חייבת עזרה שלכם
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חייבת עזרה שלכם
מחבר: טליה תאריך ושעה: 24/01/2018 21:18
אז ככה אני בת 26 עם תינוק בן 11 חודשים, נמצאת כרגע בהריוו חודש 7 בשמירת הריון כבר חודשיים.
אני גרה אצל חמותי אישה מקסימה שבאמת עוזרת והמון וכשחזרתי לעבודה אחרי חופשת לידה ביקשה לשמור על הילד כדי שלא נכניס אותו לגן, דבר שהקל עלינו מאוד גם ידענו שאפשר לסמוך עליה וגם כלכלית, קנינו בית ואנחנו עתידים להיכנס אלינו במהלך חודש הבא ממש 5 דק הליכה מהחמים שלי.
הבעיה היא פה.. מאז שיצאתי לשמירת הריון אני הפכתי לשמור על הילד, לפעמים עוזרת לי בכמה שעות בבוקר, ולא שאני לא אוהבת את זה אני נהנית ממנו מאוד, פשוט מגיעה למצב שלפעמים אני באמת עייפה מותשת אין לי כוחות אני חסרת סבלנות, הפכתי מבנאדם מטופח שיוצא ועובד לבנאדם שנמצא כל היום בבית עם פיגמה עם מצב רוח רע! וכל הזמן בעלי מעיר לי על זה וכשאני מסבירה לו שאני בשמירה וצריכה לנוח הוא מגלה חוסר הבנה ואף זלזול בזה שלא משנה כמה עוזרים לי זה לא מספיק . ביקשתי ממנו כבר כמה פעמים שנרשום את הילד לגן או שנביא מטפלת לא שזה עדיף אבל בגלל ההריון שלי עכשיו שמקשה עלי יהיה לי קל יותר הוא לא מוכן בשום פנים אופן לשלם סכומים כאלו, אמר שאמא שלו תשמור על הילד הבעיה היא שגם שאני קמה בבוקר כשהיא שומרת עליו ואז להיות איתו כל היום במקום לנוח ולהתפנות לעיסוקים שלי אני נטו עם הילד, ולפעמים גם שומעת ממנה ששבוע הבא היא תסע ככה אז היא לא תשמור על הילד, שהבת שלה גם ביקשה שתגיע אליה לכמה ימים, שהיא כבר לא יוצאת ועוד.. ונדמה לי שאם הילד היה בגן או שהייתי עם מטפלת היה לי קצת יותר קל פיזית ונפשית, מרגישה לפעמים קצת יסורי מצפון על זה שאני מחפשת מי ישמור על הילד שלי, ושאני לא עושה זאת בעצמי.. אבל באמת שקשה לי נפשית ופיזית לעשות זאת.

מה אתן מייעצות לי לעשות?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום