די לחוצפה - תחנכו את הילדים שלכם!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
די לחוצפה - תחנכו את הילדים שלכם!
מחבר: נטלי תאריך ושעה: 04/12/2017 13:56
דיי לחוצפה !! למה אנשים זרים חצופים נותנים לילדים שלהם לגעת בדברים של אחרים !!! ממתי נהייתי שותפה של כולם או הילדים שלי נהיו שותפים ????
ויותר גרוע מזה נותנים לגעת שהם עם אוכל ביד.. ואם הילד שלי אלרגי לזה ?!?!?! וגם אם לא !! הילדים שלי הנשמות שאני אומרת להם כל הזמן שזה שלהם ואף אחד לא יגע בלי רשות.. מי אתם אותם חצופים שתרמסו את זה ?!?!?
מה זה רכוש ציבורי ?!?!?
מה זה משחקים של גן שחייב לחלוק ?!
אני אמא שמעמיסה עליי את כל הבית בשביל הילדים שלי.. סוחבת על גבי הכל !! כדורים גירים בועות בימבות מגוונות וכו וכו... לבריכה באה עם שק לבריכה...
כמו גם אוכל...
כמו גם בקבוקים מיוחדים שנותנת לילדים שלי !!!
למה מישהו זר לחלוטין נוגע להם בדברים !!!! והכי גרוע עוד שהם מתסכלים עליייייי ואומרים לי בסדרררררר לא צריך לכעוס הוא רק ילד....
אז תשמרי עליו !!!!
ותגידי לו את המילה לא !!!!!!!!!
כן שמעתם אותי הורים המילה לא !!!!
זה לא אסון !!!
לא כעסתי על הילד שלכם בסך הכל שמע את המילה לא !!! לא לגעת !!! עובדה הרי הוא אפילו לא בכה! הוא בניגוד אליכם הבין...
הבין שיש פה אמא ששומרת על כבוד הילדים שלה !! ומחנכת אותם שלא נוגעים בדברים של אחר רק עם מקבלים רשות !!
ואתם יודעים איזה קטע זה.... שבאים לילדים שלי בצורה נעימה לרב הם גם משתפים אבל גם שהם לא אני אומרת להם שמותר להם זאת הבחירה שלהם בסך הכל זה לא מישהו מוכר הם לא חייבים לכל איש זר שום דבר !!! הרי אמא אמרה שבכלל לא מדברים עם זרים !!
ולכן כל יפות הנפש במקום לבוא למקומות ולא להביא לילדים שלכן כלום כדי לרכב למישהו אחר על הדברים ואז עוד בשיא חוצפתכן מתלוננותתתתת תדעו שאני מקווה שאנשים זרים יגעו לכן בדברים !!! אצלנו המבוגרים זאת נקראת גניבה !!! להם יש בימבה לך יש מכונית ?!???!!?!? ראית אותי נכנסת לך למכונית סתם את לא משתמשת בה אני רק אשב טוב.... לא?? נכון ?!?!?! אז למההההה הילד שלי חיייייבבבבב לתת לבן שלך את הקורקינט רק כי הוא כרגע לא משחק איתו ?!?!? אבל גם את כרגע לא נוסעת באוטו מה הבעיה שלך ?!?!?! תני לי סיבוב קטן ואני מחזירה לך !!!
ועכשיו נחזור לאלרגים שביננו......
אם הילד שלי היה אלרגי חלילה לדברים שהילד שלכן אוכל.... למה א. את נותנת לו לגעת בדבריו האישיים של בני... ב. למה את מאכילה את הילד שלך בגימבורי שכתוב במפורש לא לתת אוכל ג. למה את נותנת לילד שלך לטפס על מתקנים עם אוכל !!! אתם יודעים כמה ילדים אלרגים יש שסוגרים אותם בבית בדיוק בגלל חוסר התחשבות כזו !!
אז כן לכל המטיפות לי שאני מגדלת את הילדים שלי להיות סנובים....
תנו לי לחדד לכן את המציאות
אתן מחנכות את הילדים שלכן לא לכבד את מקומו של האחר. לרמוס אותו. מלמדות אותו שאין גבול ! הכל מותר ! אין פרטיות ! אין אצלכן שווה בין שווים רק ראייה עצמית ואנוכית.. אז לסיכום .... מי מגדל את הילד להיות סנוב ?!
חיה ותן לחיות ! שווה בין שווים! האחר הוא אני ! ואהבת לרעך כמוך !! כבוד חברך חביב עליך כשלך !!
יום קסום !!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום