הנקה בריאה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הנקה בריאה
מחבר: רעות תאריך ושעה: 18/12/2017 11:14
בוקר טוב
אני פה בגלל הפוסט של אמא עייפה שעלה אתמול. שביקשה את עזרתנו וקיבלה אינספור תגובות של 'תחכי בסבלנות' ואנטי יועצות שינה.
אולי אני טועה אבל לא נראה לי שהיא חיפשה לשמוע שעוד שנה וחצי זה יעבור, היא ביקשה עזרה וציינה שהמצב מייאש אותה.
כולנו כאן מסכימות שהנקה זה דבר חשוב, יפה, נכון ומשמעותי...
אבל!!!!!
לא כולן פה חייבות להסכים עם מצב שבו ההנקה הופכת להתמכרות לפיטמה שלא מאפשרת לאמא לישון יותר משעה רצופה בלילה! מי שטוב לה לחבר את השד לתינוק רצוף זה נהדר ומי שטובה לה שינה משותפת אני שמחה בשבילה אבל יש כאן גם אימהות שרוצות להניק ועדין לישון כמה שעות בלילה או רוצות להניק ולהיות מסוגלות להתגלגל במיטה בלי לדאוג לתינוק שישן צמוד אליהן

מי שמכן לשפוט אמא שמבקשת לישון???
עדיף אמא מניקה ומאושרת מאמא מניקה ומתוסכלת וכל אחת תחליט לעצמה מה הגבולות שלה בתחום ההנקה! ובכלל.

יועצת שינה לחלוטין הצילה אותי מלהיכנס לדיכאון אחרי לידה עם הבכור שלי! שאגב גם הציצי בזמנו לא עניין אותו. לא כל אחת בנויה להיות מחוברת 24 לתינוק אנחנו בני אדם וזה לא הופך אותנו לאימהות פחות טובות. הבן השני שלי מאוד אוהב ציצי אבל למד להירדם עם מוצץ כי *לי* לא מתאים להיות מחוברת בלי סוף! מבטיחה לכן שכמו אח שלו הוא יגדל בסדר גמור בלי חסך ועם אמא שפויה!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום