום נוצרה הפעולה ההפוכה והציצי ניהיה ריק... חזרתי לקחת הכדורי חילבה... וכנראה שגם עברה על הילדה קפיצת גדילה בשבת האחרונה... השינה שלה נהייתה גרועה... לפני כן הייתה ישנה מעולה ברמה שהייתי צריכה להעיר אותה לאכול... פרט ששכחתי לציין זה שהיא הייתה במעקב בטיפת חלב כי נולדה מאוד קטנה ושוחררה מביהח 2.655 ועוד ירדה במשקל ל2.505 עקב הנקה לא נכונה... ולכן המעקב... אמרו לי אחרי כל הנקה לשאוב ולתת לה השלמות של שאוב... עכשיו אין לי שאוב לתת לה בכלל כי בקושי יוצא לי חלב בשאיבות, כך שהפסקתי לשאוב משבת האחרונה... לפני כן היה יוצא לי במשאבה כמויות ממש יפות של 120 ויותר ועכשיו חצי מהכמות בקושי 60... כמובן שהיא עלתה במשקל והיום שוקלת 3.335 תודה לאל... אבל מה עושים??? היא לא ישנה לי טוב ומאין תחושה שכל הזמן רעבה... כל הזמן רוצה ציצי.. כשלוחצת על הפיטמה הציצי משפריץ כמו ממטרה לא יודעת כבר מה לעשות.. תודה למי שקראה...
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום