x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

פורום הריון ולידה - יומן הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • איך אני אמורה להתמודד? (יוליה) 08/04/2018 11:19
  (סגור) כותרת: איך אני אמורה להתמודד? מחבר: יוליה תאריך ושעה: 08/04/2018 11:19
  הבת שלי בת שנתיים והיא מכניסה כל דבר לפה. אבל לא סתם מכניסה אלה גם אוכלת, חול, שבבי עץ, מדבקות, עיפרונות, גיר ואפילו טושים! אני כבר מיואשת כי אי אפשר להשאיר אותה לבד לשניה כשהיא מציירת ואפילו אז לא כי תוך שניה היא נוגסת בעיפרון או בגיר ולא יורקת אלה לועסת ובולעת! היום הענשתי אותה על שאכלה עיפרון ושמתי אותה בפינה לכמה דקות. היא בכתה ואמרה שלא תעשה זאת שוב אבל אני בטוחה שכן.

  למי שגם יש ילדים כאלה, איך התמודדתם? מה עזר לכם? ומתי השלב הזה נגמר אצלכן?

  זה התחיל אצלה מגיל 9 חודשים ואני מסבירה לה ברגוע שזה יעשה לה כאב בטן והיא אומרת לי טוב ומפסיקה ויומיים אחרי זה שוב אותו סיפור. לא עובד ברוגע ולא עובד בצעקות כי אז היא עושה יותר דווקא אז כבר באמת מיואשת ולא יודעת מה לעשות.
 • אולי אני מאבדת את זה... (אלה) 03/04/2018 10:01
  (סגור) כותרת: אולי אני מאבדת את זה... מחבר: אלה תאריך ושעה: 03/04/2018 10:01
  ברגע שאת קמה בבוקר ולא יודעת איזה יום היום ,מבינה שאיבדת את זה,מאושפזת בשמירת הריון עם מחיקה בצוואר הרחם,בשבוע 29
  יש כאן בנות שעברו אותו דבר ,וילדו בזמן?
  איך הסתדרתם עם הילדים בבית?
  עם המתח המטורף שאת עלולה ללדת כל שניה,והעובר כל כך קטן..
  עם הלשכב שעות במיטה ואפילו לא לשבת..
  עם הלתפעל את כל הבית מרחוק,ולהיות נזקקת לטובת המשפ ,חברים שיעזרו ויתמכו...
  ועדיין לבקש מהבעל שיבוא להיות איתך ,כי באמת קשה לי להיות לבד
  אשמח לכל עצה טובה ,איך ניתן לעבור את התקופה הזו בלי לאבד את השפיות שנשארה לי.
 • עצה של בנות חכמות (האני) 03/04/2018 07:40
  (סגור) כותרת: עצה של בנות חכמות מחבר: האני תאריך ושעה: 03/04/2018 07:40
  הרבה חברות ומשפחה בקבוצה ואשמח שלא ידעו שזו אני...
  אני נשואה ויש לי תינוקת מהממת בת 8 חודשים, הרגע גיליתי שאני בהריון שוב (אני מאוד מאושרת!!!!)
  אבל, ואבל גדול... אני מתה מפחד!!!
  אנחנו זוג צעיר שעובדים מהבוקר עד הערב מצאת החמה עד צאת הנשמה ולא מסתדרים כלכלית... יש המון המון עזרה מההורים, ואני לא רוצה ״ליפול״ עליהם עכשיו עם תינוק נוסף...
  מה גם שאני מפחדת מהתגובות שלהם, בגלל העזרה שלהם ובגלל שהם יודעים את מצבנו!
  אנחנו גרים בשכירות, באמת שבקושי מסיימים את החודש (וזה עם עזרה)..
  אני שונאת לבקש עזרה או להיות נטל על מישהו, אבל כשזה מגיע לבת שלי אני ייעשה הכל שלא ייחסר לה כלום!
  אני מפחדת מהרעיון שיהיה לי לשלם פתאום שני מעונות (משלמת היום רק על הבת שלי מעל 2500₪)... מפחדת שלא נסתדר בכלל וזה מה שיגרום לנו לקריסה כלכלית רצינית.
  יש לציין שאנחנו בחובות לבנקים מעל 100 אלף ועכשיו עם עזרה מההורים של שני הצדדים עושים מאמצים לנסות להגיע להסדר ולכסות את החובות..
  בקיצור אשמח לשמוע מבנות שהיו במצב דומה לשלי איך הסתדרו? מה עשו? קצת עידוד...
  לציין שהקשר הזוגי שלי ושל בעלי מצויין, יש אהבה גדולה והוא מבחינתו להביא את הילד ואם צריך לקחת עוד עבודה!
  *מרוב פחד עוברת לי המחשבה בראש להפלה, למרות שאני ממש רוצה את הילד/ה הזו!
  אשמח שלא תשפטו ורק תעודדו..
  תודה לכל העונות וחג שמח
 • צריכה עצה טובה שלכן (אסתי) 29/03/2018 13:52
  (סגור) כותרת: צריכה עצה טובה שלכן מחבר: אסתי תאריך ושעה: 29/03/2018 13:52
  היי..מחפשת קצת לפרוק ולקבל תמיכה. לפני שבוע עשיתי גמילה סופית מהנקה לבת שלי ( בת 2.2). היינו בשלב שינקה רק לפני השינה בלילה ולשנצ רק בסופש. מאז שנולדה הייתה מאד קשורה להנקה ולא לקחה בקבוק או מוצץ אף פעם. רציתי לגמול כבר הרבה זמן מכמה סיבות והחלטתי לנצל את חופשת פסח כי ידעתי שתתקשה להרדם ולא רציתי להצטרך להעיר אותה בבקרים. ידעתי שיהיה לה קשה אבל זה כל כך קשה גם לי. היו לנו 4 ימים שהיה לה מאד קשה להירדם ניסתה להתחמק בכל דרך מלהירדם. ללכת למטבח, לשחק, ללכת על המיטה שלה הלוך וחזור וזה בסדר גמור, ידעתי שיהיה לה קשה להירדם ככה. אבל בשלב מסוים נכנסת לעייפות מטורפת אבל מסרבת לשכב במיטה ואז פשוט מתחילה לבכות ואני לא מצליחה להרגיע אותה עד שהיא בסוף נשכבת אחרי שאני מרגישה שהתישה את עצמה היא נרדמת ובקושי מסכימה שאלטף אותה. היה לנו יומיים טיפה יותר טובים שגם לא רצתה לישון ונרדמה מאוחר אבל לא בכתה. ואתמול שוב בכי מטורף שאי אפשר להרגיע. הסברתי לה כמה ימים כבר לפני הגמילה שעוד מעט יגמר החלב בציצי ושהיא יכולה לאכול אוכל של גדולים ומאכלים שהיא אוהבת או לשתות חלב בבקבוק שלה..(שותה לפעמים בחודש האחרון סתם באמצע היום חלב רגיל בכוס מעבר) ושאם תהיה עצובה אמא תהיה איתה ותיתן חיבוקים ונשיקות ותקרא סיפורים ותשיר שירים. אנחנו באמת יושבות במיטה ואני מקריאה לה המון סיפורים ושרים שירים אבל היא לא מסכימה לשכב וגם לא להישען עליי וגם לא מסכימה שאכבה את האור ואני מרגישה שהאור ממש מפריע לה לישון. אני שלמה עם הגמילה אבל פשוט קשה לי שכל כך קשה לה. תודה לכל מי שקרא ואשמח לחיזוק או עצה...
 • תודה על הנס שקרה (עדן) 26/03/2018 20:47
  (סגור) כותרת: תודה על הנס שקרה מחבר: עדן תאריך ושעה: 26/03/2018 20:47
  דריה שלי.. אז לאחר שנה שאת חלק בלתי נפרד מעולמנו אני חושבת שזה הרגע המתאים ביותר לסיפור גילוי הנס ברבים, הנס שלנו, הנס שלך!
  אז הכל התחיל לאחר הריון תקין לחלוטין, כל הבדיקות מעידות על היותך תינוקת בריאה עם התפתחות תקינה.
  לאחר 38 שבועות שהם 266 ימים , הגעתי בשעה 2:45 לפנות בוקר לחדר לידה בעקבות ירידת מים שהפתיעה אותי מתוך שינה. מתחברת למוניטור ובודקים פתיחה, אין צירים בכלל ויש פתיחה של 1.5 ס"מ בסה"כ, השעות התחילו לעבור מקבלת כמויות מטורפות של זירוז מתחברת לאפידורל שלא עזר בכלל. לאחר שהשעות חלפו להן ללא התקדמות, הגענו כבר ל36 שעות בחדר לידה עם ירידת מים ופתיחה בסה"כ של 3 ס"מ, ופתאום התחילה המצוקה, אני מעלה חום, את מאבדת דופק ושוב מקפיצה אותו ואז שוב מורידה, הוחלט על ניתוח חירום, בזמן שהולכים לבדוק מה קורה עם חדר הניתוח פתאום התקדמה לה הפתיחה ל7 ס"מ ופשוט ניסו לילד אותי באופן טבעי, נכנסת למצוקה ממשית. לאחר רבע שעה מסתבר שאין חדר ניתוח פנוי, ובעקבות הניסיונות ללידה טבעית מצבך הדרדר ממש מהר חיכנו במשך שעתיים שלמות שיתפנה חדר ניתוח כדי שתגיחי לך בריאה ושלמה לאויר העולם, אך להקב"ה היו תוכניות אחרות בשבילינו, הובילו אותי במהירות לחדר הניתוח לאחר שעתיים שאת במצוקה ועם דופק ששואף לאפס – שעתיים! הוציאו אותך ואני אפילו לא שמעתי אותך בוכה! וכאן התחיל המסע האמיתי, נולדת אבל ללא דופק וללא נשימה, מיד עברת החייאה שנמשכה כמו נצח, שעה שלמה שעובדים עלייך שאת מונשמת, הצלחת מעט להתאושש אבל לא עבר די זמן ופשוט קרסת, עברת קריסת מערכות שכללה כל מערכת אפשרית בגוף הקטן הזה שלך שפשוט ממצוקה התחיל להרוס את עצמו, שלא נדבר על הפעילות המוחית שלך שכמעט ולא הייתה קיימת, למחרת היה נראה כי את מתאוששת אבל את יודעת איך זה, צרות באות בצרורות, התחלת להראות סימנים של מצוקה קשה מאוד, התחלת לפרכס לאבד הכרה לאט לאט נכנסת לקומה והפסקת לנשום בכוחות עצמך, בעוד שאנחנו לא באמת מבינים על איזו רכבת הרים עלינו. הרופאים מגיעים אלינו בערב ליל הסדר לבשר לנו את הבשורה הקשה, שאת במצב אנוש והסיכויים שלך לחיות אפסיים, כן והם גם גילו מה יש לך, למה את לא מצליחה להשתקם ומצבך רק מדרדר, הגיעה הזמן לקרוא לילד בשמו.. "בנוסף לתשניק שהיא חוותה בלידה גילינו מחלה מטבולית נדירה שקוראים לה חמצת איזוולרית" לא ידענו אפילו אם זה טוב או רע, הרי גילינו מה יש לך, ממה את סובלת חשבנו שזה פשוט שנוכל לתת תרופה וזה פשוט יעבור ויחלוף מעצמו, אך לא תיארנו לעצמינו איזו כברת דרך יש לנו לעבור. באותה נשימה ופעימה אומרים לנו שצריך לתת לך טיפול שיעזור לך להשתקם או שלפחות יעצור את ההדרדרות אבל חובת השגת התרופות היא עלינו "כי אין לנו בבית חולים את התרופות" פתחנו חמ"ל קטן לגייס לך את אחת התרופות מדינה שלמה עמדה על הרגליים (וכל זה בערב ליל הסדר כן?) לאחר שעות מורטות עצבים ובכי בלתי פוסק כמובן מצאנו לך את התרופה באבו גוש. הבאנו אותה אלייך וקיווינו שמשהו ישתנה, אך מצבך רק הלך והדרדר, למחרת הגעתי לבקר אותך ולשבת לידך, בעודי מביטה בך ומתבוננת מבין הדמעות נשמע צפצוף חזק ושונה משאר הצפצופים, צוות רץ וקפץ עלייך אמרו לי שאת הפסקת לנשום והוציאו אותי מלידך בעודי מתפרקת ומתרסקת מצנררים אותך ומחברים אותך למכונת הנשמה שתהיה החברה הכי טובה שלך לתקופה הקרובה שבאה אחריה. ביצענו העברה לבית חולים וולפסון ההעברה הייתה מורכבת ובעלת סיכונים רבים וכבר התכוננו לאבד אותך בדרך, אבל את, את היית חזקה ונלחמת על החיים שלך בשתי ידייך וחיבקת אותם חזק בכל נשמתך וכוחך!
  הגעת לבית חולים וולפסון אחרי נסיעה שהרגישה נצח, עם ערכים בדם שלא ברור איך אפשר להגיע אליהם , ביניהם 1200 סוכר!! ורעלים שפשוט גרמו לך לקרוס טוטאלית. הגענו לבית חולים , לא נתנו לך סיכוי ואמרו שככל הנראה נותר לך נזק מוחי קשה ובלתי הפיך בין היתר גם שום איבר שלך לא תפקד והסבירו לנו שלפי מצבך נותרו לך בערך 3 שעות לחיות הגעתי לראות אותך היית שרועה שם על המיטה הקטנטנה בעודך כולך אפורה לא היה לך טיפת צבע בגוף אבל רק אלוהים יודע כמה יפה היית, כמו מלאך קטן שהגיע לתקן משהו בעולם ועכשיו הוא סיים את מלאכתו וזהו הגיע זמנו ללכת , אבל אני ואבא אמרנו שכל עוד הלב הקטן הזה פועם אנחנו נשארים לצידך, לאחוז לך את היד ולעזור לך להמשיך להלחם על החיים שלך, כי מי אנחנו שנוותר כשאת בעודך נלחמת?!!
  עברו להם הימים שבהם קרסת ועברת מי יודע כמה החייאות, צינורות וחורים בכל הגוף, צלקות, בצקות, דיאליזות, הליכים רפואיים בעלי סיכון חיים גבוה ביותר וכמובן שדאגו תמיד לומר לנו שגם אם תשרדי את תהיי צמח ויהיו לך חיים קשים ורקים מתוכן, אך משהו בנו הרגיש שאת חזקה ושאת פייטרית שרואים רק בסרטים או שומעים רק באגדות.
  אחרי אין ספור ברכות שקיבלת מרבנים, הפרשות חלה עוצמתיות, קבלות של כל כך הרבה אנשים לרפואתך, תיקונים שעשו לך ואין ספור תפילות לאבא שבשמיים התחולל לנו הנס התחלת להשתקם, הצליחו לגמול אותך לאחר חודשיים ממכונת ההנשמה, מדיי פעם גם שכחת איך לנשום אבל זכינו לחבוק בך, לגעת, לטפל ואפילו להחליף לך טיטול. היינו כל כך גאים בך! כל כך שמחים על כל דבר ודבר שהיית עושה גם הדברים הפשוטים שביניהם כמו למצמץ לדוגמא.
  לאחר שאמרו לי שלא אזכה לראותך מחייכת כנראה, ברגע שאחזתי בך ונרדמת בידיי הבטתי בך ופתאום עלה לו חיוך עדין וטהור זה היה הניצחון שלי , שלנו, שלך !!!!
  מאז ילדה שלי גדלת לך ואת לאט לאט מגשרת על פערים שנצברו, את מחייכת, מתקשרת, מבינה, מתפתחת, נכון יש עיכוב והתפתחות ואת גם כנראה לא ממש רואה טוב בעקבות הפגיעה המוחית, ואת נושאת מחלה נדירה שבה את מוגבלת באכילת מוצרים המכילים חלבונים (שנמצאים כמעט בכל דבר) שתלווה אותך לכל שנות חייך הארוכות, אבל למי אכפת?! את קיימת בעולמנו וזה מה שחשוב ! את מלווה אותי בכל שניה ורגע ביום שלי, את ממלאת לי את החיים באור. זה גם נכון שהשגרה שלנו לא קלה והכל יותר מסובך ואנחנו מבקרים בבתי חולים לא מעט אבל זה הרע במיעוטו, כי יכולתי לחוות מציאות אחרת, מציאות בלעדייך!
  אהובה גיבורה שלי לאחר ששיתפתי את הדרך שעברת ואת מסע הניצחון המטורף הזה שלך הגיע הזמן לברך אותך, ולאחל לך שלל ברכות ואיחולים ליום הולדתך הראשון..
  "ישימך אלוקים כשרה רבקה רחל ולאה יברכך ה' וישמרך יאר ה' פניו אלייך ויחונך, ישא ה' פניו אלייך ויישם לך שלום"
  דריה שלנו המון מזל טוב, בריאות איתנה שהקב"ה יבטל מעלייך כל גזרות קשות ורעות, שישלח לך רפואה שלמה, בריאות הנפש והגוף, אושר ושמחת הלב, שתמיד נזכה לקבל עבורך בשורות טובות בכל בדיקותייך ! שתזכי למאור עינייך ושיחלוף כל פגע, שתדעי ימים של כל טוב, שתגדלי להיות חכמה, נבונה , נאהבת ומבורכת.
  אני רוצה שתדעי יקירתי שאני אהיה שם תמיד מאחורייך כעמוד תווך ואדאג לטפל בך במסירות, מאחלת לי שאוכל להעניק לך כל שחפץ ליבך ולא להחסיר ממך דבר גם אם זה מעל גבול היכולת שלי, אני נותנת לך כאן את הבטחתי שתמיד אכיל אותך, אבין אותך, אתמוך בך ואהיה קשובה לכל דרישותייך וצרכייך, אמא תשמור עלייך ולא תיתן לשום דבר לפגוע בך או לשים לך רגל, אלחם בשבילך עד הסוף כדי להעניק לך עולם טוב יותר ממה שחווית עד עכשיו. יום הולדת שמח ועד 120 שנים של בריאות לוחמת שלי!

  מודים לכל הצוות של וולפסון שעבדו 24/7 כפול חודשיים וחצי כדי להציל אותך ושנזכה לחבוק בך!

  ותודה לכל המשפחה וכל מי שהתפלל וליווה אותנו בדרך.. שנחזיר רק בטוב ובשמחות.
  וכמובן כמובן! #תודה_לאבא_בשמיים!!!
 • מספר גבוה בעיניים (ליאת) 21/03/2018 08:20
  (סגור) כותרת: מספר גבוה בעיניים מחבר: ליאת תאריך ושעה: 21/03/2018 08:20
  לפני כחודש הייתי עם בני בן 4 וחצי אצל רופא עיניים שאמר שיש לו מס' מאוד גבוה בשני העיניים והפנה אותי לרופא מומחה ולאופטמטריסט ילדים שגם הוא אמר אותו הדבר ונתן מרשם למשקפיים.

  יש לציין שעד הבדיקה לא שמתי לב שיש בעיה בראייה, גם הגננת לא ראתה משהוא חריג, הילד עשה עבודות יצירה כמו הדבקת מדבקות בצורה מושלמת, צבע ללא יציאה מהקווים, בנה פאזלים, הוא אף פעם לא התלונן שלא רואה טוב...

  אני מאוד מבולבלת מהמצב עד כדי כך שכבר חשבתי שאולי הרופא והאופטמטריסט טועים... האם משהיא עברה מקרה דומה?

  איך יתכן שילד עם כאלו מספרים גבוהים הסתדר עד היום בכל דבר בלי שנשים לב?
 • פרגון טהור לחיתולי האגיס (מיכל) 14/03/2018 18:04
  (סגור) כותרת: פרגון טהור לחיתולי האגיס מחבר: מיכל תאריך ושעה: 14/03/2018 18:04
  פרגון טהור!! כי כשמגיע מגיע...
  אני רואה הרבה פרסומים של אמהות מתוסכלות שמספרות על דליפות מהטיטול ומחליטות שהאגיס על הפנים.

  אז רציתי לשתף את הסיפור שלי:

  יש לי תינוקת מדהימה בת 10 חודשים וכל בוקר הייתה קמה רטובה. היא גם ישנה רק על הבטן אז כל הספיגה הייתה מתרכזת בקדמת הטיטול.

  כל בוקר אותו סיפור מתסכל להחליף את כללללל הבגדים שוב ושוב.

  גם אני החלטתי שהבעיה כנראה בהאגיס וניסיתי לעבור לפמפרס שבדיעבד הטיטול היה גרוע!! הטיטול לא היה גמיש, הסקוטצ׳ לא נתפס והכי חמור שאפילו לא ספג שעה וחצי (!!!) ולא רוצה לדעת מה היה קורה אם הייתי מנסה לילה שלם.

  לאחר שנפלתי על אזניים ערלות בשירות הלקוחות שלהם, בטענה כי תשובה לטענותיי אני אקבל רק בדואר (?!) וגם אין באפשרותם לשלוח דוגמיות במידות הללו מלבד טיטולי תחתונים, החלטתי להתקשר לשירות הלקוחות של האגיס ולשתף אותם בתסכול שלי. להפתעתי הצוות היה מאוד אמפתי ויעיל והציעו לי לנסות מידות יותר גדולות ובמקום שאבזבז עם כסף על קניית חבילות נוספות, מבלי ידיעה אם יתאימו או לא, הציעו לשלוח לי דוגמיות עם מידות שונות מ-2 הסוגים. הקטנה שלי מידה 4, שלחו לי לנסות מידה 4+, 5 ו-6 ואת הפתרון המושלם מצאתי במידה 6 (רק לשעות הלילה).
  והיום הבעיה חלפה לגמריי, קמה בבוקר יבשה לחלוט
 • איך לשלב הנקה עם תמ"ל (אליסיה) 12/03/2018 15:39
  (סגור) כותרת: איך לשלב הנקה עם תמ"ל מחבר: אליסיה תאריך ושעה: 12/03/2018 15:39
  לצערי נאלצת להשאיר יונקת בת חודשיים וחצי להרבה זמן (10-12 שעות). יש לי כשלוש מנות של חלב שאוב והשאר היא תקבל תמ"ל. איך כדאי לשלב? או שאין משמעות בכלל? (אחרי תמ"ל היא לא רעבה ל3-4 שעות , לפחות ככה יצא כשנתנו לה לבדוק שהיא מגיבה טוב) כשהיא יונקת היא יונקת כל שעתיים. אם זה משנה מדובר על מהבוקר מוקדם (סביבות 6 , כמובן אניק אותה ממש לפני שניפרד) עד הערב.
  שאלת בונוס- טשטוש בוריד- אפשר להניק/לתת מחלב שנשאב אח"כ?
 • כמה זה מרגיז... (ליז) 12/03/2018 11:53
  (סגור) כותרת: כמה זה מרגיז... מחבר: ליז תאריך ושעה: 12/03/2018 11:53
  מיום חמישי יש לבן שלי בן 4 חודשים חום של 38.8 שעולה ויורד בין לבין רצה לרופא מבקשת פיתרון אומר אין כלום חוץ מתרופת הורדת חום אומר שעם עולה שוב לרוץ לבית חולים ביום שישי בשעה 1:45 הנסיך מתעורר לאכול ואני בודקת חום היה 38.9 מעירה את בעלי ורצה למיון ושם אני חוטפת עצבים מהגועל מנפש של הרופאים שעושים בדיקות והכי גרוע לא נותנים כלום להורדת החום שכבר הגיע ל 39 חום הם אומרים שהגוף צריך להלחם בעצמו עכשוי הבן שלי חוסר שינה ולא אוכל ויש לו חום 39 אז למה לא לתת משהו להוריד ככה נמשך עד יום שבת בצהריים שהחלטתי שאת הבן שלי אני מוציאה משם
  והגעתי הביתה נתתי לו נומיבול ותודה תודה לאל שהקשבתי לאמהות שבתוכי החום ירד ל37.0 והילד שלי חזר לצחוק ולאכול עכשוי למה בבית חולים מחכים עד שיהיה יותר גרוע
  מצטערת על החפירה אבל הייתי צריכה לפרוק מהלב
 • לישון לילה שלם (ליאת) 12/03/2018 11:16
  (סגור) כותרת: לישון לילה שלם מחבר: ליאת תאריך ושעה: 12/03/2018 11:16
  לאחרונה אני רואה מלא פוסטים בקבוצה איך לגרום לילד לישון לילה שלם.. ויש כאלו שעונות שכמה לילות של בכי שהתינוק במיטה ולא מגיעים אליו ואח"כ נחת .. הוא ישן כמו שצריך... מתארת לעצמי שזה נשמע מפתה ופשוט
  א ב ל בנות תינוק שאחרי כמה לילות של בכי מפסיק לבכות זה לא בגלל שהכל טוב והוא רגוע ונינוח זה בכלל שהתרגל שלא משנה כמה יבכה וכמה יזדקק להוריו לא יהיה מענה . זה תינוק שהבין שגם ככה לא יתייחסו אליו. בנות התינוק שלכם לא בוכה סתם . הוא לא מפונק . הוא באמת באמת זקוק לכן.. גם אם הוא בדיוק סיים לאכול וגם אם זה לא הגזים ... העולם הזה החדש לו .. הפרידה לשינה מפחידה אותו... הוא זקוק לחום שלכם .. הוא זקוק לחיבוק שלכם בשביל להרגיש בטוח בעולם... הוא לגמרי יצור חסר ישע אין לו אחר בעולמו שימלא את צרכיו אילולא אתם .
  לא הוא לא יתרגל . הוא פשוט זקוק לחום ואהבה שלכם.. ברגע שהוא ירגיש מספיק בטוח הוא יירדם גם בלי הנדנוד החיבוק וההנקה .. אתם אלו שהבאתם אותו לעולם הוא לא ביקש להגיע לכאן . תנו לו את היחס שמגיע לו תנו לו תשומת לב שהוא באמת זקוק לה .
 • כשמרביצים לילד... (חן) 11/03/2018 19:26
  (סגור) כותרת: כשמרביצים לילד... מחבר: חן תאריך ושעה: 11/03/2018 19:26
  מה אתן עושות עם הדילמה הזאת:
  כשמרביצים לבן שלי
  (כיתה א'), אני אומרת לו להחזיר.
  בביה"ס מענישים אותו על כך.
  כי אסור שתיהיה אלימות, ובצדק.
  אבל מצד שני.......
  אני לא מוכנה שהוא ישאר אדיש כשמישהו מחליט להרביץ לו.
  אני כן רוצה שיגן על עצמו, שיחזיר.
  כך הילד הזה או האחר לא ירביצו לו שוב.
  בקיצור....איך זה עובד אצלכן?
 • חייבת להפסיק להניק (הדס) 07/03/2018 10:35
  (סגור) כותרת: חייבת להפסיק להניק מחבר: הדס תאריך ושעה: 07/03/2018 10:35
  מנסה לגמול מהנקה בת שבעה חודשים שמעולם לא קיבלה בקבוק.
  עם כל הכאב, זה דחוף לי כי אני צריכה לקחת איזושהי תרופה.
  ניסיתי כל סוגי הבקבוקים, כל סוגי התמל, ניסית פטל בבקבוק.
  המקסימום שהיא לוקחת זה שתי מציצות ואז חוזרת לשחק עם הפיטמה של הבקבוק בפה. תמל בכלל היא לא מסכימה ומסובבת את הראש.
  אין לי כל כך מי שייתן לה במקומי, בעלי מנסה כל יום יש לו חצי שעה בבוקר ולא מצליח.
  אני חייבת להפסיק להניק ומיואשת עד דמעות.
 • רופאת ילדים?! (שחף) 07/03/2018 09:16
  (סגור) כותרת: רופאת ילדים?! מחבר: שחף תאריך ושעה: 07/03/2018 09:16
  מסתבר שילדים מרמת אביב יותר טובים , שקטים ומחונכים מילדים מבת ים , לדברי "רופאת הילדים , היום הייתי עם הבת שלי אצלה , הבת שלי לא מתה על רופאים... ורגילה לרופא שלה קלטר , אבל הייתי חייבת תור דחוף, הגעתי הרופאה בקושי נגעה בילדה בקושי בדקה מה יש לה , מה שהרגיע את הבת שלי זה הפלאפון עם שירים של יובל , ולה זה נורא הפריע ... יש לציין שהיא הייתה עם הפלאפון לאחר הסוג של הבדיקה שהרופא הקלידה עשתה , זה היה בזמן שהיא הקלידה במחשב את המרשם ... אז נתתי לה את הפלאפון כי בכתה אז ה"רופאה" אמרה לי:

  "מעניין אני מטפלת בילדים גם ברמת אביב והם לא מתנהגים כמו הילדים של בת ים" , אז אמרתי לה מה זאת אומרת ?! , ענתה לי שוב את אותה תשובה והוסיפה מבט מזלזל,

  עצוב לי מאוד מאוד לדעת שזה מה שהיא חושבת על המטופלים פה , עצוב לי שעדיין ב2018 עדיין יש את האפליה הזאת ואת הסטיגמה הזאת שלא עוברת , אם זה מה שהיא חושבת עלינו הבת ימים ה "בעייתים " אז אני חושבת שאישה כזאת לא צריכה לשרת אותנו ברפואה הציבורית, נכון זה משפט קטן שהיא אמרה אבל עדיין עם משמעות מאוד גדולה.
 • רוצה להפסיק להניק... (תותי) 06/03/2018 14:58
  (סגור) כותרת: רוצה להפסיק להניק... מחבר: תותי תאריך ושעה: 06/03/2018 14:58
  היי בנות..שנה של הנקה.
  .מעוניינת להפסיק להניק.. לא רוצה להיכנס לעניין של למה להפסיק, אבל אני ממש לא בעניין של להמשיך. הקטנה שלי אוכלת מוצקים אבל מרגיש לי שיהיה חסר לה אם לא תיקח תמל...אבל ואבל גדול..היא לא מוכנה לטעום את זה..ניסיתי רק מטרנה בנתיים..השאלה אם עם תמל אחר זה יעבוד יותר. כרגע יש הנקת בוקר...2 בקבוקים שאובים בגן. בקבוק שאוב לפני השינה ובקבוק שאוב אחד בלילה. רוצה להפסיק עם השאיבות וההנקות...נגמרתי....
 • פריזמה או פלוטין בהריון (נויה) 05/03/2018 21:50
  (סגור) כותרת: פריזמה או פלוטין בהריון מחבר: נויה תאריך ושעה: 05/03/2018 21:50
  היי בנות, אני נמצאת בהריון ראשון שבוע 12 וכמה ימים.
  אני אומנם דוגלת באמצעיים טבעים ככל האפשר, לא אוהבת להשתמש בתרופות אלא רק ברפואה אלטרנטיבית ויחד עם זאת אני נוטלת באופן קבוע עוד לפני ההריון תרופה בשם "פריזמה" או בשמה השני "פלוטין" שעוזרת לי מאד.
  לפי הייעוץ הטרטולוגי היא מותרת בהריון אך אני בחרתי להפסיק בזמן הריון כדי לאפשר להריון להיות נקי מתרופות.
  יחד עם זאת לא קל לי כבר שלושה חודשים בלי התרופה ושוקלת לחזור לקחת אותה.
  זוהי תרופה אנטי דיכאונית עדינה מאד.
  יש כאן מישהי שלקחה או לוקחת בזמן הריון?
 • התייעצות עם אמהות מנוסות (עופרי) 04/03/2018 18:43
  (סגור) כותרת: התייעצות עם אמהות מנוסות מחבר: עופרי תאריך ושעה: 04/03/2018 18:43
  קודם כל חשוב לי לציין שאני מאוד הורמונלית וכל יום אחר הצהריים אני מרגישה מחנק ופורצת בבכי.. כל יום זה טיפה משתפר אבל עדיין זה קיים.

  לפני 9 ימים נולד הקטנציק ובמהלך השהות בבית חולים גילינו שאין לי מספיק חלב, שילבו סימילאק בשביל שיעלה חזרה במשקל (ירד 10%).
  ביום שישי האחרון הבאתי יועצת הנקה הבייתה שעזרה אבל לא מספיק. החיבור לא מושלם, אני מנסה לתסף אותו בכל הנקה עם לחיצות על השד בשביל להגביר את הזרימה, אנחנו עדיין משלימים לו עם 30 סיסי סימלאק, שאיבות לא מצליחות לי יותר מדי.. מצליחה מדי פעם לשאוב בערך 15 סיסי.

  ליל אמש היה מאוד קשה, הוא לא נרדם.. רק בכה, ניסיתי להניק אבל הוא סרב ונרדם. כשהרמתי אותו לשים בעריסה הוא התעורר בצווחות. הצלחנו רק ב6 בבוקר להרדים אותו.. זה היה לילה מאוד קשה נפשית עבורי.

  היום עשינו לו את הברית והיה לי מאוד קשה להעיר אותו לאכול.. הצלחתי לאחר שהפשטתי אותו והוא ינק בערך כשעה (לא רצוף). בסוף נרדם והוא ישן כבר שלוש שעות רצוף.

  מחר, בעלי חוזר לעבודה, ומכיוון שאני מניקה הוחלט על סידור שאני ישנה כמה שיותר במהלך היום כאשר הבייבי ישן ובלילה אני זו שקמה אליו (כמובן שאם אני מגיעה לסף תשישות אז אני מעירה את בעלי שיעזור לי)..
  אבל אני בחששות מהלילה הזה.. אם הוא יהיה כמו הלילה הקודם שלא משנה מה עשינו הוא לא ישן.. והייתי שמחה לקבל עצות מכן איך אפשר להתגבר על החששות ולזרום עם הקושי של הלילות...

  תודה על הסבלנות למי שקראה הכל
 • הילדה לא רוצה לאכול מבקבוק (נעמי ורשבסקי) 04/03/2018 15:45
  (סגור) כותרת: הילדה לא רוצה לאכול מבקבוק מחבר: נעמי ורשבסקי תאריך ושעה: 04/03/2018 15:45
  חייבת יעוץ והכוונה ! הבת שלי כמעט בת 4 חודשים על הנקה מלאה - לא מוכנה לקחת שום בקבוק בשום אופן ( מאמ, טומי טיפי , אוונט ) עוד חודש אני חוזרת לעבודה וחייבת שתלמד לאכול מבקבוק חלב שלי שאוב . יש לציין שעד גיל חודש וחצי הייתי משלבת לה עם בקבוק והיא הייתה לוקחת פתאום היה לי לקראת גיל חודשיים שלה מחסור בחלב וניסיתי להשלים לה עם תמ״ל רק לפני השינה .ושום תמ״ל לא התאים היא הקיאה הכל בצורה מפחידה ( כנרא רגישות ללקטוז - סימילאק , מטרנה ,ונוטרילון) . ומאז פיתחה סרבנות קשה לבקבוקים כנרא מהפחד להקיא . בנוסף אני מניקה רק עם פטמת סיליקון ! ומנסה לתת לה רק חלב שלי שאוב ( מופשר מהמקפיא) תעזרו לי אני מיואשת
 • גמילה מחיתולים - צריכה עצות (רווית) 04/03/2018 10:45
  (סגור) כותרת: גמילה מחיתולים - צריכה עצות מחבר: רווית תאריך ושעה: 04/03/2018 10:45
  היי הבת שלי עוד חודשיים בת ארבע ונגמלה עכשיו מחיתולים באמצע הלילה. יש לילות שהיא מפספסת ובלילות האלה לוקח לה הרבה מאוד זמן להירדם חזרה והיא התחילה לדרוש שאנחנו נשב לידה עד שתירדם, בגדול אין לי בעיה עם זה אבל זה בדרך כלל נמשך עד שעתיים. הדרישה הזו הפכה להיות גם כשהיא הולכת לישון בתחילת הלילה דבר שאף פעם לא היה! תמיד היה לנו טקס שינה סיפור שיר ולישון והיא הייתה נרדמת בלי בעיה. איך אני גורמת לה לחזור לישון לבד? מיותר לציין שהיא קמה עייפה ועצבנית.. היא ישנה באותו חדר עם אח שלה בן שנה שמתעורר דיי מהר כשהיא בוכה. אשמח לעצות
 • צריכה לשתף ולשאול... (אנונימית) 04/03/2018 09:54
  (סגור) כותרת: צריכה לשתף ולשאול... מחבר: אנונימית תאריך ושעה: 04/03/2018 09:54
  אני בת 31. לפני חצי שנה עברתי הפלה טבעית. זה היה הריון חוץ רחמי ולמזלי הוא נפל בלי הרבה התערבות רפואית.
  לפני כחודש נקלטתי שוב.. אנחנו בעננים. הוא חמוד והגיע ממש לאמצע הרחם.
  לקחתי כל כאב באהבה. אומרת כל יום תודה לאלוהים ושרק ישמור לי עליו. אבל אתמול שוב...התחילו דימומים. והתגברו.. והיום בבדיקת רופא הבנו שהעובר לא מתפתח. ואין דופק.
  אני שוברה! אני יודעת שזה נפוץ כל עניין ההפלות בטרימסטר הראשון אבל.. איך לעזאזל אפשר להתרומם מזה?!
  אשמח לשמוע ממי שחוותה דבר דומה, אם בסוף כן הצליחה ללדת.. ?
 • מה הייתן עושות במקרה כזה? (שרון) 27/02/2018 14:09
  (סגור) כותרת: מה הייתן עושות במקרה כזה? מחבר: שרון תאריך ושעה: 27/02/2018 14:09
  שבוע שעבר הבת שלי בכיתה א' בחינוך מיוחד חזרה מבית הספר וסיפרה לי שילד מהכיתה שלה שנוסע איתה בהסעה אמר לה לשבת עליו ואחרי זה אמר לה לעמוד כשהיא עמדה הוא הוריד לה את המכנס והציץ לה בתחתונים.

  ילד נוסף מהכיתה אישר שזה באמת קרה כמובן שישר פניתי למורה ולראש העיר זימנו אותי לשיחה בעירייה ואמרו שיטפלו בזה .

  בשיחה הם ניסו להבהיר לי שהם בכלל לא מחוייבים בהסעה העירו לי על שיש לי תמונות של הילדה בפייס התלוננו למה פניתי לראש העיר ולא למחלקת החינוך ואמרו שצריך לעשות טיפול לילדה למה היא בכלל הסכימה לעשות מה שהילד ביקש ממנה .
  ניסתי להתעקש איתם שילדים קטנים בכיתה א' ועוד בחינוך מיוחד מצריכים מלווה בהסעה הם טוענים שמבחינת החוק הם לא זכאים למלווה.

  אם אין שום השגחה בהסעה מי אמור לפקח על הילדים ? איך זה שהנהג לא שמע ולא שם לב לכל מה שקרה ? והתשובות של העירייה שנראה שבטיחות הילדים זה הדבר האחרון שמעניין אותם אפילו במשטרה לא יכולים לעשות כלום כי הם מתחת לגיל 12 .
  איך יכול להיות שילדה בת 7 עוברת הטרדה מינית ואף אחד לא נותן את הדין ולוקח אחריות ?

  הפחד הכי גדול שלי בתור אמא זה שאני לא אוכל להגן על הילדים שלי והרגע הזה הגיע ואני אוכלת את עצמי על זה ולא יודעת מה לעשות איזה חוסר אונים ...
 • מתכוננת ללידה ויש לי שאלות (נ.פ) 26/02/2018 18:04
  (סגור) כותרת: מתכוננת ללידה ויש לי שאלות מחבר: נ.פ תאריך ושעה: 26/02/2018 18:04
  היי, ממש ממש אשמח להתייעצות.
  שבוע 39+5 לקראת לידה שניה, אתמול התחילו להיות צירים כואבים עם יציאה של הפקק הרירי, לקראת הערב התחלתי לתזמן והגעתי לציר של דקה כל 5 דקות במשך שעה וחצי. יצאתי לבית חולים וכשהגעתי, פתיחה 1.5 מחיקה 60 אחוז.
  ככל שעבר הזמן הצירים התמעטו ואחרי כמה שעות כלום לא השתנה.
  בלידה הראשונה שלי הגעתי לבית חולים עם כאבי תופת שהתחילו ישר עם פתיחה מאוד קטנה שהתקדמה ממש לאט ולקח בערך יומיים של צירים מאוד חזקים עד שהגעתי לפתיחה 3.

  מס' שאלות:
  איך אדע מתי באמת לצאת לבית חולים אם כבר קרה שהגעתי לצירים שדורשים לצאת לבית חולים והפתיחה עדיין לא מספקת?
  האם זה הגיוני שהצירים כבר נהיו סדירים ואז הם פשוט התמעטו ברגע שחוברתי למוניטור? (היום כבר כמעט ואין צירים...פשוט הפסיקו)
  יש דברים שיכולים להקל עליי אם הצירים שאני מרגישה הם לחץ בפי הטבעת בלבד? טנס ועיסויים בגב פחות רלוונטים לי הפעם..
  האם אתן חושבות שיש משהו שיכול לזרז את התהליך?
  ברגע שיש לי ציר הוא ממש ממש כואב אבל זה לא מתקדם לשומקום...

  תודה רבה
 • מכוונת ללידה טבעית (ש.ד) 26/02/2018 18:02
  (סגור) כותרת: מכוונת ללידה טבעית מחבר: ש.ד תאריך ושעה: 26/02/2018 18:02
  קצת רקע...
  עברתי קיסרי בחירום עקב מצג עכוז ירידת מים בשבוע 35 פלוס 6 משקל המתוקונת שלי הייתה 2350.

  כיום הריון שני בשבוע 31 פלוס 6 משקל העוברית לא קטן היא גדולה 2100 ונחשבת לפי הערכת משקל בשבוע 33 פלוס 2 ,
  מרגיש לי כמו שהרגשתי בלידה הראשונה שאלד מוקדם שנית,
  יש צירים לא סדירים לחצים בבטן התקשויות ולחץ על החתך הכל נורא חסר מקום בידיוק כמו שהיה לי בראשונה, 3 שבועות לפני שילדתי שאמרתי לכולם אין מצב אני סוחבת עד שבוע 40 והעוברית עוד גדולה מהרגיל.

  הרופא במיון אמר לי ליהיות עם יד על הדופק ולהשתדל ליהיות במעקבים ואמר עוד דבר שמאחר ועברתי קיסרי אהיה חייבת ליהיות מנוטרת במהלך כל הלידה למקרה של מצוקה או קרע במהלך צירים ,

  העיניין הוא שאמר שלא אוכל ליהיות בבריאות האישה ללידה טיבעית ולא אוכל להשתמש בניטור אלחוטי כי לא טוב לפי מה שאמר(הרופא משיבא).

  ללדת טיבעי מאוד קריטי עבורי, האפידורל לאחר שהייתי בהתאוששות גרם לי לבעיה בריאותית קשה שהיו בטוחים וגם אני הייתי בטוחה שאני בין החיים למוות, למשך יום הייתי בבית חולים רגיל לקחו אותי לבדיקות לאחר "ההתאוששות" ועוד יומיים חוסר אונים מוחלט ..
  יהיו לי בקרוב 2 בנות לטפל בהם, לא אוכל להרשות לעצמי כשיש לי ילדה בת שנה וחצי בבית ותינוקת להניק ליהיות בסיטואציה הזו שנית ..

  מה עושים ?איך יולדים טיבעי כשמחוברים?
  בזרימת מים ?בתזוזה שחייב עם הצירים?מישהי עברה לידה טיבעית כשהיא בכל הלידה הייתה מחוברת למוניטור לא אלחוטי זה אפשרי?
  אני לא רואה איך עם צירים אני שוכבת במיטה מחוברת למוניטור ומחכה ללדת...
 • מחפשת דרך להנקה יורת אפקטיבית (אינגה) 26/02/2018 17:58
  (סגור) כותרת: מחפשת דרך להנקה יורת אפקטיבית מחבר: אינגה תאריך ושעה: 26/02/2018 17:58
  למניקות שבחבורה - תינוק בן 3 וחצי שבועות, על הנקה מלאה. יונק דרך פיטמת סיליקון ובלילה נותנת לו לפחות פעם אחת בקבוק שאוב. בימים האחרונים זמני ההנקה התקצרו ואחרי 15-20 דק מתחיל להיות מאוד לא רגוע ולא רוצה יותר לינוק אבל מראה סימני רעב ואני נאלצת להשלים לו מבקבוק.... מה אפשר לעשות כדי להפוך את ההנקה ליותר אפקטיבית? (שוקלת להתחיל להאכיל אותו דרך בקבוק שאוב בלבד אבל אז אני מפחדת שייגמר לי החלב מהר יותר...) אשמח לתובנות ועצות
 • קקי בלי ריח לילד בן 9 חודשים (שלי) 26/02/2018 14:11
  (סגור) כותרת: קקי בלי ריח לילד בן 9 חודשים מחבר: שלי תאריך ושעה: 26/02/2018 14:11
  הילד שלי בן 9 חודשים וכל פעם שהוא עושה קקי זה בלי ריח לא יודעת מה לעשות עם זה רק השבת הזאת הוא עשה פעמיים קקי וזה היה במקרה שהחלפתי לו חיתול ראיתי קקי ובנתיים הטוסיק שלו אדום אדום ומעבר לזה שהוא עושה קקי בלי ריח אני צריכה להדביק את האף שלי לטוסיק שלו כדי להריח וגם מריחים בקושי, והוא לא מתלונן או משו כזה אם הוא על הגב הוא פשוט מתהפך לו (כי לא נוח לו עם הקקי)מה אני עושה לא נכון יכול להיות משו קשור לאוכל לפנות לרופא?!
 • התייעצות חשובה בשני עניינים (ריקי) 21/02/2018 09:17
  (סגור) כותרת: התייעצות חשובה בשני עניינים מחבר: ריקי תאריך ושעה: 21/02/2018 09:17
  יש לי 2 שאלות:

  1: הבן שלי בן 7 חודשים ואני איתו בבית, מאז שהוא קם בבוקר הוא כל היום משחק שעתיים וישן ככה כל פעם עד שמתקלח והולך לישון ללילה שלם עד הבוקר (קם בערך ב5 לבקבוק וחוזר לישוו עד 6 וחצי 7) רציתי לדעת אם זה תקין שיוצא שישן במהלך היום בין 4-3 פעמים.

  2: רוצה לדעת למי שיש ניסיון האם כדאי לשלוח את התינוק למעון בספטמבר אם יש לי את האופציה להישאר איתו בבית או לשלוח אותו למעון בשביל ההתפתחות שלו שיהיה עם ילדים ותהיה לו שגרת יום מסודרת אני ממש מתלבטת..
 • צריכה עצה טובה מנשים אחרות (עדי) 20/02/2018 14:29
  (סגור) כותרת: צריכה עצה טובה מנשים אחרות מחבר: עדי תאריך ושעה: 20/02/2018 14:29
  מרגישה קצת חסרת אונים.. הבת שלי בת חודש היום.. עד לפני שבוע היה לי ציצי מלא ושופע בחלב... אפילו היה גודש וסתימה קלה ולכן הפסקתי הכדורי חילבה.. כנראה שיצרתי זעזוע ופתאום נוצרה הפעולה ההפוכה והציצי ניהיה ריק... חזרתי לקחת הכדורי חילבה... וכנראה שגם עברה על הילדה קפיצת גדילה בשבת האחרונה... השינה שלה נהייתה גרועה... לפני כן הייתה ישנה מעולה ברמה שהייתי צריכה להעיר אותה לאכול... פרט ששכחתי לציין זה שהיא הייתה במעקב בטיפת חלב כי נולדה מאוד קטנה ושוחררה מביהח 2.655 ועוד ירדה במשקל ל2.505 עקב הנקה לא נכונה... ולכן המעקב... אמרו לי אחרי כל הנקה לשאוב ולתת לה השלמות של שאוב... עכשיו אין לי שאוב לתת לה בכלל כי בקושי יוצא לי חלב בשאיבות, כך שהפסקתי לשאוב משבת האחרונה... לפני כן היה יוצא לי במשאבה כמויות ממש יפות של 120 ויותר ועכשיו חצי מהכמות בקושי 60... כמובן שהיא עלתה במשקל והיום שוקלת 3.335 תודה לאל... אבל מה עושים??? היא לא ישנה לי טוב ומאין תחושה שכל הזמן רעבה... כל הזמן רוצה ציצי.. כשלוחצת על הפיטמה הציצי משפריץ כמו ממטרה לא יודעת כבר מה לעשות.. תודה למי שקראה...
 • תסמונת גיל שנתיים (קטי) 19/02/2018 16:33
  (סגור) כותרת: תסמונת גיל שנתיים מחבר: קטי תאריך ושעה: 19/02/2018 16:33
  באמת אבל באמת
  מה עושים עם תסמונת גיל שנתיים
  לא משנה מה אני עושה או לא עושה זה לא טוב לה.
  היא זורקת מתעצבנת משטתחת
  וזה בנוסף לזה שהיא לא ממש ישנה מדהים בחייה
  אז גם לילות בעמידה ובנענוע וגם אחרי הגן היא באה באנרגיה ל.. הכל בערך.
  מה עושים
  דיברתי הסברתי הכלתי חיבקתי
  באמת כלום לא נראה עוזר
 • צריכה עזרה ועצות שלכם (רחלי) 17/02/2018 15:25
  (סגור) כותרת: צריכה עזרה ועצות שלכם מחבר: רחלי תאריך ושעה: 17/02/2018 15:25
  אני מרגישה שהגידול שלי לא כל כך נכון לבת שלי
  יש לי ילדה בת 6 וחצי חודשים
  לא רגילה למוצקים או לא אוהבת
  העדיפות שלה היא קודם כל מטרנה !
  היו ממש רגעים שהבאתי לה ירקות או פירות והיא ממש צרחה מזה ואז כשויתרתי והבאתי מטרנה היא נרגעה אכלה ונרדמה .
  חייבת לציין בהתחלה דווקא הלך בסדר
  בשבועיים האחרונות זה פשוט לא עובד לנו עם המוצקים.
  מכיוון שאני אמא עייפה הרגלתי את הילדה שלי לישון לידי במיטה
  במיטה שלה היא קמה הרבה ולא רגועה.
  אני מרדימה אותה על הנדנדה של שילב
  היא חולה עלייה ,וכמובן מעבירה למיטה בלילה
  ושנ"צ היא ישנה עליה .
  תגידו לי אתן בנות איך אני משנה לה את ההרגלים
  שתישן במיטה שלה כל הלילה ונרדמת לבד
  או לפחות כשהיא במיטה שלה עם מוצץ בפה ואני לידה .
  והיא ישנה המון במהלך היום 3 פעמים ביום לא כולל לילה וכל שינה שלה שעה וחצי אפילו יכול לקחת 3 שעות.
  והיא קמה בלילה פעם אחת כדי לאכול וחוזרת לישון.
  אני חייבת עצות
 • הילדה רק בכיתה אלף.... (חגית) 17/02/2018 15:23
  (סגור) כותרת: הילדה רק בכיתה אלף.... מחבר: חגית תאריך ושעה: 17/02/2018 15:23
  היתכן דבר כזה שמורה תשלח לילדה בכיתה א' שמפריעה בשעורים מכתב שאוסרים עליה לחזור לשטח בית הספר ללא אבחון פסיכיאטרי?
  ילדה נורמטיבית של חד הורית שאכן יש לה קצת בעיות רגשיות אבל מכאן ועד אבחון פסיכיאטרי זה מרחק שנות אור. הילדה סובלת מהצקות של ילדים ומורדת במצב הזה כי המורה לא מענישה אותם אלה רק אותה ועל סמך זה המורה החליטה לדרוש אבחון פסיכיאטרי ולא מעניין את המורה מתי יש תור לזה אם זה בעוד שבועיים או חודש? שהילדה תשב בבית. האימא עובדת בלי סוף כדי לפרנס לבד ואין לה את הכוחות להתמודד עם הגישה הזאת?
  אין שום דו"ח שהילדה הזיקה למישהו , פשוט למורה נמאס להתמודד עם האופי והעקשנות של הילדה.
  כל מורה שאין לו עצבים לילד מסויים עכשיו ישלח אותו לאבחון פסיכיאטרי?
  אגב האימא הלכה והתחננה שהרופאה תקבל את הילדה בלי תור והפסיכיאטרית לא מצאה שום דבר מיוחד בילדה. המליצה יותר לישון ופחות מחשב.
 • הילד נכנס לגן ואני אובדת עצות... (אורית) 14/02/2018 13:13
  (סגור) כותרת: הילד נכנס לגן ואני אובדת עצות... מחבר: אורית תאריך ושעה: 14/02/2018 13:13
  מהיום שנכנס לגן כל כמה זמן חולה ,מה לא היה לו אדמדמת , פרכוסי חום,דלקת באוזניים, חשש לדלקת ריאות, סטרופטוקוק *2 , ולפני שבועיים היה לו חום 6 ימים קיבל מוקסיפן , עבר החזרתי לגן 4 ימים שוב חום גבוה גילו לו סטרופטוקוק מקבל אזניל היום היום החמישי אתמול התחיל שוב חום גבוה . מישהי חוותה דברים דומים והאם אני צריכה לקחת צעד קדימה ? לציין כל ציון חום בוקעת לו שן שאומרים לי שאין קשר שיניים עם חום.

  יש לכם עצות? מה עושים כדי שהילד לא יהיה חולה כל כך הרבה? מה עוד צריך לקרות...
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד