מקווה לתמיכה של נשים שהיו במצב הזה...
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מקווה לתמיכה של נשים שהיו במצב הזה...
מחבר: א.נ תאריך ושעה: 02/01/2018 09:13
אני אמא לתינוקי מתוקי בן 8 חודשים וחצי.. וגיליתי לפני שבועיים הריון.. שמחנו מאוד כמובן עם חששות בגלל ההפרש הקטן.. אך בהחלט האושר גדול מהחששות..
אתמול התחיל לי לפנו בוקר דימום ונסעתי לבית חולים.. ששם נאמר לי שקיים שק הריון אך אין דופק ולא נצפה עובר (שבוע משוער 10+6).. בבית חולים נאמר לי שאני חייבת להחליט עכשיו על הצורה שבה אני מפסיקה את ההריון.. בכדור או גרידה.. לא הפסקתי לבכות ואחרי שעתיים שהתייעצתי עם הרופא המטפל שלי
החלטנו להמתין ליום א לבדיקה נוספת באופן פרטי שהוא מבצע לי ולהחליט על הפסקת הריון או לא..
חזרתי הביתה והכאבים רק מתגברים ממש כמו צירים.. הרדמתי את הילד ופתאום אני רואה שהכל מלא דם במיטה (גם כשאני עם תחבןשת) קמתי והורדתי מעליי את כל הבגדים והדם פשוט לא הפסיק לנזול צרחתי לבעלי שיבוא והילד קם.. שמר על הילד ואמר לי שלא לדאוג נדבר עם הרופא.. היא מנסה להשיג אותו ובזמן הזה הרגשתי שיוצא ממני מים כמו בריחת שתן.. מסתכלת על הרצפה ורואה עובר קטן ומסתכן בשלולית ענקית של דם.. התחלתי לבכות ולצרוח ולאחר כמה דקות השלייה נפלה גם כן.. לא הייתי מסוגלת לזוז.. רק בכיתי וצרחתי.. בעלי ניקה הכל והרגיע אותי שמתי את הראש ונרדמתי.

הבוקר קמתי מותשת.. חלשה ועייפה.. ואני מרגישה שאני בדיכאון מהמקרה.. מרגישה שבעלי לא מבין כמה קשה לקחתי את זה ואומר שאני לא האישה הראשונה שמפילה..
אני מבינה שנשים מפילות אבל כעת אני צריכה תמיכה.. מאוד צריכה..
אודה לכם אם תוכלו לתת כמה מילים.. סיפורים דומים.. תודה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום