x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

פורום הריון ולידה - יומן הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • מספר גבוה בעיניים (ליאת) 21/03/2018 08:20
  (סגור) כותרת: מספר גבוה בעיניים מחבר: ליאת תאריך ושעה: 21/03/2018 08:20
  לפני כחודש הייתי עם בני בן 4 וחצי אצל רופא עיניים שאמר שיש לו מס' מאוד גבוה בשני העיניים והפנה אותי לרופא מומחה ולאופטמטריסט ילדים שגם הוא אמר אותו הדבר ונתן מרשם למשקפיים.

  יש לציין שעד הבדיקה לא שמתי לב שיש בעיה בראייה, גם הגננת לא ראתה משהוא חריג, הילד עשה עבודות יצירה כמו הדבקת מדבקות בצורה מושלמת, צבע ללא יציאה מהקווים, בנה פאזלים, הוא אף פעם לא התלונן שלא רואה טוב...

  אני מאוד מבולבלת מהמצב עד כדי כך שכבר חשבתי שאולי הרופא והאופטמטריסט טועים... האם משהיא עברה מקרה דומה?

  איך יתכן שילד עם כאלו מספרים גבוהים הסתדר עד היום בכל דבר בלי שנשים לב?
 • פרגון טהור לחיתולי האגיס (מיכל) 14/03/2018 18:04
  (סגור) כותרת: פרגון טהור לחיתולי האגיס מחבר: מיכל תאריך ושעה: 14/03/2018 18:04
  פרגון טהור!! כי כשמגיע מגיע...
  אני רואה הרבה פרסומים של אמהות מתוסכלות שמספרות על דליפות מהטיטול ומחליטות שהאגיס על הפנים.

  אז רציתי לשתף את הסיפור שלי:

  יש לי תינוקת מדהימה בת 10 חודשים וכל בוקר הייתה קמה רטובה. היא גם ישנה רק על הבטן אז כל הספיגה הייתה מתרכזת בקדמת הטיטול.

  כל בוקר אותו סיפור מתסכל להחליף את כללללל הבגדים שוב ושוב.

  גם אני החלטתי שהבעיה כנראה בהאגיס וניסיתי לעבור לפמפרס שבדיעבד הטיטול היה גרוע!! הטיטול לא היה גמיש, הסקוטצ׳ לא נתפס והכי חמור שאפילו לא ספג שעה וחצי (!!!) ולא רוצה לדעת מה היה קורה אם הייתי מנסה לילה שלם.

  לאחר שנפלתי על אזניים ערלות בשירות הלקוחות שלהם, בטענה כי תשובה לטענותיי אני אקבל רק בדואר (?!) וגם אין באפשרותם לשלוח דוגמיות במידות הללו מלבד טיטולי תחתונים, החלטתי להתקשר לשירות הלקוחות של האגיס ולשתף אותם בתסכול שלי. להפתעתי הצוות היה מאוד אמפתי ויעיל והציעו לי לנסות מידות יותר גדולות ובמקום שאבזבז עם כסף על קניית חבילות נוספות, מבלי ידיעה אם יתאימו או לא, הציעו לשלוח לי דוגמיות עם מידות שונות מ-2 הסוגים. הקטנה שלי מידה 4, שלחו לי לנסות מידה 4+, 5 ו-6 ואת הפתרון המושלם מצאתי במידה 6 (רק לשעות הלילה).
  והיום הבעיה חלפה לגמריי, קמה בבוקר יבשה לחלוט
 • איך לשלב הנקה עם תמ"ל (אליסיה) 12/03/2018 15:39
  (סגור) כותרת: איך לשלב הנקה עם תמ"ל מחבר: אליסיה תאריך ושעה: 12/03/2018 15:39
  לצערי נאלצת להשאיר יונקת בת חודשיים וחצי להרבה זמן (10-12 שעות). יש לי כשלוש מנות של חלב שאוב והשאר היא תקבל תמ"ל. איך כדאי לשלב? או שאין משמעות בכלל? (אחרי תמ"ל היא לא רעבה ל3-4 שעות , לפחות ככה יצא כשנתנו לה לבדוק שהיא מגיבה טוב) כשהיא יונקת היא יונקת כל שעתיים. אם זה משנה מדובר על מהבוקר מוקדם (סביבות 6 , כמובן אניק אותה ממש לפני שניפרד) עד הערב.
  שאלת בונוס- טשטוש בוריד- אפשר להניק/לתת מחלב שנשאב אח"כ?
 • כמה זה מרגיז... (ליז) 12/03/2018 11:53
  (סגור) כותרת: כמה זה מרגיז... מחבר: ליז תאריך ושעה: 12/03/2018 11:53
  מיום חמישי יש לבן שלי בן 4 חודשים חום של 38.8 שעולה ויורד בין לבין רצה לרופא מבקשת פיתרון אומר אין כלום חוץ מתרופת הורדת חום אומר שעם עולה שוב לרוץ לבית חולים ביום שישי בשעה 1:45 הנסיך מתעורר לאכול ואני בודקת חום היה 38.9 מעירה את בעלי ורצה למיון ושם אני חוטפת עצבים מהגועל מנפש של הרופאים שעושים בדיקות והכי גרוע לא נותנים כלום להורדת החום שכבר הגיע ל 39 חום הם אומרים שהגוף צריך להלחם בעצמו עכשוי הבן שלי חוסר שינה ולא אוכל ויש לו חום 39 אז למה לא לתת משהו להוריד ככה נמשך עד יום שבת בצהריים שהחלטתי שאת הבן שלי אני מוציאה משם
  והגעתי הביתה נתתי לו נומיבול ותודה תודה לאל שהקשבתי לאמהות שבתוכי החום ירד ל37.0 והילד שלי חזר לצחוק ולאכול עכשוי למה בבית חולים מחכים עד שיהיה יותר גרוע
  מצטערת על החפירה אבל הייתי צריכה לפרוק מהלב
 • לישון לילה שלם (ליאת) 12/03/2018 11:16
  (סגור) כותרת: לישון לילה שלם מחבר: ליאת תאריך ושעה: 12/03/2018 11:16
  לאחרונה אני רואה מלא פוסטים בקבוצה איך לגרום לילד לישון לילה שלם.. ויש כאלו שעונות שכמה לילות של בכי שהתינוק במיטה ולא מגיעים אליו ואח"כ נחת .. הוא ישן כמו שצריך... מתארת לעצמי שזה נשמע מפתה ופשוט
  א ב ל בנות תינוק שאחרי כמה לילות של בכי מפסיק לבכות זה לא בגלל שהכל טוב והוא רגוע ונינוח זה בכלל שהתרגל שלא משנה כמה יבכה וכמה יזדקק להוריו לא יהיה מענה . זה תינוק שהבין שגם ככה לא יתייחסו אליו. בנות התינוק שלכם לא בוכה סתם . הוא לא מפונק . הוא באמת באמת זקוק לכן.. גם אם הוא בדיוק סיים לאכול וגם אם זה לא הגזים ... העולם הזה החדש לו .. הפרידה לשינה מפחידה אותו... הוא זקוק לחום שלכם .. הוא זקוק לחיבוק שלכם בשביל להרגיש בטוח בעולם... הוא לגמרי יצור חסר ישע אין לו אחר בעולמו שימלא את צרכיו אילולא אתם .
  לא הוא לא יתרגל . הוא פשוט זקוק לחום ואהבה שלכם.. ברגע שהוא ירגיש מספיק בטוח הוא יירדם גם בלי הנדנוד החיבוק וההנקה .. אתם אלו שהבאתם אותו לעולם הוא לא ביקש להגיע לכאן . תנו לו את היחס שמגיע לו תנו לו תשומת לב שהוא באמת זקוק לה .
 • כשמרביצים לילד... (חן) 11/03/2018 19:26
  (סגור) כותרת: כשמרביצים לילד... מחבר: חן תאריך ושעה: 11/03/2018 19:26
  מה אתן עושות עם הדילמה הזאת:
  כשמרביצים לבן שלי
  (כיתה א'), אני אומרת לו להחזיר.
  בביה"ס מענישים אותו על כך.
  כי אסור שתיהיה אלימות, ובצדק.
  אבל מצד שני.......
  אני לא מוכנה שהוא ישאר אדיש כשמישהו מחליט להרביץ לו.
  אני כן רוצה שיגן על עצמו, שיחזיר.
  כך הילד הזה או האחר לא ירביצו לו שוב.
  בקיצור....איך זה עובד אצלכן?
 • חייבת להפסיק להניק (הדס) 07/03/2018 10:35
  (סגור) כותרת: חייבת להפסיק להניק מחבר: הדס תאריך ושעה: 07/03/2018 10:35
  מנסה לגמול מהנקה בת שבעה חודשים שמעולם לא קיבלה בקבוק.
  עם כל הכאב, זה דחוף לי כי אני צריכה לקחת איזושהי תרופה.
  ניסיתי כל סוגי הבקבוקים, כל סוגי התמל, ניסית פטל בבקבוק.
  המקסימום שהיא לוקחת זה שתי מציצות ואז חוזרת לשחק עם הפיטמה של הבקבוק בפה. תמל בכלל היא לא מסכימה ומסובבת את הראש.
  אין לי כל כך מי שייתן לה במקומי, בעלי מנסה כל יום יש לו חצי שעה בבוקר ולא מצליח.
  אני חייבת להפסיק להניק ומיואשת עד דמעות.
 • רופאת ילדים?! (שחף) 07/03/2018 09:16
  (סגור) כותרת: רופאת ילדים?! מחבר: שחף תאריך ושעה: 07/03/2018 09:16
  מסתבר שילדים מרמת אביב יותר טובים , שקטים ומחונכים מילדים מבת ים , לדברי "רופאת הילדים , היום הייתי עם הבת שלי אצלה , הבת שלי לא מתה על רופאים... ורגילה לרופא שלה קלטר , אבל הייתי חייבת תור דחוף, הגעתי הרופאה בקושי נגעה בילדה בקושי בדקה מה יש לה , מה שהרגיע את הבת שלי זה הפלאפון עם שירים של יובל , ולה זה נורא הפריע ... יש לציין שהיא הייתה עם הפלאפון לאחר הסוג של הבדיקה שהרופא הקלידה עשתה , זה היה בזמן שהיא הקלידה במחשב את המרשם ... אז נתתי לה את הפלאפון כי בכתה אז ה"רופאה" אמרה לי:

  "מעניין אני מטפלת בילדים גם ברמת אביב והם לא מתנהגים כמו הילדים של בת ים" , אז אמרתי לה מה זאת אומרת ?! , ענתה לי שוב את אותה תשובה והוסיפה מבט מזלזל,

  עצוב לי מאוד מאוד לדעת שזה מה שהיא חושבת על המטופלים פה , עצוב לי שעדיין ב2018 עדיין יש את האפליה הזאת ואת הסטיגמה הזאת שלא עוברת , אם זה מה שהיא חושבת עלינו הבת ימים ה "בעייתים " אז אני חושבת שאישה כזאת לא צריכה לשרת אותנו ברפואה הציבורית, נכון זה משפט קטן שהיא אמרה אבל עדיין עם משמעות מאוד גדולה.
 • רוצה להפסיק להניק... (תותי) 06/03/2018 14:58
  (סגור) כותרת: רוצה להפסיק להניק... מחבר: תותי תאריך ושעה: 06/03/2018 14:58
  היי בנות..שנה של הנקה.
  .מעוניינת להפסיק להניק.. לא רוצה להיכנס לעניין של למה להפסיק, אבל אני ממש לא בעניין של להמשיך. הקטנה שלי אוכלת מוצקים אבל מרגיש לי שיהיה חסר לה אם לא תיקח תמל...אבל ואבל גדול..היא לא מוכנה לטעום את זה..ניסיתי רק מטרנה בנתיים..השאלה אם עם תמל אחר זה יעבוד יותר. כרגע יש הנקת בוקר...2 בקבוקים שאובים בגן. בקבוק שאוב לפני השינה ובקבוק שאוב אחד בלילה. רוצה להפסיק עם השאיבות וההנקות...נגמרתי....
 • פריזמה או פלוטין בהריון (נויה) 05/03/2018 21:50
  (סגור) כותרת: פריזמה או פלוטין בהריון מחבר: נויה תאריך ושעה: 05/03/2018 21:50
  היי בנות, אני נמצאת בהריון ראשון שבוע 12 וכמה ימים.
  אני אומנם דוגלת באמצעיים טבעים ככל האפשר, לא אוהבת להשתמש בתרופות אלא רק ברפואה אלטרנטיבית ויחד עם זאת אני נוטלת באופן קבוע עוד לפני ההריון תרופה בשם "פריזמה" או בשמה השני "פלוטין" שעוזרת לי מאד.
  לפי הייעוץ הטרטולוגי היא מותרת בהריון אך אני בחרתי להפסיק בזמן הריון כדי לאפשר להריון להיות נקי מתרופות.
  יחד עם זאת לא קל לי כבר שלושה חודשים בלי התרופה ושוקלת לחזור לקחת אותה.
  זוהי תרופה אנטי דיכאונית עדינה מאד.
  יש כאן מישהי שלקחה או לוקחת בזמן הריון?
 • התייעצות עם אמהות מנוסות (עופרי) 04/03/2018 18:43
  (סגור) כותרת: התייעצות עם אמהות מנוסות מחבר: עופרי תאריך ושעה: 04/03/2018 18:43
  קודם כל חשוב לי לציין שאני מאוד הורמונלית וכל יום אחר הצהריים אני מרגישה מחנק ופורצת בבכי.. כל יום זה טיפה משתפר אבל עדיין זה קיים.

  לפני 9 ימים נולד הקטנציק ובמהלך השהות בבית חולים גילינו שאין לי מספיק חלב, שילבו סימילאק בשביל שיעלה חזרה במשקל (ירד 10%).
  ביום שישי האחרון הבאתי יועצת הנקה הבייתה שעזרה אבל לא מספיק. החיבור לא מושלם, אני מנסה לתסף אותו בכל הנקה עם לחיצות על השד בשביל להגביר את הזרימה, אנחנו עדיין משלימים לו עם 30 סיסי סימלאק, שאיבות לא מצליחות לי יותר מדי.. מצליחה מדי פעם לשאוב בערך 15 סיסי.

  ליל אמש היה מאוד קשה, הוא לא נרדם.. רק בכה, ניסיתי להניק אבל הוא סרב ונרדם. כשהרמתי אותו לשים בעריסה הוא התעורר בצווחות. הצלחנו רק ב6 בבוקר להרדים אותו.. זה היה לילה מאוד קשה נפשית עבורי.

  היום עשינו לו את הברית והיה לי מאוד קשה להעיר אותו לאכול.. הצלחתי לאחר שהפשטתי אותו והוא ינק בערך כשעה (לא רצוף). בסוף נרדם והוא ישן כבר שלוש שעות רצוף.

  מחר, בעלי חוזר לעבודה, ומכיוון שאני מניקה הוחלט על סידור שאני ישנה כמה שיותר במהלך היום כאשר הבייבי ישן ובלילה אני זו שקמה אליו (כמובן שאם אני מגיעה לסף תשישות אז אני מעירה את בעלי שיעזור לי)..
  אבל אני בחששות מהלילה הזה.. אם הוא יהיה כמו הלילה הקודם שלא משנה מה עשינו הוא לא ישן.. והייתי שמחה לקבל עצות מכן איך אפשר להתגבר על החששות ולזרום עם הקושי של הלילות...

  תודה על הסבלנות למי שקראה הכל
 • הילדה לא רוצה לאכול מבקבוק (נעמי ורשבסקי) 04/03/2018 15:45
  (סגור) כותרת: הילדה לא רוצה לאכול מבקבוק מחבר: נעמי ורשבסקי תאריך ושעה: 04/03/2018 15:45
  חייבת יעוץ והכוונה ! הבת שלי כמעט בת 4 חודשים על הנקה מלאה - לא מוכנה לקחת שום בקבוק בשום אופן ( מאמ, טומי טיפי , אוונט ) עוד חודש אני חוזרת לעבודה וחייבת שתלמד לאכול מבקבוק חלב שלי שאוב . יש לציין שעד גיל חודש וחצי הייתי משלבת לה עם בקבוק והיא הייתה לוקחת פתאום היה לי לקראת גיל חודשיים שלה מחסור בחלב וניסיתי להשלים לה עם תמ״ל רק לפני השינה .ושום תמ״ל לא התאים היא הקיאה הכל בצורה מפחידה ( כנרא רגישות ללקטוז - סימילאק , מטרנה ,ונוטרילון) . ומאז פיתחה סרבנות קשה לבקבוקים כנרא מהפחד להקיא . בנוסף אני מניקה רק עם פטמת סיליקון ! ומנסה לתת לה רק חלב שלי שאוב ( מופשר מהמקפיא) תעזרו לי אני מיואשת
 • גמילה מחיתולים - צריכה עצות (רווית) 04/03/2018 10:45
  (סגור) כותרת: גמילה מחיתולים - צריכה עצות מחבר: רווית תאריך ושעה: 04/03/2018 10:45
  היי הבת שלי עוד חודשיים בת ארבע ונגמלה עכשיו מחיתולים באמצע הלילה. יש לילות שהיא מפספסת ובלילות האלה לוקח לה הרבה מאוד זמן להירדם חזרה והיא התחילה לדרוש שאנחנו נשב לידה עד שתירדם, בגדול אין לי בעיה עם זה אבל זה בדרך כלל נמשך עד שעתיים. הדרישה הזו הפכה להיות גם כשהיא הולכת לישון בתחילת הלילה דבר שאף פעם לא היה! תמיד היה לנו טקס שינה סיפור שיר ולישון והיא הייתה נרדמת בלי בעיה. איך אני גורמת לה לחזור לישון לבד? מיותר לציין שהיא קמה עייפה ועצבנית.. היא ישנה באותו חדר עם אח שלה בן שנה שמתעורר דיי מהר כשהיא בוכה. אשמח לעצות
 • צריכה לשתף ולשאול... (אנונימית) 04/03/2018 09:54
  (סגור) כותרת: צריכה לשתף ולשאול... מחבר: אנונימית תאריך ושעה: 04/03/2018 09:54
  אני בת 31. לפני חצי שנה עברתי הפלה טבעית. זה היה הריון חוץ רחמי ולמזלי הוא נפל בלי הרבה התערבות רפואית.
  לפני כחודש נקלטתי שוב.. אנחנו בעננים. הוא חמוד והגיע ממש לאמצע הרחם.
  לקחתי כל כאב באהבה. אומרת כל יום תודה לאלוהים ושרק ישמור לי עליו. אבל אתמול שוב...התחילו דימומים. והתגברו.. והיום בבדיקת רופא הבנו שהעובר לא מתפתח. ואין דופק.
  אני שוברה! אני יודעת שזה נפוץ כל עניין ההפלות בטרימסטר הראשון אבל.. איך לעזאזל אפשר להתרומם מזה?!
  אשמח לשמוע ממי שחוותה דבר דומה, אם בסוף כן הצליחה ללדת.. ?
 • מה הייתן עושות במקרה כזה? (שרון) 27/02/2018 14:09
  (סגור) כותרת: מה הייתן עושות במקרה כזה? מחבר: שרון תאריך ושעה: 27/02/2018 14:09
  שבוע שעבר הבת שלי בכיתה א' בחינוך מיוחד חזרה מבית הספר וסיפרה לי שילד מהכיתה שלה שנוסע איתה בהסעה אמר לה לשבת עליו ואחרי זה אמר לה לעמוד כשהיא עמדה הוא הוריד לה את המכנס והציץ לה בתחתונים.

  ילד נוסף מהכיתה אישר שזה באמת קרה כמובן שישר פניתי למורה ולראש העיר זימנו אותי לשיחה בעירייה ואמרו שיטפלו בזה .

  בשיחה הם ניסו להבהיר לי שהם בכלל לא מחוייבים בהסעה העירו לי על שיש לי תמונות של הילדה בפייס התלוננו למה פניתי לראש העיר ולא למחלקת החינוך ואמרו שצריך לעשות טיפול לילדה למה היא בכלל הסכימה לעשות מה שהילד ביקש ממנה .
  ניסתי להתעקש איתם שילדים קטנים בכיתה א' ועוד בחינוך מיוחד מצריכים מלווה בהסעה הם טוענים שמבחינת החוק הם לא זכאים למלווה.

  אם אין שום השגחה בהסעה מי אמור לפקח על הילדים ? איך זה שהנהג לא שמע ולא שם לב לכל מה שקרה ? והתשובות של העירייה שנראה שבטיחות הילדים זה הדבר האחרון שמעניין אותם אפילו במשטרה לא יכולים לעשות כלום כי הם מתחת לגיל 12 .
  איך יכול להיות שילדה בת 7 עוברת הטרדה מינית ואף אחד לא נותן את הדין ולוקח אחריות ?

  הפחד הכי גדול שלי בתור אמא זה שאני לא אוכל להגן על הילדים שלי והרגע הזה הגיע ואני אוכלת את עצמי על זה ולא יודעת מה לעשות איזה חוסר אונים ...
 • מתכוננת ללידה ויש לי שאלות (נ.פ) 26/02/2018 18:04
  (סגור) כותרת: מתכוננת ללידה ויש לי שאלות מחבר: נ.פ תאריך ושעה: 26/02/2018 18:04
  היי, ממש ממש אשמח להתייעצות.
  שבוע 39+5 לקראת לידה שניה, אתמול התחילו להיות צירים כואבים עם יציאה של הפקק הרירי, לקראת הערב התחלתי לתזמן והגעתי לציר של דקה כל 5 דקות במשך שעה וחצי. יצאתי לבית חולים וכשהגעתי, פתיחה 1.5 מחיקה 60 אחוז.
  ככל שעבר הזמן הצירים התמעטו ואחרי כמה שעות כלום לא השתנה.
  בלידה הראשונה שלי הגעתי לבית חולים עם כאבי תופת שהתחילו ישר עם פתיחה מאוד קטנה שהתקדמה ממש לאט ולקח בערך יומיים של צירים מאוד חזקים עד שהגעתי לפתיחה 3.

  מס' שאלות:
  איך אדע מתי באמת לצאת לבית חולים אם כבר קרה שהגעתי לצירים שדורשים לצאת לבית חולים והפתיחה עדיין לא מספקת?
  האם זה הגיוני שהצירים כבר נהיו סדירים ואז הם פשוט התמעטו ברגע שחוברתי למוניטור? (היום כבר כמעט ואין צירים...פשוט הפסיקו)
  יש דברים שיכולים להקל עליי אם הצירים שאני מרגישה הם לחץ בפי הטבעת בלבד? טנס ועיסויים בגב פחות רלוונטים לי הפעם..
  האם אתן חושבות שיש משהו שיכול לזרז את התהליך?
  ברגע שיש לי ציר הוא ממש ממש כואב אבל זה לא מתקדם לשומקום...

  תודה רבה
 • מכוונת ללידה טבעית (ש.ד) 26/02/2018 18:02
  (סגור) כותרת: מכוונת ללידה טבעית מחבר: ש.ד תאריך ושעה: 26/02/2018 18:02
  קצת רקע...
  עברתי קיסרי בחירום עקב מצג עכוז ירידת מים בשבוע 35 פלוס 6 משקל המתוקונת שלי הייתה 2350.

  כיום הריון שני בשבוע 31 פלוס 6 משקל העוברית לא קטן היא גדולה 2100 ונחשבת לפי הערכת משקל בשבוע 33 פלוס 2 ,
  מרגיש לי כמו שהרגשתי בלידה הראשונה שאלד מוקדם שנית,
  יש צירים לא סדירים לחצים בבטן התקשויות ולחץ על החתך הכל נורא חסר מקום בידיוק כמו שהיה לי בראשונה, 3 שבועות לפני שילדתי שאמרתי לכולם אין מצב אני סוחבת עד שבוע 40 והעוברית עוד גדולה מהרגיל.

  הרופא במיון אמר לי ליהיות עם יד על הדופק ולהשתדל ליהיות במעקבים ואמר עוד דבר שמאחר ועברתי קיסרי אהיה חייבת ליהיות מנוטרת במהלך כל הלידה למקרה של מצוקה או קרע במהלך צירים ,

  העיניין הוא שאמר שלא אוכל ליהיות בבריאות האישה ללידה טיבעית ולא אוכל להשתמש בניטור אלחוטי כי לא טוב לפי מה שאמר(הרופא משיבא).

  ללדת טיבעי מאוד קריטי עבורי, האפידורל לאחר שהייתי בהתאוששות גרם לי לבעיה בריאותית קשה שהיו בטוחים וגם אני הייתי בטוחה שאני בין החיים למוות, למשך יום הייתי בבית חולים רגיל לקחו אותי לבדיקות לאחר "ההתאוששות" ועוד יומיים חוסר אונים מוחלט ..
  יהיו לי בקרוב 2 בנות לטפל בהם, לא אוכל להרשות לעצמי כשיש לי ילדה בת שנה וחצי בבית ותינוקת להניק ליהיות בסיטואציה הזו שנית ..

  מה עושים ?איך יולדים טיבעי כשמחוברים?
  בזרימת מים ?בתזוזה שחייב עם הצירים?מישהי עברה לידה טיבעית כשהיא בכל הלידה הייתה מחוברת למוניטור לא אלחוטי זה אפשרי?
  אני לא רואה איך עם צירים אני שוכבת במיטה מחוברת למוניטור ומחכה ללדת...
 • מחפשת דרך להנקה יורת אפקטיבית (אינגה) 26/02/2018 17:58
  (סגור) כותרת: מחפשת דרך להנקה יורת אפקטיבית מחבר: אינגה תאריך ושעה: 26/02/2018 17:58
  למניקות שבחבורה - תינוק בן 3 וחצי שבועות, על הנקה מלאה. יונק דרך פיטמת סיליקון ובלילה נותנת לו לפחות פעם אחת בקבוק שאוב. בימים האחרונים זמני ההנקה התקצרו ואחרי 15-20 דק מתחיל להיות מאוד לא רגוע ולא רוצה יותר לינוק אבל מראה סימני רעב ואני נאלצת להשלים לו מבקבוק.... מה אפשר לעשות כדי להפוך את ההנקה ליותר אפקטיבית? (שוקלת להתחיל להאכיל אותו דרך בקבוק שאוב בלבד אבל אז אני מפחדת שייגמר לי החלב מהר יותר...) אשמח לתובנות ועצות
 • קקי בלי ריח לילד בן 9 חודשים (שלי) 26/02/2018 14:11
  (סגור) כותרת: קקי בלי ריח לילד בן 9 חודשים מחבר: שלי תאריך ושעה: 26/02/2018 14:11
  הילד שלי בן 9 חודשים וכל פעם שהוא עושה קקי זה בלי ריח לא יודעת מה לעשות עם זה רק השבת הזאת הוא עשה פעמיים קקי וזה היה במקרה שהחלפתי לו חיתול ראיתי קקי ובנתיים הטוסיק שלו אדום אדום ומעבר לזה שהוא עושה קקי בלי ריח אני צריכה להדביק את האף שלי לטוסיק שלו כדי להריח וגם מריחים בקושי, והוא לא מתלונן או משו כזה אם הוא על הגב הוא פשוט מתהפך לו (כי לא נוח לו עם הקקי)מה אני עושה לא נכון יכול להיות משו קשור לאוכל לפנות לרופא?!
 • התייעצות חשובה בשני עניינים (ריקי) 21/02/2018 09:17
  (סגור) כותרת: התייעצות חשובה בשני עניינים מחבר: ריקי תאריך ושעה: 21/02/2018 09:17
  יש לי 2 שאלות:

  1: הבן שלי בן 7 חודשים ואני איתו בבית, מאז שהוא קם בבוקר הוא כל היום משחק שעתיים וישן ככה כל פעם עד שמתקלח והולך לישון ללילה שלם עד הבוקר (קם בערך ב5 לבקבוק וחוזר לישוו עד 6 וחצי 7) רציתי לדעת אם זה תקין שיוצא שישן במהלך היום בין 4-3 פעמים.

  2: רוצה לדעת למי שיש ניסיון האם כדאי לשלוח את התינוק למעון בספטמבר אם יש לי את האופציה להישאר איתו בבית או לשלוח אותו למעון בשביל ההתפתחות שלו שיהיה עם ילדים ותהיה לו שגרת יום מסודרת אני ממש מתלבטת..
 • צריכה עצה טובה מנשים אחרות (עדי) 20/02/2018 14:29
  (סגור) כותרת: צריכה עצה טובה מנשים אחרות מחבר: עדי תאריך ושעה: 20/02/2018 14:29
  מרגישה קצת חסרת אונים.. הבת שלי בת חודש היום.. עד לפני שבוע היה לי ציצי מלא ושופע בחלב... אפילו היה גודש וסתימה קלה ולכן הפסקתי הכדורי חילבה.. כנראה שיצרתי זעזוע ופתאום נוצרה הפעולה ההפוכה והציצי ניהיה ריק... חזרתי לקחת הכדורי חילבה... וכנראה שגם עברה על הילדה קפיצת גדילה בשבת האחרונה... השינה שלה נהייתה גרועה... לפני כן הייתה ישנה מעולה ברמה שהייתי צריכה להעיר אותה לאכול... פרט ששכחתי לציין זה שהיא הייתה במעקב בטיפת חלב כי נולדה מאוד קטנה ושוחררה מביהח 2.655 ועוד ירדה במשקל ל2.505 עקב הנקה לא נכונה... ולכן המעקב... אמרו לי אחרי כל הנקה לשאוב ולתת לה השלמות של שאוב... עכשיו אין לי שאוב לתת לה בכלל כי בקושי יוצא לי חלב בשאיבות, כך שהפסקתי לשאוב משבת האחרונה... לפני כן היה יוצא לי במשאבה כמויות ממש יפות של 120 ויותר ועכשיו חצי מהכמות בקושי 60... כמובן שהיא עלתה במשקל והיום שוקלת 3.335 תודה לאל... אבל מה עושים??? היא לא ישנה לי טוב ומאין תחושה שכל הזמן רעבה... כל הזמן רוצה ציצי.. כשלוחצת על הפיטמה הציצי משפריץ כמו ממטרה לא יודעת כבר מה לעשות.. תודה למי שקראה...
 • תסמונת גיל שנתיים (קטי) 19/02/2018 16:33
  (סגור) כותרת: תסמונת גיל שנתיים מחבר: קטי תאריך ושעה: 19/02/2018 16:33
  באמת אבל באמת
  מה עושים עם תסמונת גיל שנתיים
  לא משנה מה אני עושה או לא עושה זה לא טוב לה.
  היא זורקת מתעצבנת משטתחת
  וזה בנוסף לזה שהיא לא ממש ישנה מדהים בחייה
  אז גם לילות בעמידה ובנענוע וגם אחרי הגן היא באה באנרגיה ל.. הכל בערך.
  מה עושים
  דיברתי הסברתי הכלתי חיבקתי
  באמת כלום לא נראה עוזר
 • כינים - מה עושים? איך נפתרים מהן? (רעיה) 06/02/2018 23:45
  (סגור) כותרת: כינים - מה עושים? איך נפתרים מהן? מחבר: רעיה תאריך ושעה: 06/02/2018 23:45
  אני אמא חסרת אונים לילדה בכיתה ג.
  ב3 חודשים האחרונים עשיתי ביתי 3 טיפולי כינים ( מטיש ומייגע) מכיוון שאני אמא לא מזניחה ישר כשאני רואה כינה או ביצה ישר טיפול.

  הסתבר לי השבוע מביתי ומאחת האמהות בכיתה שיש בכיתה ילדה שכבר שנתיים מלאהההה בכינים עד כדי כך שהבנות בכיתה רואות את הכינים מטיילות לה בראש ואומרות לה שיש לה חיות קטנות שחורות בשיער.

  היום ראיתי בראשה של ביתי כינה, חשכו עיניי אחרי שעשיתי לה טיפול יסודי בראש לפני שבועים.

  אני חסרת אונים.

  בגלל אמא שמזניחה את ביתה אני וביתי מתענות.
  חסרת אונים. לא יודעת מה עלי לעשות כדי שמשהו מביהס יועיל בטובו ויאמר לאמא המזניחה שטפל בראש של ביתה דחוף.
  כינים זו מחלה מדבקת לכל דבר.
  חייבת את עצתכן דחו
 • צריכה עזרה ועצות שלכם (רחלי) 17/02/2018 15:25
  (סגור) כותרת: צריכה עזרה ועצות שלכם מחבר: רחלי תאריך ושעה: 17/02/2018 15:25
  אני מרגישה שהגידול שלי לא כל כך נכון לבת שלי
  יש לי ילדה בת 6 וחצי חודשים
  לא רגילה למוצקים או לא אוהבת
  העדיפות שלה היא קודם כל מטרנה !
  היו ממש רגעים שהבאתי לה ירקות או פירות והיא ממש צרחה מזה ואז כשויתרתי והבאתי מטרנה היא נרגעה אכלה ונרדמה .
  חייבת לציין בהתחלה דווקא הלך בסדר
  בשבועיים האחרונות זה פשוט לא עובד לנו עם המוצקים.
  מכיוון שאני אמא עייפה הרגלתי את הילדה שלי לישון לידי במיטה
  במיטה שלה היא קמה הרבה ולא רגועה.
  אני מרדימה אותה על הנדנדה של שילב
  היא חולה עלייה ,וכמובן מעבירה למיטה בלילה
  ושנ"צ היא ישנה עליה .
  תגידו לי אתן בנות איך אני משנה לה את ההרגלים
  שתישן במיטה שלה כל הלילה ונרדמת לבד
  או לפחות כשהיא במיטה שלה עם מוצץ בפה ואני לידה .
  והיא ישנה המון במהלך היום 3 פעמים ביום לא כולל לילה וכל שינה שלה שעה וחצי אפילו יכול לקחת 3 שעות.
  והיא קמה בלילה פעם אחת כדי לאכול וחוזרת לישון.
  אני חייבת עצות
 • הילדה רק בכיתה אלף.... (חגית) 17/02/2018 15:23
  (סגור) כותרת: הילדה רק בכיתה אלף.... מחבר: חגית תאריך ושעה: 17/02/2018 15:23
  היתכן דבר כזה שמורה תשלח לילדה בכיתה א' שמפריעה בשעורים מכתב שאוסרים עליה לחזור לשטח בית הספר ללא אבחון פסיכיאטרי?
  ילדה נורמטיבית של חד הורית שאכן יש לה קצת בעיות רגשיות אבל מכאן ועד אבחון פסיכיאטרי זה מרחק שנות אור. הילדה סובלת מהצקות של ילדים ומורדת במצב הזה כי המורה לא מענישה אותם אלה רק אותה ועל סמך זה המורה החליטה לדרוש אבחון פסיכיאטרי ולא מעניין את המורה מתי יש תור לזה אם זה בעוד שבועיים או חודש? שהילדה תשב בבית. האימא עובדת בלי סוף כדי לפרנס לבד ואין לה את הכוחות להתמודד עם הגישה הזאת?
  אין שום דו"ח שהילדה הזיקה למישהו , פשוט למורה נמאס להתמודד עם האופי והעקשנות של הילדה.
  כל מורה שאין לו עצבים לילד מסויים עכשיו ישלח אותו לאבחון פסיכיאטרי?
  אגב האימא הלכה והתחננה שהרופאה תקבל את הילדה בלי תור והפסיכיאטרית לא מצאה שום דבר מיוחד בילדה. המליצה יותר לישון ופחות מחשב.
 • הילד נכנס לגן ואני אובדת עצות... (אורית) 14/02/2018 13:13
  (סגור) כותרת: הילד נכנס לגן ואני אובדת עצות... מחבר: אורית תאריך ושעה: 14/02/2018 13:13
  מהיום שנכנס לגן כל כמה זמן חולה ,מה לא היה לו אדמדמת , פרכוסי חום,דלקת באוזניים, חשש לדלקת ריאות, סטרופטוקוק *2 , ולפני שבועיים היה לו חום 6 ימים קיבל מוקסיפן , עבר החזרתי לגן 4 ימים שוב חום גבוה גילו לו סטרופטוקוק מקבל אזניל היום היום החמישי אתמול התחיל שוב חום גבוה . מישהי חוותה דברים דומים והאם אני צריכה לקחת צעד קדימה ? לציין כל ציון חום בוקעת לו שן שאומרים לי שאין קשר שיניים עם חום.

  יש לכם עצות? מה עושים כדי שהילד לא יהיה חולה כל כך הרבה? מה עוד צריך לקרות...
 • כאבים אחרי הלידה (דורית) 12/02/2018 20:35
  (סגור) כותרת: כאבים אחרי הלידה מחבר: דורית תאריך ושעה: 12/02/2018 20:35
  ערב טוב

  ילדתי לפני 8 ימים ועשו לי לא מעט תפרים. אני מרגישה את הכאב מבפנים ובעיקר תחושה של דקירות במקום ממנו יצא התינוק. חשבתי שבפרק זמן הזה אחזור לעצמי אבל לצערי לא רואה את זה מגיע. אני ממש מתוסכלת מהעניין. יש לציין שמשככי כאבים לא עוזרים לי. אני לא נמצאת בארץ ואלך מחר לרופא, אבל מישהי נתקלה בתופעה? לפני כמה ימים הלכתי עם הקטן לבדיקה ושאלתי לגבי זה, אמרו לי שזה טבעי ולוקח לתפרים זמן לעבור.

  אציין שההריון היה תקין וללא כאבים או בעיות כלשהן..
 • זה יהיה נורא לתינוק? (ולרי) 12/02/2018 17:26
  (סגור) כותרת: זה יהיה נורא לתינוק? מחבר: ולרי תאריך ושעה: 12/02/2018 17:26
  יש לי שאלה, אשמח אם לא תשפטו: השתחררנו מבית חולים עם צהבת להמשך טיפול.
  בעקרון מניקה במשך היום ובקבוק שאוב בלילה.
  אני נקרעת בין הנקות שלוקחות לי המון זמן לבין חוסר שינה שלי לבין ילדה גדולה שלי שמאוד מאוד מקנא ודורשת אותי כל הזמן.
  והשאלה- אם אני אעבור לשאיבה בלבד ללא הקפאות , פשוט לשאוב לפני כל האכלה וכמובן קצת ציצי- זה יהיה נורא מאוד מאוד לתינוק?
  המון תודה על ההבנה)
 • איך נפתרים מתולעים (מעיין) 12/02/2018 12:55
  (סגור) כותרת: איך נפתרים מתולעים מחבר: מעיין תאריך ושעה: 12/02/2018 12:55
  תולעים

  איך לעזעזל נפטרים מהן?

  כבר 4 לילות בלי שינה פה. נתתי קלינתול (כי ראיתי המלצות חמות על המוצר) ובכלל התחלתי לתת בקטע של מניעה ובאותו היום התחילה הסאגה. איך למה!? הערתי את השדים?

  מה יהיה? מה העניין שהן לא עוזבות?

  הילדה (בת 5) בולעת שום, הדס, זרעי אשכוליות חומץ מה לא והן חוגגות אצלה בטוסיק . היא בקושי אוכלת מתוק עכשיו גם בכללי, לפחות יחסית לילדים פה סביבה. זה סיוט
  אני עם הפנס של הטלפון מאירה ומוציאה אותן אחת אחת, כבר ספרנו 15!
 • צריכה עזרה - הילדה צורחת בנסיעות (חן) 11/02/2018 21:38
  (סגור) כותרת: צריכה עזרה - הילדה צורחת בנסיעות מחבר: חן תאריך ושעה: 11/02/2018 21:38
  אני חייבת עזרה

  הבת שלי בת 3 וחצי חודשים. בהתחלה מאד אהבה לנסוע באוטו ועכשיו בתקופה האחרונה איך שנכנסים לאוטו או איל שאני מתחילה לנסוע היא מתחילה לצרוח צרחות אימיים.

  תחילה חשבתי שהסלקל קטן ולא נוח אז החלפתי לכיסא בטיחות תואם לגיל.אך עדיין הצרחות המשיכו.

  בהמשך חשבתי שהיא בוכה בגלל חוסר נוכחות שלי וניסיתי לנסוע איתה מאחורה כאשר מישהו אחר נוהג וגם לא עוזר. ניסיתי לשים לה בגד שלי וגם לא עוזר.
  חייבת לציין כי יש מעליה בובת מראה כדאי שאראה אותה מהמראה האם יכול להיות שהבובה אולי מפחידה אותה ולכן צורחת?

  אני עובדת עצות וחסרת אונים.

  לא יודעת מה לעשות נסיעה של 5 דקות הפכה להיות סיוט עלי האדמות
  שלא לדבר על העובדה שכבר יש לי פחד לנסוע איתה באוטו.

  אשמח לעזרה ועיצה.
  תודה רבה
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד