מה קורה בגן?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מה קורה בגן?
מחבר: אמא תאריך ושעה: 25/12/2017 09:23
יש לי תחושה מאוד חזקה שמשהו קורה בגן של הילד ואני לא מצליחה לשים את האצבע על מה ואיך פותרים את העניין...
הילד הגדול שלי בן 3 וחודשיים ילד מדהים חברותי וחכם ,עצמאי מאוד שכל יום הולך לגן ולצהרון בכיף מאוד גדול, אבל איך שנכנסים לגן הוא מתכווץ כזה ונסגר.. הוא מאוד אוהב את הצהרון ואומר שמעדיף ללכת רק לצהרון.
הנקודה המרכזית שמדליקה לי נורה אדומה ויושבת עליי כל הזמן זה שהילד גמול לחלוטין יום ולילה מגיל שנתיים ושמונה, משום מה בחודש האחרון הוא כל יום מפספס קקי בגן. הגננת טענה שזה בגלל שמחפש תשומת לב מאיתנו אבל זו טענה קצת מופרכת ובכל זאת נתתי לכך את הדעת.
אבל עדיין לא רגועה ומרגישה שיש משהו אחר כי בשבועיים האחרונים הילד לא היה בגן בכלל (בגלל טיול משפחתי שעשינו וכשחזרנו כבר החלה חופשת חנוכה) הוא לא פיספס איתנו אפילו פעם אחת וכהוא הלך ישר לצהרון בשבוע הזה הוא כל יום חזר מאוד שמח ונלהב ויותר מהכל נקי! הוא הלך לבד לשירותים בלי שום בעיות והכל עבר חלק.
והנה נגמרה החופשה וביום חמישי שוב הלך לגן ושוב פיספס, היום שוב הלך לגן ושוב פיספס..
(בד"כ הוא גם מספר לנו די הרבה אבל משום מה בכל הנוגע לגן הוא מתחמק ועונה תשובה כללית..לפעמים זורק כל מיני משפטים על ילדים, הסייעת המחליפה אבל לא משהו קונקרטי שאני יכולה להיאחז בו) מה אני יכולה לעשות איך אני יכולה להבין מה עובר על הילד? איך אוכל לעזור לו?? מה קורה בגן??
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום