שבוע 12 - יומן הריון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
שבוע 12 - יומן הריון
מחבר: סיון תאריך ושעה: 06/02/2018 08:45
אז התחיל לו השבוע וכמצופה (וכמיוחל) אני מרגישה פיקס! אין הקאות, אין בחילות ,הכוחות מתחילים לחזור ואיתם החרמנות חסרת הגבולות(כן כן כמו שכולכן אמרתן). התעוררתי בבוקר וידעתי שהגיע היום לו חיכינו, הבדיקה השניה שאפילו יותר מגניבה מבדיקת הדופק הראשונה- בדיקת השקיפות העורפית. כל היום הייתי ממש סבבה. יום חופשי ,קצת לימודים ,קצת עבוודה בבית ,לאנ"צ עם חברה בסינית ,הכל רגוע וכייפי. הבדיקה נקבעה ל15:15 וכבר שעה לפני התחלתי לחוש בהתרגשות המבעבעת בתוכי, בלב ,בבטן, בהכל. בעלי הגיע הביתה בזמן וישב כמה דקות לאכול. הסתכלתי עליו בחצי עין וקוצים בתחת. לא היה לחץ של זמן ,אבל אני כבר לא יכולתי לחכות. יצאנו, הגענו ,חיכינו בקבלה(כי למה לקבל אותנו בזמן ,למה!?) ונכנסנו לחדר הבדיקה. כשנשכבתי על המיטה החדשנית, התחלתיי להרגיש רגועה ועניינית .הייתי מאוד ב"כאן ועכשיו" כמו שאומרים. הג'ל הקררררר נמרח והכל היה מוכן.ואז, על מסך פלאזמה גדול ,הופיע העובר שלי. ולא סתם הופיע- בתלת מיימד!!! אני כולי בשוק(" איזה הזוי ,איזה הזייה ,אני לא מאמינה, שיוו איזה קטע"), בעלי מתחיל להתרגש ומחייך את החיוך הקטן הזה שלו. "רוצים לדעת את המין?" שואל הדוקטור. "זה לא 100% , אבל אם זה בן זה בטוח". אני מציצה על בעלי והוא מאשר בחיוך. "יאללה נו תגיד" קראתי . הרופא פנה לאבוש לעתיד ואמר " תתחיל להתכונן לבן". סבבה לגמרי. שנינו שמחים. ניגבתי את הבטן, יצאנו ,שילמנו וחיכינו לתמונות. ובאותם רגעים בתוכי- כובד, רייקנות, חור שחור, תחושה רעה, צריכה לשתות ,רוצה להתעלף, רגשות מעורבים, איפה השמחה?? בעלי הנרגש ממהר לדבר עם אמא שלו ." אני לא רוצה לדבר איתה כרגע" ביקשתי בהנפת יד. אני נמצאת במצב של חוסר יכולת להכיל, לחוות, להתמודד ובטח שלו לשמוע את חמותי מתפוצצת מהתרגשות. מה קרה לי? מה,אני לא שמחה שהבדיקה יצאה תקינה והפס של הנוזל העורפי יצא הכי דק שיש? בטח בשמחה! מה אני לא שמחה שיש לי בן? בטח שמחה! לא הייתה לי ממש עדיפות. אז מה? מה נסגר איתי??? נפרדתי מבעלי שחזר לעבודה, נכנסתי הביתה ורצתי למחשב. ועכשיו אני כאן, כותבת,פורקת ,נרגעת .אני בהלם,זה ברור לי .עוד מעט האושר יתחיל לחלחל. אני ממתינה לו.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום