x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
בדיקת הריון מעקב הריון ימים בטוחים חוסר שינה יומן הריון יחסי מין ביוץ פורום הריון

פורום הריון ולידה - יומן הריון

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • רק אתן תעזרו... (אליה) 23/09/2019 09:34
  (סגור) כותרת: רק אתן תעזרו... מחבר: אליה תאריך ושעה: 23/09/2019 09:34
  שבוע 35.. אחרי הריון לא פשוט, הנה אני מגיעה לישורת האחרונה והקטנה שבבטן נמצאת במצג עכוז. מרגישה שבורה מזה. מחכה כבר כמה שבועות שתתהפך וזה לא קורה, עושה את התרגילים של ספינינג בייביז וזה גם לא עוזר.. אין לי כוחות להגיע חס וחלילה לקיסרי. אני לא יכולה להאמין שאחי כל הקושי אלד גם בניתוח. יש לי פוביה מניתוחים (בגלל עבר) ואני כל כך רוצה ללדת טבעי. אשמח לשמוע על עצות שלכן, וגם על סיפורים משמחים (שמתי לב שזה הכי הכי עוזר לי) אם יש כאן מישהי שהקטן/נה שלה בבטן התהפכו משבוע 35 והלאה, תכתבו לי, זה יעזור מאוד..
 • אולי יהיה לכם הסבר הגיוני (מעין) 15/09/2019 08:11
  (סגור) כותרת: אולי יהיה לכם הסבר הגיוני מחבר: מעין תאריך ושעה: 15/09/2019 08:11
  בתי בת ה5 אוכלת מעט מאוד. הכוונה לארוחות קטנות מאוד וחוסר רצון לאכול באופן כללי (לעולם לא רעבה, לפעמים אוכלת רק ארוחה אחת ביום ולא מעוניינת ביותר מכך). זה נכון בבית ובגן באותה המידה. אנחנו משתדלים שלא לתת ממתקים ואפילו מנסים להפחית בפירות בין ארוחות כדי שתגיע לשעת הארוחה רעבה, אבל ללא הועיל. ניסינו תוספים כגון pro up, אבל מאוד לא לטעמה והיא לא מוכנה לגעת בו. התייעצנו עם תזונאית, אך לא הצלחנו לשפר את המצב, מה גם שהארוחה היחידה בבית היא א. ערב במהלכה קשה "לכפר" על יום שלב של חוסר אכילה. מבחינת גדילה- מתחת לאחוזון 0 גובה ומשקל. בדיקת ברזל וביוכימיה מלפני כשנה יצאה גבולית אבל תקינה, בדיקות בלוטת התריס תקינות. אני לא פוסלת שחלק מהעניין הוא משחקי כח ברמה מסוימת, על אף שאנו מנסים להפחית "לחץ" מנושא האוכל. עם זאת, לתחושתי ישנו גם רכיב פיסי אמיתי בחוסר התיאבון, למרות שבריאה בדרך כלל ולא נראה שסובלת מעייפות מיוחדת. אנחנו אובדי עצות ולא יודעים איך לגשת לבעיה. אשמח לכל עצה בנושא או רעיון האם ישנו גורם פיסי כלשהו המביא לחוסר תיאבון כזה. תודה מראש.
 • בת 10 חודשים ורוצה רק על הידיים (הילי) 07/08/2019 11:23
  (סגור) כותרת: בת 10 חודשים ורוצה רק על הידיים מחבר: הילי תאריך ושעה: 07/08/2019 11:23
  חייבת עצה!! ממש כבר מותשת! תינוקת בת 10 חודשים..כל היום רוצה על הידיים..כל היום היא על הכתפיים שלי..אני רק שמה אותה בלול/בעריסה והיא מתחילה לצרוח!!! היא לא נותנת לי אפילו לשטוף לה בקבוק!! היא מקבלת את כל החום והאהבה שבעולם..אוכלת יפה! דקה אחת הטיטול שלה לא רטוב! הכל בזמן! אני משחקת איתה במהלך היום..שרה לה..מצחיקה אותה..מבחינתי היא קודמת להכל! אבל בשניה שאני מניחה אותה מתחילה לצרוח!! ואם אני מתרחקת עוד טיפה היא עוקבת אחרי או זוחלת לעברי ותופסת לי ברגל שארים אותה בבכי קורע לב! אפילו כשהיא כבר נרדמת עליי אחרי שהסתובבתי איתה בבית חצי שעה ברגע שהנחתי אותה עוד פעם בוכה!! וגם מתוך שינה היא קמה באמצע הלילה ורוצה שארים אותה..ברגע שהרמתי אחרי דקה נרדמת..שמה אותה במיטה עד שהיא קולטת שוב שהיא לא על הידיים ומתחילה לבכות..זקוקה לעצות מה לעשות...גם קשה לי וכואב לי הלב לראות אותה בוכה אז ישר אני מרימה והיא מפסיקה! לא מאמינה שזה חרדת נטישה אני בבית איתה וכל מקום לוקחת אותה איתי..פלייזז עצות ממכן מניסיון לאמהות שחוו את זה.
 • עצירות קשה - מה עושים? (אוריאן) 06/08/2019 09:34
  (סגור) כותרת: עצירות קשה - מה עושים? מחבר: אוריאן תאריך ושעה: 06/08/2019 09:34
  הבת שלי בת 4 וחצי סובלת מעצירויות נורא קשות. הבנו לאחר זמן מה של בתי חולים חוקנים וכו.. שזה מגיע ממקום רגשי בדרך כלל במעברים, בשינויים (מעבר גנים, נולדה תינוקת ועוד ועוד)אך לא תמיד. כשכבר מצליח לה זה גובל בלידה! ממש לידה והיא סובלת נורא.

  התזונה שלה בסדר בבית היא לא אכלנית אבל בצהרון ובגן היא אוכלת יפה מאוד עם כל הילדים. נכון להיום כבר 5 ימים לא עשתה ואני אובדת עצות ולא בא לי שוב ללכת לרופא. (כבר כמה ימים אני גם שמה לה את האבקה הזו לעצירות אבל לא עוזר).
 • משבר קדם אחות (רינת) 04/08/2019 10:27
  (סגור) כותרת: משבר קדם אחות מחבר: רינת תאריך ושעה: 04/08/2019 10:27
  הגננת של הבת שלי (בת רבע ל4) ילדה ממש לפני שבוע והגיעה לבקר בגן עם התינוקת החדשה. הבת שלי ממש התלהבה וקראה לי מהר לבוא לראות והתלהבתי ודיברנו אני והגננת והבת שלי הייתה ממש שמחה. אני אמורה ללדת. מתי? עכשיו. מתישהו בימים הקרובים. ההתרגשות בשיאה והראתי לה איך נראית תינוקת קטנטנה כזאת ודיברנו על זה שבקרוב גם לה תהיה אחות בגודל הזה (שיחה שחוזרת על עצמה כמה פעמים ביום לפעמים), ויצאנו מהגן ללכת הביתה.
  באוטו בדרך הביתה היא התחילה קצת להתנהג לא יפה, פתחה את החגורה לפני שהחננו את האוטו, עברה למושב הקדמי והתחילה להרביץ למראה למעלה. הבנתי שמשהו עובר עליה כי זה לא ממש ההתנהגות הרגילה שלה. בשביל מהחנייה הביתה היא הספיקה להציק לכלב של השכן, לרוץ ולהפחיד חתול, ולא להסכים להיכנס בדלת של הבניין בשום פנים ואופן בבכי על הרצפה ורקיעת רגליים וכל הג'אז הזה. לא רבתי איתה, פשוט עמדתי שם רגועה ושאלתי אותה שוב ושוב אם היא רוצה לעלות הביתה או להישאר מחוץ לבניין. אחרי כמעט רבע שעה שלה בוכה שהיא לא רוצה להיכנס ולא רוצה להישאר בחוץ היא פשוט נעמדה לידי וחיכתה לחיבוק. ירדתי אליה וחיבקתי אותה חזק ואז היא אמרה שריינבו דאש (הפונית מהפוני הקטן) אומרת שאני אמא רק של ריינבו דאש ולא של הבת שלי. פה זה כבר היה די ברור מה העניין. חיבקתי אותה חזק ואמרתי לה שברור שאני אמא שלה, אני תמיד אהיה אמא שלה, והיא נישקה וחיבקה אותי ונישקתי וחיבקתי אותה, ופשוט עלינו הביתה. היא עצרה רגע ואמרה שריינבו דאש רוצה לבוא איתנו גם, וכמובן שהלכתי ופתחתי לה את הדלת של הבניין שתבוא איתנו. והכל היה רגוע!

  השאלה היא איך ממשיכים מכאן? בקרוב כשהיא תשאל את השאלה אני אצטרך לענות משהו כמו "אני גם אמא שלך אבל גם של x"? עשינו לה הרבה הכנה ואני יודעת שהיא מחכה לזה כי היא מדברת על אחותה כל הזמן ומספרת לה סיפורים ומציירת אותה וכו.
 • גמילה גמילה ועוד פעם גמילה! (נטע) 24/07/2019 11:17
  (סגור) כותרת: גמילה גמילה ועוד פעם גמילה! מחבר: נטע תאריך ושעה: 24/07/2019 11:17
  ביתי בת שנה וחצי ואני כבר ממש חושבת ברצינות על גמילה. העניין הוא שהיא לא מוכנה בכלל. היא לא אומרת כשיש לה. היא אפילו יכולה להישאר עם הקקי בטיטול ולשבת על הטוסיק וזה לא מזיז לה.

  אני מכירה את הקבוצה "גם קטנים יכולים.." ואני אכן מאמינה שבסופו של דבר המוכנות היא שלי. אבל אני תוהה איך מתמודדים עם זה בתכלס. נגיד והחלטתי להוריד לה טיטול אחרי הגן. אז תעשה על הריצפה/על עצמה, ואני אסביר שעושים בשירותים. אבל מה קורה עם כל הדברים מסביב?

  כשהיא על הספה/משטח פעילות. כשמישהו שהוא לא אני מרים אותה והיא יכולה לעשות עליו פיפי. בגן שעשועים..

  איך מתמודדים עם זה? איכשהו נראה לי שבגיל בוגר יותר זה יותר קל..

  אשמח לעצתכם ממי שהיה באותה הסיטואציה.
 • בלי עין הרע (אסנת) 23/07/2019 11:23
  (סגור) כותרת: בלי עין הרע מחבר: אסנת תאריך ושעה: 23/07/2019 11:23
  בקרוב תיוולד לנו ילדה שלישית בהפרש מאוד גדול. בתקווה גדולה שהכול יהיה בסדר ושתינו נצא מזה בשלום ובבריאות.
  העניין הוא כזה: שנים רבות לא חשבנו שנעשה זאת, ולכן שילחנו מהבית כל מה שקשור לתינוקות כבר מזמן. מה שאומר שהיה עלינו לקנות עכשיו מחדש שידה ומיטה למשל, ובכל שאר הדברים הצטיידנו דרך חברים, מכרים ומשפחה.
  עכשיו נשאלת השאלה: הניתוח בעוד כחודש. כיבסתי בגדים וסידרתי יפה יפה עם פתקים. התכנון המקורי היה שהשידה תגיע בהתאם למועד הניתוח, ואמא שלי תהיה פה ותארגן את השידה, את החדר, והכול. אבל... למה, בעצם? למה לחכות למועד הניתוח? זה לא ילד ראשון... הרי תיאורטית הייתה אמורה להיות לי פה שידה מהילדים, והייתי יכולה לסדר אותה מתי שבא לי. אז בגלל אמונה טפלה וחרדה חסרת בסיס לחכות לימי הניתוח?
  לא יותר הגיוני שבימי הניתוח האנשים הקרובים אליי יהיו איתי, עם הילדים הגדולים, עם התינוקת החדשה? ולא עם המובילים והמרכיבים?
  מרגישה לחץ לדחות, ומרגיע אותי לסדר מראש. בעלי זורם איתי, למרות שחושש מעין הרע. ואמא שלי ממש מתנגדת ומנסה לשכנע אותי לחכות למועד הניתוח עם זה.
  מה דעתכן? מה אתן עשיתן, אם יצא לכן לחוות סיטואציה דומה?
  תודה מראש, ו... בלי עין הרע!
 • מה אתן אומרו אמהות? (שרית) 23/07/2019 10:28
  (סגור) כותרת: מה אתן אומרו אמהות? מחבר: שרית תאריך ושעה: 23/07/2019 10:28
  בן 4.5 חודשים על הנקה מלאה, היה מצונן בשבוע האחרון.. לא לוקח מוצץ ובמקום זה מוצץ כל היום שתי אצבעות. היום חזרתי משקילה בטיפת חלב וירד באחוזון משקל מ 37 ל 24.. לאחרונה יונק יניקות קצרות ובתדירות קטנה יותר ( אולי בגלל שהיה מצונן) מרגישה שהאצבע בפה הרבה פעמים מפריעה לו להבין שצריך לינוק מרעב..מה אתן אומרות על עניין האצבע בפה?
  האחות בטיפת חלב אומרת שככל הנראה לא יונק מספיק במשך היום.
 • מה קורה עם הנסיך שלי (מירי) 22/07/2019 18:26
  (סגור) כותרת: מה קורה עם הנסיך שלי מחבר: מירי תאריך ושעה: 22/07/2019 18:26
  חייבת להבין מה קורה לנסיך שלי
  בן 9 חודשים תכף
  עד גיל 7 חודשים היה ישן מעולה קם ממש מידי פעם לאכול פעם אחת וחוזר לישון עד הבוקר
  פתאום לפני חודשיים התחילו שיניים שבוע קשוח חום שלשולים עברנו את זה ... ומאז משהו השתבש... קם 5 פעמים בלילה בוכה מחכה שאגיע אלטף אותו ונרדם שוב .. ממש ככה כל שעה וחצי מתעורר בבכי ... לרוב חוזר לישון... אני יודעת שזה לא רעב!
  גם ניהיה קצת תלותי בי... רואה אותי מושיט ידיים בוכה עד שמרימה אותו ואז נרגע צוחק ומחייך..
  יש מצב חרדת נטישה ?
  חזר לו החום והשילשולים אתמול.. מאמינה ממשיכות לצאת השיניים
  אבל הלילות הפכו לקשים ממש
  למישהי קרה ? יש משבר בגיל הזה ? לפעמים מייאוש מביאה למיטה שלי ונרדם שם כמו מלאך לא קם...
  אמא עייפה ממש וחייבת עזרה
 • שאלה שמסקרנת אותי (שילי) 07/07/2019 09:40
  (סגור) כותרת: שאלה שמסקרנת אותי מחבר: שילי תאריך ושעה: 07/07/2019 09:40
  למה יש הורים שדווקא מעדיפים לשים את ילדיהם בגנים פרטיים ולא מפוקחים (ויצו, נעמת, תמ"ת וכו)?
  אז נכון, התעללויות ואלימות כלפי ילדים יכולים לקרות בכל מקום. אבל במקומות המפוקחים יש מענה ע"י מנהלת הגן, מפקחים, וגורמים מנהלתיים מחוץ לגן.
  מעבר לזה, יש גישה חופשית במהלך היום וקוד בכניסה לגן שההורה יכול להיכנס מתי שירצה, והדלתות בכיתות שקופות.
  יש פיקוח על נושא הבטיחות (הגנים נבנים בתקני בטיחות כמו למשל שקעי חשמל רחוקים מהרצפה, ארונות בלי גלגלים, דלתות עם מנעולים וגומי בדופן למניעת פציעות ועוד ועוד). פיקוח על המזון (לא מעובד, תפריט ע"י תזונאית).
  פיקוח על תקן מטפלות - יחס מטפלת 1 על מס' מוגדר של ילדים.

  והרשימה עוד ארוכה....
  דברים שלא מוקפדים בגנים הפרטיים.

  אז למה בעצם הורים עדיין מעדיפים לשים במסגרות פרטיות? באמת תוהה למה... מה השיקולים שלכם?
 • יש בנות בצד שלי? (מימי) 20/06/2019 13:58
  (סגור) כותרת: יש בנות בצד שלי? מחבר: מימי תאריך ושעה: 20/06/2019 13:58
  אני ילדתי לפניי 3 ימים, התינוק מהרגע הראשון התחבר לציצי מאד מהר ובלי בעייה, הבעיה שלי האישית שכל אוכל אצלו זה מיליון שעות , ובקבוק רגיל זה שנייה ונגמר. ( ואני נגד לשאוב חלב )
  הריון הקודם גם, בחודש השני כבר הפסקתי .

  הפעם אני רוצה כבר עכשיו ליבש את החלב, לא לחכות כמה חודשים.
  ברור שאני עושה מה שבא לי , אבל שהחברים והמשפחה שמעו את זה הם לא מפסיקים לחפור לי ולהראות לי כמה זה רע מהצד שלי
  נמאס לי !! זה החיים שלי ! להחלטה שלי !!

  אני לא מבינה, אנשים לא מבינים שזה חלק מהחיים שלי ??
  אוף !!

  סליחה, אני שמחה ומאושרת כרגע, אבל זה ספציפי מאד מציק לי.

  יום טוב לכולם
 • איך אפשר לוודא שהילדה לא עוברת התעללות? (סילביה) 10/06/2019 09:03
  (סגור) כותרת: איך אפשר לוודא שהילדה לא עוברת התעללות? מחבר: סילביה תאריך ושעה: 10/06/2019 09:03
  הילדה שלי בת כמעט שנתיים. אני אחרי לידה (חודש וחצי) כך שלקחתי כל שינוי התנהגותי וייחסתי אותו אוטומטית לעובדה שילדתי. אבל, היום בצהרים שמתי לב שבנוסף לכל השינויים שהיו איתה עד עכשיו היא התחילה ללכת ולצעוק בבית בעיקר את המילים "מה זה"? (בשאלה) ו"נו נו נו ". אין לה תיק שהיא הולכת איתו לגן. איך אוכל לוודא שהיא אינה עוברת התעללות בגן?
 • חשוב לי לשתף (שני יפרח) 27/05/2019 14:29
  (סגור) כותרת: חשוב לי לשתף מחבר: שני יפרח תאריך ושעה: 27/05/2019 14:29
  עד כה לא שיתפתי אבל כרגע מרגישה צורך להגביר עירנות ולשתף אתכם במקרה שקרה לי:
  כשהבן שלי היה בן 10 חודשים זאת הייתה תקופה שהוא היה משלשל לסירוגין בגלל הוצאת שיניים.
  שלא יכולתי להחסיר יותר מהעבודה בעלי הציע שנחפש מטפלת שנוכל להיעזר בה כשיש פנצ׳רים ואולי גם בחופשים.
  דרך הפייסבוק בעלי מצא מישהי שטענה שהיא עבדה בגן ילדים והיא מטפלת עם הרבה המלצות ואמא בעצמה לפעוטה והיא עשתה רושם טוב, למרות שהאינטואיציה שלי אותתה לי שמשהו לא תקין חשבתי שזה בגלל שאני חרדתית ולא סומכת על זרים שזה נוגע לילדים שלי.
  היא שמרה על הבן שלי רק יום אחד ובו ביקשתי שהם יהיו אצלנו בבית ושהיא לא תיסע איתו ברכב שלה וכמובן תכין לו לאכול ותדאג לו.
  כל שיחת טלפון היא אמרה שהכל בסדר... הוא בדיוק אכל.... הוא משחק...הוא ישן וכו׳.
  בדיעבד התברר לי שהלו״ז שלו היה שונה בתכלית:
  היא לקחה אותו באוטו שלה לעיר אחרת לשמור על ילד נוסף, לאחר מכן הייתה צריך לסתום חור שעתיים באיזה גן שעבדה בו בעבר ושמה את הבן שלי אצל חברה שלה שאין לי מושג מי היא.
  היא לא הכינה לו לאכול אבל ״שטפה״ כלים נקיים שאחשוב שהיא הכינה משהו למרות שהפח היה ריק
  ולקינוח חשבה לשים לו חותמת על היד ולהגיד לי שלקחה אותו לג׳ימבורי ולחייב אותי בעלות הכרטיס!
  בקיצור עבר על הילד שלי יום שלם שהוא תינוק קטן שלא מדבר ואין לו דרך להגיד לי מה עבר עליו.
  מאותו יום נשבעתי שאני בחיים לא משאירה את הילדים שלי עם אף מטפלת.
  ברור שיש מטפלות טובות אבל אני לא מוכנה שהסינון יתבצע על חשבון ילדיי.
  משום מה לא התעמתי עם אותה בחורה אבל אני באמת מקווה שלא תהיה לה פרנסה בתחום.
  אין פאנצ׳ רק רציתי לשתף בסיפור שיכל להגמר באסון אלמלא עירנותי והחשדנות שלי.
 • הילדה סקרנית לגבי אוכל... מתוק (ענת) 26/05/2019 12:05
  (סגור) כותרת: הילדה סקרנית לגבי אוכל... מתוק מחבר: ענת תאריך ושעה: 26/05/2019 12:05
  אז... הילדה בת 5.5 חודשים, סופר סקרנית לגבי אוכל ואין לי לב לא לספק את הרצונות שלה, אני מוצאת את עצמי כל היום נותנת לה גם.. גלידות (אני מתרצת שזה "רק כמה לקים פה ושם" אבל זה באמת מצטבר) אתמול היו וופלים (שאני מועכת באצבעות ונותנת לה, וגם- הכמות הולכת ומצטברת) ו.. אני יודעת שעוד שנייה מזמינים לי רווחה - שלוקים מהכוסות קולה שלנו..
  זה ככה כל היום והיא מקבלת מלא מתוק.. אני ממש מפחדת עליה. אבל מה לעשות שאנחנו לא בית "בריא" וזה לא שאנחנו אוכלים כוסמת ועדשים אז המלצות בכיוון הזה לא יתקבלו כי הן פשוט לא יתממשו, עם כל הצער שבדבר..
  השאלה שלי היא אחרת- נשים כאן שהילדות והילדים שלהן הגיעו למצב של השמנת יתר והתמכרות לסוכר (אנחנו לגמרי בדרך לשם והילדה עוד לא בת חצי שנה)- מה הייתן עושות אחרת בגיל שעוד אפשר היה לשנות?יש טיפים, משהו? היא כן ילדה פעילה מאוד, אז לפחות זה בסדר אבל ההתמכרות הזאת לסוכרים- מה הייתן עושות אחרת? ומדגישה- יש ויהיה סוכר בבית שלנו ואני לא מהאימהות שיתחילו לאדות לילדה עכשיו קישוא לטעימות ראשונות. ממש רציתי, כבר חודש שאני קונה קישואים שנרקבים במקרר בלי שמישהו יידע מה לעשות איתם.
  זהו חפרתי. תודה למי שקראה עד עכשיו. הלכתי לגדל עור עבה כי ברור לי שישפטו אותי. .
 • תקיפה בגן הילדים (ליל) 21/05/2019 07:59
  (סגור) כותרת: תקיפה בגן הילדים מחבר: ליל תאריך ושעה: 21/05/2019 07:59
  הבן שלי בן 5. לפני שבוע הוא עבר אירוע תקיפה בגן. למעשה זה היה בשעה שהגננת הראשית כבר הלכה הביתה אז זה נחשב בזמן הצהרון. מטפלת השאירה סכין חיתוך על שולחן נגיש לילדים ואחד הילדים לקח את הסכין וחתך את הבן שלי בפנים. לא עודכנתי על כך, ואף אחד לא טרח להתקשר אלי. אני התקשרתי לגננת, לאחראית על החינוך ולאמא של אותו הילד והבהרתי להן שזה לא מקובל עלי ואני מצפה שזה יטופל. הבן שלי לא רצה ללכת למחרת לגן (בצדק) אבל הלך (ללא הרבה התנגדות למרות שלא רצה כי ידע שאין ברירה). ככל שהזמן עובר אני יותר כועסת מכיוון שלא קיבלתי אף התייחסות כתובה שמראה לי שאכן הצוות עודכן (ההורים בוודאי שלא עודכנו) ובכללי אני מרגישה שיש ניסיון לטייח את זה. זה גן טרום חובה, במערכת קיבוצית שהבן שלי התחנך בה מגיל אפס. למעשה שלושת הילדים נמצאים במערכת הזו, ועכשיו אני מצויה במשבר אמון למול המצב. בפרט מטריד אותי שיכל להיות אסון שנמנע במזל גדול, האדישות/כיסתוח של הצוות, ויש לי שם גם תינוק שלא יכול לדבר ואין שם מצלמות ולכן גם הנושא הזה מטריד אותי. מה אתן מציעות לעשות?
 • רוצה לשמוע מהניסיון שלכן (הדר) 19/05/2019 20:31
  (סגור) כותרת: רוצה לשמוע מהניסיון שלכן מחבר: הדר תאריך ושעה: 19/05/2019 20:31
  אני עם ילדה בת שנה.
  עברתי באוגוסט האחרון הפלה טבעית בחודש שני , לאחר חצי שנה גיליתי שאני בהריון ועברתי הפלה בחודש הראשון , שתיהן היו הפלות טבעיות.
  עברו כבר 40 יום מההפלה השניה ועדין לא קיבלתי מחזור.
  אשמח לדעת אם מישהי הייתה בהריון? או שאמור להגיע המחזור?
  גם עדין לא קיבלתי תשובות ברורות למה עברתי הפלה אחת אחרי השניה כי מבחינת הרופא נשים מתחילים לבדוק רק אחרי הפלה שלישית ואני מפחדת להגיע לזה.
  תודה רבה.
 • יבלות בפנים (ענבל) 19/05/2019 18:32
  (סגור) כותרת: יבלות בפנים מחבר: ענבל תאריך ושעה: 19/05/2019 18:32
  לילד שלי מגיל קטן יש יבלות ויראלית בפנים. רופאת ילדים אמרה שלא כדאי לגעת בהן עד גיל 6 כי יש סיכוי סביר שיעבור לבד. לא עבר . היינו בשניידר עשו לנו כמה טיפולים עם החנקן לא חל שיפור. הרופא אמרה שיש שתי אופציות או עם לייזר שזה כאבי תופת או ההרדמה כללית . שמעתי על תרופת סבתא. חלב תאנים . שקוטפים תאנה והחלב שיוצא מהגבעול שמים על היבלת . מישהי שמעה על זה ?
 • הבת המתוקה שלי... מה דעתכן? (אלוירה) 19/05/2019 09:57
  (סגור) כותרת: הבת המתוקה שלי... מה דעתכן? מחבר: אלוירה תאריך ושעה: 19/05/2019 09:57
  הקטנה שלי תהיה ב-25 לחודש בת 8 חודשים.
  פעם שנייה תוך שעתיים וחצי שהיא פתאום מתחילה לצרוח מתוך שינה. לוקחת אותה עלי מלטפת וזזה או רוקדת טיפה - לא עוזר. רק כשאני שרה לה והיא על הכתף היא נרגעת טיפה וממשיכה לצרוח.
  ככה חצי שעה עד שנרגעת עם מוצץ, שירה ותנועות שלי. קודם אחרי שנרגעה אכלה 50 cc עכשיו בכלל לא רצתה. לא יודעת למה היא ככה.
  אולי שיניים אבל היא לא נותנת לי להרגיש בינתיים. כשההורים שלי מתקרבים אליה (גרנו כאן שבועיים כי בעלי היה בחו"ל ויש גם ילד בכיתה ב') היא מתחילה שוב לצרוח, רוצה רק אותי ושאשיר לה.
  זה הלילה האחרון שלנו כאן וסיפרתי לה שאבא חוזר מחר.
  ייתכן שזה בגלל זה? אולי בגלל חלום?
  שיניים עדיין אין לה וכאמור לא הצלחתי להרגיש או לראות בינתיים.
  מתוסכלת שלא יודעת איך לעזור לה ומרחמת עליה אם כואב לה משהו
 • תולעים בטוסיק - מה עושים? (כנרת) 13/05/2019 11:23
  (סגור) כותרת: תולעים בטוסיק - מה עושים? מחבר: כנרת תאריך ושעה: 13/05/2019 11:23
  יש לי חשד שלבן שלי בן 10 וחצי חודשים יש תולעים בטוסיק, בלילה באי שקט נוראי ומתפתל במיטה בלילה..קם בצרחות כל הזמן, שומעת את הבטן שלו מתהפכת ומלא גזים.. היינו אצל הרופאה נתנה לנו לעשות 3 בדיקות צואה אבל הבעיה שצריכים לתת את הצואה רק בבוקר כשהמעבדה פתוחה והילד לא תמיד עושה קקי בבוקר ולשמור קקי של הערב עד הבוקר אומרים שאין טעם כי אז הביצים נעלמות.. להעיר עם פנס בטוסיק בלתי אפשרי בקושי טיטול נותן לי לשים לו .. אתמול ראינו חורים בקקי חמותי שהיא אחות במקצוע אמרה שאם יש חורים אז כן זה תולעים..
  מה אפשר לעשותתת? נמצאת בחודש שמיני עדיין עובדת וקמה 6-7 פעמים בלילה אליו בגלל האי שקט שלו...

  מה עושים? איך הכי טוב לטפל בתולעים?
 • הילדה פאשניסטה (אורלי ש.) 12/05/2019 16:53
  (סגור) כותרת: הילדה פאשניסטה מחבר: אורלי ש. תאריך ושעה: 12/05/2019 16:53
  בת שלי עוד מעט בת 5 מאז שהלכה לגן עירוני הפכה לחובבנית בגדים תכשיטים וכו'... מה שמתטריד זה שהיא כל הזמן מתחננת שאשים לה איפור. ועורבת לי כשאני מתאפרת ולמרות כל ההסברים מתוסכלת . ליום הולדת ביקשה איפור... מה אפשר לעשות יש אולי איזה איפור לייט?

  חייבת לציין שלא מדובר בילדה רדודה

  היא מתאמנת בקפוארה כדור רגל ג'ודו ורוכבת על סוסים...

  מצד אחד זה נראה לי ממש מיותר ולא חינוכי לילדה מצד שני אני לא רוצה לדכא את כל נושא היופי והאסטטיקה לילדה שתהיה אישה בעתיד.

  אני עצמי לא מתאפרת הרבה.. יש לי איפור קבוע עדין בעיניים ומה שאני מתאפרת זה מייקאפ לטשטש פיגמנטציה...

  מה שכן... כשהייתי בגיל 6 בערך הייתי מחכה שאימא תצא מהבית והייתי פוקדת את ארונית האיפור...
 • חייבת לשמוע את דעתכן (נועה מ.) 06/05/2019 11:33
  (סגור) כותרת: חייבת לשמוע את דעתכן מחבר: נועה מ. תאריך ושעה: 06/05/2019 11:33
  יש לי פשוש קטן בן שנה וחצי.. ולי ולבעלי יש דעות חלוקות בעניין האוכל, אני רוצה שהוא יאכל בריא ומזין ובעלי חושב שאני מגזימה עם הבריאות והוא צריך להיות ילד רגיל..
  למשל - חשוב לי שלפחות ארוחה אחת ביום תכלול ירקות, אני לא מבשלת לו עם סוכר וגם לא עם מלח (כשיושבים כולם לשלוחן בעלי מוסיף לעצמו כמה מלח שרוצה) אם אני מבשלת תבשיל לכולנו בשישי שבת למשל כן שמה מלח.. אבל בדברים שהם רק של הבייבי כמו חביתה למשל.. לא שמה.
  אני משתמשת בסילאן טבעי ללא סוכר, חמאת בוטנים ללא סוכר ופירות להמתיק כל מני דברים אבל לא חוסכת ממנו לאכול חתיכה קטנה של עוגה אצל סבא וסבתא או כשמתארחים ומוצאים, במבה בטיולים וגם ביסים של גלידה ושוקולד אם אנחנו אוכלים. אני מאוד משתדלת שיאכל ארוחה בשרית פעם ביום, או בגן או בבית ואת כל אבות המזון (מוצרי חלב, חלבונים, ירקות ופירות, פחמימות) אם יוצאים לטיול או סתם לאחצ בגינה תמיד משתדלת לקחת איתי פרות/ירקות ולא חטיפים
  אני באמת לא חושבת שאני כל כך מגזימה עם הבריאות. אבל בעלי מרגיש שאני לגמרי מגזימה.. ויותר מזה הוא מרגיש שאין לו מילה, אם אני רוצה להכין שניצלים לטיול הוא ישר משתגע מזה ואומר שזה לא מתאים ואין לזה זמן והוא רוצה לקחת סנדוויצ’ים ובמבה למרות שאני זו שמכינה וקונה מה שצריך.. וכשאני לא מבינה למה מפריע לו שאני דואגת לזה שיהיה לנו אוכל קצת יותר מזין וכל האחריות והעבודה היא עלי הוא נפגע ומרגיש שהוא צריך להתווכח איתי שעות כדי שתהיה לו מילה בנושא.. ניסיתי להסביר לו שיש לו תמיד מילה אבל בסופו של דבר, אני זאת שחושבת על להכין אוכל, אני גם זאת שמכינה וגם באתי לדבר איתך ובוא נשנה, תדאג אתה לאוכל לטיול.. או שתגיד מה לא נראה לך בתזונה של הילד.. מה להוסיף? מה להוריד? מה להשאיר? הוא לא זורם איתי.. ולא מעוניין להכנס לזה ורק אומר שאנחנו צריכים לקבל החלטות ביחד. ואני צריכה להתייעץ איתו ולא להכתיב לו..
  אז תגידו לי אתן - אני באמת מגזימה? ואם לא, איך אני מסבירה לו את זה?
  מיואשת
 • מה זה הגיל שנה הזה? (סאלי) 15/04/2019 11:50
  (סגור) כותרת: מה זה הגיל שנה הזה? מחבר: סאלי תאריך ושעה: 15/04/2019 11:50
  הבת שלי בת שנה ונראה לי שקיבלתי אחת אחרת! היא כל הזמן דורשת לידיים, ואם אני לא מרימה אותה היא פשוט בוכה וצורחת ברמות מפחידות! (למשל אם אני בדיוק שוטפת כלים, מנקה, בדיוק מכינה אוכל) נראה כאילו קשה לה לקבל את המושג ״לא״. כשאני אומרת לה לא לגעת בכבלים או לנסות לטפס על התנור המשולב, אם היא זורקת משהו וזה פוגע בי ואני אומרת לה לא לזרוק וזה כואב.. היא לוקחת את היד שלי בכוונה לנשוך, אני אומרת לה לא והיא פשוט צורחת.
  ההתקפי בכי ההיסטרים האלה נרגעים באיזה שהוא שלב!?
  היא לא משחררת אותי לרגע! אפילו לא מוכנה לשחק לידי, אלא רק עליי. היא לא הייתה כזאת בגלל זה, זה משגע.
  זה לא השיניים עד כמה שאני רואה, היא לא חולה, והיא ישנה די טוב בלילה ובמהלך היום.
  השפיות שלי מיואשת
 • הילדה מושכת את התחתונים כל היום (ענת) 27/11/2017 09:42
  (סגור) כותרת: הילדה מושכת את התחתונים כל היום מחבר: ענת תאריך ושעה: 27/11/2017 09:42
  אני על סף שיגעון.

  הבת שלי בת חמש. בחודש האחרון היא נכנסה לקטע שהתחתונים מציקים לה בפות. היא תופסת את המכנס והתחתון ומושכת למטה, מצמידה את הירכיים כדי לתפוס את התחתון. כמובן שבצעד הבא הכל משתחרר אז כל שני צעדים הפעולה הזו קורית שוב וזה משגע אותי! בהתחלה היא פשוט הסתובבה כל הזמן עם היד במכנסיים ועברה לבחוץ כי כעסתי עליה.

  יש לציין שממש באותה תקופה היא גם גילתה את איבר המין שלה ואת היכולות שלו..
  בדקתי ואין גירוי או אדמומיות בפות.

  אני מאמינה שפשוט היא נעשתה מודעת לאזור ולתחושות שלו.
  ניסינו תחתונים צמודים ומשוחררים, טייץ ורנינג, כלום לא עוזר.
  מה עושים?

  אי אפשר שהילדה תסתובב כל היום ותמשוך במכנסיים..
 • RE: הילדה מושכת את התחתונים כל היום (טל) 20/05/2018 21:21
  (סגור) כותרת: RE: הילדה מושכת את התחתונים כל היום מחבר: טל תאריך ושעה: 20/05/2018 21:21
  הילדה מושכת את התחתונים כל היום ענת 27/11/2017 09:42

  אני על סף שיגעון.

  הבת שלי בת חמש. בחודש האחרון היא נכנסה לקטע שהתחתונים מציקים לה בפות. היא תופסת את המכנס והתחתון ומושכת למטה, מצמידה את הירכיים כדי לתפוס את התחתון. כמובן שבצעד הבא הכל משתחרר אז כל שני צעדים הפעולה הזו קורית שוב וזה משגע אותי! בהתחלה היא פשוט הסתובבה כל הזמן עם היד במכנסיים ועברה לבחוץ כי כעסתי עליה.

  יש לציין שממש באותה תקופה היא גם גילתה את איבר המין שלה ואת היכולות שלו..
  בדקתי ואין גירוי או אדמומיות בפות.

  אני מאמינה שפשוט היא נעשתה מודעת לאזור ולתחושות שלו.
  ניסינו תחתונים צמודים ומשוחררים, טייץ ורנינג, כלום לא עוזר.
  מה עושים?

  אי אפשר שהילדה תסתובב כל היום ותמשוך במכנסיים..

  שלום, יש לי בדיוק את אותה הבעיה עם בתי בת החמש. עושה בדיוק את אותו הדבר. האם יש לכן עצה בעניין? לא הצלחתי למצוא תגובה בפורום. תודה רבה
 • חייבת לשתף (כנרת) 04/04/2019 09:45
  (סגור) כותרת: חייבת לשתף מחבר: כנרת תאריך ושעה: 04/04/2019 09:45
  יושבת בתחנה מרכזית, בעודי מחכה אני רואה ילדה קטנה בת אולי 6, מסתובבת ומחפשת משהו בתוך הפח , בין ומתחת לספסלים, חיפשתי בעין אם יש מבוגר איתה, קלטתי את האמא עם שקית מלאה בפחיות ובקבוקי פלסטיק, הבנתי מה היא מחפשת. מספר שעות לפני , פגשתי ילדה אחרת בת בערך 10 שקנו לה נייד חדש ב 4000₪ .... אני בטוחה שהילדה שאספה בקבוקים ויודעת כמה 30 אגורות ועוד 30 אגורות יכולים בסוף להניח לחם על השולחן תעריך כל שקל ולא תבכה על יוקר המחיה, היא תבין כלכלה, סדרי עדיפויות , תדע שכסף לא גדל על העצים.
 • תגידו בנות, מה אני עושה? (שירי) 02/04/2019 09:55
  (סגור) כותרת: תגידו בנות, מה אני עושה? מחבר: שירי תאריך ושעה: 02/04/2019 09:55
  היי
  אני שבוע 30 להריון שלישי
  אני כבר חודשיים בחופשת מחלה בבית בגלל כאבים איומים בעצמות של המפשעות, הגן, גב תחתון, קושי ממש ללכת לעמוד לעבור משכיבה לישיבה או עמידה הכל כואב אפילו סתם לשנות תנוחה בלילה
  הרופא נשים מסרב למלא לי ניירות של שמירת הריון
  האורטופד לא נתן המלצה כי אמר שהרופא נשים מחליט ונתן לי רק פיזוטרפיה וביקש אולטרסאונד לסימפיוליזיס שהגיע תוצאה שלילית לפי מה שראיתי שרשום בדף
  בהריון הקודם הייתי בשמירה מאותם סיבות משבוע 20 היה לי רופא אחר
  עכשיו לא יודעת מה לעשות אני לא מתפקדת מכאבים עובדת כסייעת בגן ילדים
  אין לי ימי מחלה כבר יושבת בבית על חשבוני
  ולא יודעת מה לעשות אשמח בבקשה לעזרה
 • אני רק רוצה שהוא ישן לילה שלם... (סופי) 27/03/2019 12:11
  (סגור) כותרת: אני רק רוצה שהוא ישן לילה שלם... מחבר: סופי תאריך ושעה: 27/03/2019 12:11
  הבן שלי בן שנתיים וחצי הוא החיים שלי באמת אני מכורה אליו אבל הלילות איתו זה סיוט .. לפני חודש בערך העברנו אותו לחדר משלו בהתחלה נראה שהמעבר היה חלק וקיבל את זה יפה דאגתי להזכיר לו איזה ילד בוגר וכל הכבוד וכמה אני מאושרת לאחרונה התחיל עם לבוא אליי בלילה כל פעם שהוא קם אני מחזירה אותו ויושבת לידו עד שנרדם משהו שיכול לקחת גם שעה אני גמורההההה אני בעצמי צריכה ללדת כל יום קשה לייי זה יכול לקרות כמה פעמים בלילה שאני יושבת חצאי לילות על הרצפה ומחזיקה לו את היד קר לי הגב שלי שבור אני עייפה כל כך ובמילא בקושי ישנה אז עד שכן נרדמת אני קמה אליו לא יודעת מה לעשות כבר .. בעלי מצידו שישן איתנו וזהו לא באמת אכפת לו הוא עובד פיזית ובעצמו קם מוקדם אז אני לא מעירה אותו אבל עכשיו אחרי שהילד קם בפעם השלישית הערתי אותו אמרתי לו שאני לא מסוגלת הגוף שלי בוער מעצבים ומה עשה החכמולוג ? השכיב אותו לידנו התחלתי לריב איתו ואמרתי לו שאת זה גם אני יודעת לעשות עוד יותר גרם לי להתפוצץ על שתיהם הקטן התחיל לבכות ולעשות לי פרצוף נפגע אז ממש עכשיו אני יושבת לידו שוב פעם על הרצפה עם בטן של סוף הריון ומחכה שיירדם ואכולת ייסורי מצפון שצעקתי עליו .. למישהי יש עצה איך לגרום לו לישון לילה שלם ?
 • לידת בית לא מתוכננת (מרים) 25/03/2019 16:48
  (סגור) כותרת: לידת בית לא מתוכננת מחבר: מרים תאריך ושעה: 25/03/2019 16:48
  שבוע 38+4

  אז אתחיל מהתחלה.
  ההריון התקבל בשמחה ובהפתעה בתחילתו סבלתי מבחילות, עייפות ו למשך שלושה שבועות. הקפדתי על כושר עד תחילת חודש תשיעי. ואפשר לומר שהיה לי הריון ממש ממש קל!
  חודש תשיעי הגיע ואני בטוחה שלא אלד לפני שבוע 42.
  יום שני בלילה מתעוררת בשעה 01:45 לכאב בטן שמסתבר שהוא בעצם ציר :-). בעלי בדיוק נכנס לישון ואומר לי שאם זה קורה שוב שאעיר אותו. הולכת לשירותים וחוזרת לישון.. איזה לישון אחרי 10 דק שוב ציר ואחריו עוד אחד. מתחילה לתזמן באפלקציה ובראש שלי חושבת שבטח זה סתם כי יש לי הרבה זמן. אני כל כך עייפה וממש לא באלי ללדת היום. (משהו שואל אותי?;)).
  הצירים ממשיכים הם לא סדירים כלל. מחליטה להכנס למקלחת חמה.. ואולי לחזור לישון.
  איזה לישון.. הם ממשיכים כל 10,8 דקות ואפילו כל 6.
  השעה 5:00 בבוקר ואני מרגישה שהם מתחזקים.״. (כל הזמן הזה בעלי עדיין ישן ואין לו מושג מה קורה).
  מעבירה לי עוד שעתיים בתנועה ועל הכדור והרבה סיבובי אגן כי אני מרגישה שהראש בכלל לא למטה.
  השעה 7:00 מחליטה להתקשר לאמא - היא אומרת לי שהיא מתארגנת ומיד יוצאת אלי.
  7:20 מעירה את בעלי המופתע ואומרת לו שאני עם צירים כבר חמש שעות ויאלה יוצאים להדסה עין כרם.
  הוא מבולבל לגמריי . כועס שלא הערתי אותו ושואל אם יש מצב להכנס להתקלח - אני אומרת לו שכן ואני לא חושבת שזו לידה אפילו.
  אחרי שהוא מתקלח אנחנו ממשיכים לתזמן צירים שמתחילים להופיע כל 2 דק מתקשרים לאמא ואומרים לה נפגש בבית חולים כן לא נשאר לנו הרבה זמן.
  7:55 באים לצאת מהבית - בום המים פקעו!
  אני צורחת לבעלי שאני יולדת. יורדת על שש לריצפה וצועקת לו שיביא מהר מגבות ושיתקשר מהר למדא.
  הוא הסטרי כל כך מתקשר לאמא שלי שאני יולדת לו פה על הריצפה בסלון ואין לו מושג מה עושים.
  עברו להם 20דקות שנידמו כנצח ומדא החליטו להגיע סופסוף.
  אך התחילו לי צירי לחץ ואני חייבת ללחוץ. הם מנסים להושיב אותי על אלונקה אך אני קופצת ממנה כי אני לא מסוגלת לשבת.
  וככה במשך כחצי שעה אני לוחצת ושורף לי כל כך. אני מרגישה שאני לא מסוגלת והפרמדיקית מנסה להשכיב אותי על הגב אך אני לא מאפשרת לה.
  8:55 הנסיך יצא ככה בטבעיות אצלי בבית.
  אני צועקת שלא יחתכו את חבל הטבור. וכשמגיע הזמן הם מאפשרים לבעלי לחתוך אותו. מניחים אותו עלי ואני לא מאמינה שהכל קרה כל כך מהר.
  השיליה יוצאת מיד.
  עוטפים אותו ויוצאים לבית החולים.
  וכאן מתחיל הפאן הגדול. כל הצוות הרפואי חושד בי שתיכננתי את זה. הם לא היו מרוצים כלל מזה שילדתי בבית.
  מזריקים לי פיטוצין לכיווץ הרחם בלי לשאול אותי אפילו. ואחרי שעתיים מגיעה רופאה לבדוק את הנזקים . מסתבר שנקראתי ממש (קרעים בדרגה 2) ומחליטים לנתח אותי.
  נכנסת לחדר ניתוח ואז מתחילים בהרדמה ספינאלית בגב. שבעצם לא השפיעה עלי ואז מחליטים לעשות לי הרדמה כללית.
  לא יאומן אני שרציתי הכל טבעי מקבלת הכל כל כך לא טבעי אחרי הלידה.
  הניתוח מסתיים בהצלחה ואני מועברת למחלקת יולדות לביות מלא.
  את ההמשך לא אעלה כאן - רק אגיד שעברו שלושה שבועות מהלידה ורק עכשיו אני מרגישה שאני מתאוששת.
  הכאבים של התפרים רק עכשיו מתחילים לעבור ואני מרגישה שאני סופסוף מצליחה להנות להיות אמא ☺️
  המסקנות שלי :
  1. אם זו לידה ראשונה שלך - אם יש לך צירים לא סדירים יש מצב שאת עוד רגע יולדת.
  2. זו לא הלידה שדמיינתי בראש בכלל - אז כן אי אפשר לצפות למה יקרה וצריך לקבל באהבה הכל.
  3.אחרי הלידה - תדאגו שיהיה לכם סביבה תומכת, המון עזרה והרבה ארוחות דשנות וחמות.
  4. אם הגעת ללידה עם ברזל נמוך תדאגי להמשיך לקחת את הכדורים שאת נוטלת במהלך ההריון גם בבית החולים.
  ואם שרדת עד כאן ! שאפו
 • עצה שלכן לגבי הילדה (נורית) 25/03/2019 13:45
  (סגור) כותרת: עצה שלכן לגבי הילדה מחבר: נורית תאריך ושעה: 25/03/2019 13:45
  הבת שלי בת שנה ותשע, ועדיין קמה פעמיים בלילה לבקבוק. אני רואה, שלא מדובר בהרגל להירדם רק עם בקבוק, אלא ברעב אמיתי, כי גם בהשכבה בערב וגם ביקיצות בלילה היא נרדמת מעט אחרי בקבוק, לא עם הבקבוק, וחוץ מזה אם הכמות לא מספקת אותה היא לא נרדמת.

  ניסיתי בעבר לדלל בהדרגה את הפורמולה, או להוריד בהדרגה את הכמות, ותמיד אחרי כמה צעדים הגיעה שבירה וחזרה לנקודת ההתחלה - כי היא באמת רעבה בלילה. היא לא אוכלת הרבה ביום, למרות כל המאמצים שלי, ואני מתקשה לשבור את המעגל הזה.

  אין לי לב להכריז שאין בקבוק יותר ואת יכולה לבכות כמה שתרצי. מצד שני, נסיונות להוריד את הכמות בהדרגה נכשלו.

  למישהי יש עצה?
 • מאז הכניסה לגן הכל השתנה (ננסי) 24/03/2019 14:12
  (סגור) כותרת: מאז הכניסה לגן הכל השתנה מחבר: ננסי תאריך ושעה: 24/03/2019 14:12
  הילדה בת שנה וארבע נכנסה לגן חדש, מאז הכל השתנה. היא בחודש הראשון שלה בגן וכל הדרך לגן בוכה, המקלחת מקום שהיא הכי הייתה נהנת בו הופך עכשיו לסיוט כולל ההירדמות שמלווה בבכי עד שנבוא להרים אותה. האם יש קשר בין דברים? מציינת שהיא נותרה אותה ילדה שמחה שהיא.
 • סימפיזיוליס ארור (שקד) 12/03/2019 16:22
  (סגור) כותרת: סימפיזיוליס ארור מחבר: שקד תאריך ושעה: 12/03/2019 16:22
  היי חדשה בכל העניין של הסימפי כאובה ברמות ומתוסכלת מכל העניין הזה ברמות אחרות ..אני שבוע 26, הריון שני אומנם, אבל פעם ראשונה סובלת מזה כבר משבוע 18 אבל לאחרונה החמיר ממש . כואב כל הזמן! כואב לשבת כואב לעמוד כואב לעלות במדרגות ובמיוחד כואב להתהפך בלילה , לקום לשירותים להעביר את הרגל מהגז לברקס וההפך .. מתה מהכאבים , אני מורה מה שאומר שאני כל היום על הרגלים ובבית עם פעוט בן שנתיים וחצי. מצד שני אני לא רוצה להינמק בבית בשמירה כי גם כשאני במנוחה אני סובלת ..אפילו בשכיבה וישיבה לפעמים יותר. הייתי היום אצל אורטופד נתן לי המלצה לשמירה אבל שוב זה לא העניין שאלתי מה אפשר לעשות בעייני עגל מתחננות לאיזשהו פתרון ? והוא פשוט אמר כלום .. אני מצטער שום דבר לא עוזר מלבד משכחי כאבים(ניסתי אקמול ואופטלגין לא ממש השפיע עלי) הציע לי מורפיום אבל זה נראלי ממש מוגזם. שאלתי על פיזיותרפיה, חגורת הריון, הזריקה המדוברת והוא פשוט אמר לי כלום לא יעזור לך חבל על המאמץ .
  ועכשיו אלייכן ? יש משהו שעזר לכן באמת ? (הזריקה פחות רלוונטית ..ללכת כל 3 ימים לקבל זריקה לא בטוחה שזה עדיף) אשמח לקבל המלצה לפיזיותרפיה באזור המרכז דרך מכבי ? יש מישהי שכן עזר לה ? ובכללי כל עצה להקלה על המצב אשמח . סליחה על החפירה ותודה .
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד